PDA

View Full Version : Najbardziej i najmniej stresujące zawody. Od czego zależy stres w pracy? - komentarze


89.67.10.xxx
05-02-2014, 12:28
Komentarz do artykułu: Najbardziej i najmniej stresujące zawody. Od czego zależy stres w pracy? (http://www.praca.senior.pl/114,0,Najbardziej-i-najmniej-stresujace-zawody-Od-czego-zalezy-stres-w-pracy,18438.html)
--------------------
Bzdury! Nikt mi nie powie, że chirurg to mniej stresujący zawód niż brukarz. Stresujące są te prace, gdzie jest kontakt z upierdliwym klientem, trudne (nie dajemy sobie rady), nisko płatne (to dla każdego co innego znaczy) i takie, gdzie błąd niesie bardzo poważne konsekwencje.

Sabina22
05-02-2014, 12:47
Białe plamy????:icon_eek:
Gdzie ten artykuł?????:LOL:
Nie dowiem się,co stresuje mniej a co więcejROTFL

Sabina22
05-02-2014, 12:53
Umrę w nieświadomości:tongue: :LOL: :LOL:

Lila
05-02-2014, 14:45
Teraz już w porządku?

ps. nie mogę warować na forum jak pies/:(

Sabina22
06-02-2014, 09:07
Wiem ,ze nie możesz,ale to chyba nie rola moderatora,aby artykuł był na zapowiedzianym miejscu.

jasinek123
06-02-2014, 09:39
Witam
z artykułu wyciągnełem taki fragmencik:

oczywisty sposób na większy stres narażony jest policjant niż fryzjer, itp.
-----------------------------------------------------------------------

A jak fryzjer odetnie ucho, to co powie delikwentowi

senesco
06-02-2014, 09:47
"...pracownik biurowy jest o wiele mniej zestresowany niż ktoś, kto naraża na szwank swoje ciało i wykonuje obowiązki w dużej mierze zależne od warunków zewnętrznych..."

Czyli, że tancerka (lub tancerz) go-go - oboje wystawiają swoje ciało na szwank i zależą od czynników zewnętrzenych - ma gorzej niż jakikolwiek prezes, czy minister.
Można się z tym zgodzić, bo cóż robią pracownicy biurowi w banku, ZUSie, urzędzie skarbowym..? Nawet nie muszą ładnie wyglądać.
I pewnie dlatego tak mało klubów go-go - po prostu praca zbyt stresująca.