PDA

View Full Version : Olimpiada w Polsce

wuere'le
24-02-2014, 18:57
Jestem zdania, że ktoś, co to wymyślił, miał chyba pomroczność jasną.
Nie stać nas na taki wydatek, tym bardziej,że mamy doświadczenia po Euro 12. Zostały stadiony i generują straty. Samo Euro też dochodu nie przyniosło.
Jeśli już mamy nadmiar pieniędzy, w co bardzo wątpię, to wybudujmy obiekty sportowe dla potrzeb naszych zawodników, aby nie musieli trenować za granica, wybudujmy sale gimnastyczne przy szkołach.Itd itd, można by tu potrzeby mnożyć, pożytek jednak byłby znacznie większy, jak porywanie się z motyką na.... olimpiadę.

greenpirate
13-03-2014, 11:30
Zrobienie olimpiady w Polsce jest najgorszym pomysłem jaki nasze władze wymyśliły. Kraj zadłużony... bogatsze kraje mówią że ich nie stać, a nas stać? Niech lepiej bezdomnych wyżywią.

Rysbar
13-03-2014, 20:56
To nie nasze władze, tylko Krakowiaczki sobie wymyśliły...

Jarosław II
14-03-2014, 15:53
Zrobienie olimpiady w Polsce jest najgorszym pomysłem jaki nasze władze wymyśliły. Kraj zadłużony... bogatsze kraje mówią że ich nie stać, a nas stać? Niech lepiej bezdomnych wyżywią.
Dzisiaj byłem świadkiem jak do szpitala dwóch bezdomnych przyprowadziło trzeciego co na oczy nie widział tak miał podbite. Wszyscy trzej wyglebili przed wejściem bo tak byli pijani. A przecież lokale stoją puste.
Pomysł z olimpiadą wymyślony przez Krakowiaczków chyba tak samo upadnie jak ci pijacy, bo górale jak na razie nie umieją się nawet dogadać aby drogę do stolicy Tatr zbudować a jeden nawet zjazd z Gubałówki zapłocił. I miał rację co mu będą boazerią trawę kosić. Heej.:D