PDA

View Full Version : Moda - ubierz się odpowiednio do wieku - komentarze


hava_z
01-02-2014, 19:02
Komentarz do artykułu: Moda - ubierz się odpowiednio do wieku (http://www.moda.senior.pl/184,0,Moda-8211-ubierz-sie-odpowiednio-do-wieku,16498.html)
--------------------
A ja uważam,że jasne i żywe kolory odmładzają i ujmują lat. W czerni czy szarościach każda kobieta wygląda na przygnębioną i smutną.

BarbaraK
01-02-2014, 23:27
I to jest kwintesencja.:D

Generalnie poleca się noszenie tego, w czym dana osoba dobrze się czuje.

Arti
01-02-2014, 23:40
Cytat:
Generalnie poleca się noszenie tego, w czym dana osoba dobrze się czuje.

I to jest kwintesencja.:D


:D i to wszystko w temacie.

gratka
02-02-2014, 13:51
W naszym kraju powinno się w zimie nosić coś na głowie, co kto lubi. Wzorem cieplejszej i zamożniejszej Europy zachodniej nasze panie często nawet przy mrozie chodzą po ulicach z gołymi głowami. Ani to zdrowe, ani ładne, jak uszy i nos zielone z zimna...Poza tym, tam się tylko przechodzi z parkingu do sklepu, czy do restauracji, a u nas bywają dłuższe przemarsze.

Vika
02-02-2014, 16:43
Należałoby jeszcze spytać,gdzie kupić ubranie stosowne emerytkom.
Po wędrówce w lokalnym hipersupermarkecie KORONA :rolleyes:/powinien się nazywać Bastylia:mad:/,
nie wytrzymałam i spytałam ekspedientkę /omal z manekinem nie pomyliłam /,
gdzie tu jest sklep dla emerytów.Nie tylko o kroje i kształt obuwia chodziło ale i ceny niebotyczne.

krystynka
02-02-2014, 16:51
Komentarz do artykułu: Moda - ubierz się odpowiednio do wieku (http://www.moda.senior.pl/184,0,Moda-8211-ubierz-sie-odpowiednio-do-wieku,16498.html)
--------------------
A ja uważam,że jasne i żywe kolory odmładzają i ujmują lat. W czerni czy szarościach każda kobieta wygląda na przygnębioną i smutną.

Tu graja rolę żywe, barwne dodatki i wcale ta pani na zdjęciu nie wygląda smutno, a wygląda elegancko w tej szarości - no i uśmiech i ząbki zdrowe :)

Masz rację Viko, ceny nie na naszą kieszeń, dlatego obuwie np. staram się kupować na wyprzedażach, inne rzeczy niestety często w ciuchlandach :(

wankabor
02-02-2014, 16:57
Poza ubraniem, zwracam uwagę na fryzurę kobiet. Bardzo często widzę, że starsze panie mają fryzury nastolatek. Włosy długie, rozczochrane, fe, fe -wygląd topielicy

Vika
02-02-2014, 16:58
Tu graja rolę żywe, barwne dodatki i wcale ta pani na zdjęciu nie wygląda smutno, a wygląda elegancko w tej szarości - no i uśmiech i ząbki zdrowe :)

Masz rację Viko, ceny nie na naszą kieszeń, dlatego obuwie np. staram się kupować na wyprzedażach, inne rzeczy niestety często w ciuchlandach :(

Ciucholandy.......łoj,tam trzeba mieć siłe,
mnóstwo elegantek znajduje ciekawe ciuszki, a człek zanim co wygrzebie to siódme poty....

krystynka
02-02-2014, 17:36
Poza ubraniem, zwracam uwagę na fryzurę kobiet. Bardzo często widzę, że starsze panie mają fryzury nastolatek. Włosy długie, rozczochrane, fe, fe -wygląd topielicy
Dokładnie Wandziu, wygląda to tragicznie, ale zapewne nikt nie ma odwagi tego im uświadomić.

krystynka
02-02-2014, 17:39
Ciucholandy.......łoj,tam trzeba mieć siłe,
mnóstwo elegantek znajduje ciekawe ciuszki, a człek zanim co wygrzebie to siódme poty....
No więc dlatego ja najczęściej szukam tylko na wieszakach, po prostu nie umiem w tych stosach nic znaleźć godnego uwagi.
A inne panie i owszem...