PDA

View Full Version : "Pamiec o zmarlych w inernecie"

BUNIA
03-11-2007, 00:04
http://www.e-cmentarz.pl/

9318

Anna_Maria_57
03-11-2007, 00:22
Witam,

ten internetowy cmentarz ma też drugi adres:
http://www.wirtualnycmentarz.pl

Niesamowity pomysł... czy za parę lat będziemy funkcjonować tylko w sieci?

Malgorzata 50
03-11-2007, 00:31
No ...co kto lubi...ja wole sobie pamietac intymnie i prywatnie a nie wyglaszać wspomnien w internecie

Anna_Maria_57
03-11-2007, 00:51
Taki wirtualny cmentarz to może być dobra rzecz dla tych, co nie mogą się oderwać od komputera - ale może też dla tych, którzy z innych przyczyn nie opuszczają domu...
sama nie wiem, jak zwykle są "za" i "przeciw".

Malgorzata 50
03-11-2007, 00:58
Anno-Mario oczywiscie ,ze tak -ja wyrazilam tylko wlasne odczucia .Mog.e sobie paplać o roznych rzeczach ,ktore tak na prawdę nie maja dla mnie wielkiego znaczenia .O rzeczach waznych wole sama ze sobą albo najblizszymi

Anna_Maria_57
03-11-2007, 01:15
No pewnie ;-)

Chociaż... ja czasem o bardzo ważnych rzeczach rozgaduję się właśnie z zupełnie obcymi, na przykład w pociągu. To właśnie obcość powoduje, że można powiedzieć więcej - licząc się z tym, że już się nigdy tej osoby nie spotka...

danmal
03-11-2007, 17:20
Witam,

ten internetowy cmentarz ma też drugi adres:
http://www.wirtualnycmentarz.pl

Niesamowity pomysł... czy za parę lat będziemy funkcjonować tylko w sieci?
...a czyz to forum nie jest tego przykladem?Wyrzucily mnie kobiety ,bo zakpilem z ich obiadkow w komputerku,z pszczolek i miodziku,teraz tez poleca na skarge, ze ich swietosci kalam ,a ja tu wchodze ,aby poznac mentalnosc Polakow,jak dalece mozna sie zatracic w komputerowej namiastce,po banku przyszla pora na cmentarz ,moze to i prawidlowe nastepstwo

Alsko
03-11-2007, 17:28
a nie przyszło Ci do głowy, że jeśli ktoś bywa w Klubie i np. wkleja obrazki lub opowiada o obiedzie, który gotuje - to mu to potrzebne? Dlaczego to wyśmiewasz? Komu to szkodzi?

Nie podoba Ci się, nie czytaj. Przecież nie jesteś na forum za karę!!!

Tak jak Ty, zachowują się ci, którym sprawia przyjemność dokuczanie ułomnemu. Bo uważasz to za ułomność.

Ja nie wchodzę na wątki, które mi się nie podobają.

Ewita
03-11-2007, 19:58
Nie mam polskich znakow, dlatego siedze dzisiaj cicho i przepraszam za forme wypowiedzi... Ale wiesz? istnieja ludzie, ktorzy uwazaja sie za cos lepszego, bo sa w swoim pojeciu ponad szarym pospolstwem, sa ci lepsi... czasem mi ich zal...

Alsko
03-11-2007, 20:12
Co racja - to racja.

Kto Ci zjadł polskie znaki? Mnie się czasem włącza bez uprzedzenia niemiecka klawiatura - wtedy nie ma ogonków i niektóre czcionki są poprzestawiane. Trzeba wyłączyć i włączyć kompa.

A brakiem się nie przejmuj. Ilu forumowiczów w ogóle ich nie używa - nie zauważyłaś? I daje się przeczytać.

BUNIA
03-11-2007, 20:18
Ewito i Alsko
Moye to jakas epidemia __ ja tey to mam hihiii wzlacyam kom pa hihi ___

Alsko
03-11-2007, 20:21
w niemieckiej klawiaturze np. zamienione są miejscami z i y
Buniu: wyłącz go i włącz!

Honorka1949
03-11-2007, 20:31
Witaj Alusiu podpowiem ze jak zamiast z wyskakuje y nalezy jednoczesnie wcisnac "Shift" i " Ctrl".

Alsko
03-11-2007, 20:38
u mnie nie pomaga, bo ze starości on ma podagrę albo sklerozę :) dlatego ratuje się wyłączaniem, co troche trwa, ale skutkuje.

Jak się czujesz, pielęgniarko?

danmal
03-11-2007, 20:39
Witaj Alusiu podpowiem ze jak zamiast z wyskakuje y nalezy jednoczesnie wcisnac "Shift" i " Ctrl".
..inteligentne Panie stworzyly kila watkow ,jak obslugiwac komputer-czyz nie? Tak trudno wejsc na wlasciwa strone?Wszedzie musi byc balagan?

BUNIA
03-11-2007, 20:42
Alsko , Honorko
Dzieki - wiedzialam ze jak sie pozamieniaja litery to nalezy kompa wylaczyc - natomiast nowinka jesr dla mnie "Shift i Ctrl"
http://www.vpx.pl/up/20071103/576181cacbb44ce8bf874ef92e1a73432c7f122721.gif (http://www.vpx.pl/)

Wodniczka
03-11-2007, 20:42
Co racja - to racja.

Kto Ci zjadł polskie znaki? Mnie się czasem włącza bez uprzedzenia niemiecka klawiatura - wtedy nie ma ogonków i niektóre czcionki są poprzestawiane. Trzeba wyłączyć i włączyć kompa.

A brakiem się nie przejmuj. Ilu forumowiczów w ogóle ich nie używa - nie zauważyłaś? I daje się przeczytać.

Witam ..ja też sama już nie wiem ..czy mam używać nasze ą..czy ę.. Jedynie jakieś 8 lat temu bywając na czatach w necie...dowiedziałam się , że nie powinno pisać się dużymi literami..,które oznaczają krzyk, czy zwrócenie na siebie uwagi.. ale do dzisiaj nie wiem jak to jest. Staram się nie pisać dużymi literami, a nieznoszę wogóle jak ktoś napisze mi na GG cześć :(

Ale to są moje zauważenia i przemyślenia tylko.

Alsko
03-11-2007, 20:43
skąd w Tobie tyle złośliwości?

Ewita
03-11-2007, 20:45
Michał wymieniał mi kartę graficzną i coś się w ustawieniach systemowych poprzestawiało:mad: Ale już. Sytuacja opanowana. Mogę więc służyć jako królik doświadczalny w "badaniu mentalności Polaków" hi, hi hi...:D

BUNIA
03-11-2007, 20:48
Mysle ze z powodzeniem takie wirtualne cmentarze moga byc przydatne ludziom starym,schorowanym albo majacym gdzies w swiecie mogily bliskich czy znajomych ale pod warunkiem ze musza umiec poslugiwac sie netem .

danmal
03-11-2007, 20:54
skąd w Tobie tyle złośliwości?
O jakiej zlosliwosci mowisz?W watku o umarlych rozwiazywanie problemow komputerowych-to po to ktos rzucil te mysl,?Kazde zwrocenie uwagi to zlosliwosc?Obseja jakas.

Alsko
03-11-2007, 21:03
już ostatni raz się odzywam w tej sprawie i ostatni raz w nieodpowiednim wątku:
to nie obsesja! Zwróciłeś słuszną uwagę. Ale w jakiej formie? Od razu podałeś w wątpliwość naszą inteligencję. Wsadziłeś szpilę. Bo się zagalopowałyśmy.

To nie jest złośliwość? To co to jest - dobroć anielska?

Przykro mi, myślałam, że z Tobą da się pogadać.

Do moderatora tego wątku: Przepraszam za robienie bałaganu!

danmal
03-11-2007, 21:23
Teraz ja zasmiecam watek,ale nie ja zaczynalem,przytocz cytat gdzie podaje w watpliwosc czyjas inteligencje,chyba jesli ktos nie umie dyskutowac na temat ,to sam cos kwestionuje-czyz nie?Twoj sarkazm byl zbyteczny.

Ewita
03-11-2007, 21:40
..inteligentne Panie stworzyly kila watkow ,jak obslugiwac komputer-czyz nie? Tak trudno wejsc na wlasciwa strone?Wszedzie musi byc balagan?
Chciałeś - masz! I to by było na tyle - jeśli o badaniu mentalności mowa...

danmal
03-11-2007, 21:59
Chciałeś - masz! I to by było na tyle - jeśli o badaniu mentalności mowa...
w ktorym zwrocie szanowna Pani Profesor widzi poddawanie w watpliowosc inteligencji?I jeszcze jedno,zdaje sie ,ze prosba o cytat nie byla skierowana do Pani- w szkole tez tolerowala Pani podpowiadanie?Juz sie kwalifikuje do zablokowania?

Ewita
03-11-2007, 22:12
Raczej do nauki!:D Tu nie szkoła, Danmal! Nie ma problemu podpowiedzi - każdy zabiera głos, jeśli ma ochotę... A ja akurat miałam. I nie oszukuj, doskonale wiesz, o czym była mowa. Jak krowie na granicy ci tłumaczyć nie będę, bo po co mam zwiększać twoją frajdę? Ja zresztą też się bawię. Jeśli przestanę - przestanę się też odzywać. Proste.

Lila
03-11-2007, 22:12
w ktorym zwrocie szanowna Pani Profesor widzi poddawanie w watpliowosc inteligencji?I jeszcze jedno,zdaje sie ,ze prosba o cytat nie byla skierowana do Pani- w szkole tez tolerowala Pani podpowiadanie?Juz sie kwalifikuje do zablokowania?

Zakwalifikujesz się niebawem.Bo niby słów nie używasz,ale wypróżniasz się publicznie z treści woreczka żółciowego.
Nie chcesz tu być ,to spadaj na bambus..
Chcesz ? to pisz merytorycznie ,bo dotychczas same przysrywanki.

Kobietki są delikatne i próbują cię jakoś zaakceptować.
Ale jak myślisz ?
Co zrobi administracja ?
Pozwoli na zatruwanie nam życia ,czy da ci kopa w złosliwy tyłek ?
Zgaduj - zgadula.:D

danmal
03-11-2007, 22:42
Zakwalifikujesz się niebawem.Bo niby słów nie używasz,ale wypróżniasz się publicznie z treści woreczka żółciowego.
Nie chcesz tu być ,to spadaj na bambus..
Chcesz ? to pisz merytorycznie ,bo dotychczas same przysrywanki.

Kobietki są delikatne i próbują cię jakoś zaakceptować.
Ale jak myślisz ?
Co zrobi administracja ?
Pozwoli na zatruwanie nam życia ,czy da ci kopa w złosliwy tyłek ?
Zgaduj - zgadula.:D
Kto tu polecial zolcia?

Basia.
03-11-2007, 22:49
i widzę, że na wątku zrobiło się "wesoło" niektórzy opróżniają woreczki z żółci.:D :D :D

Pani Slowikowa
03-11-2007, 22:51
i widzę, że na wątku zrobiło się "wesoło" niektórzy opróżniają woreczki z żółci.:D :D :D

ze woreczki a nie co innego..he h eh:D

Basia.
03-11-2007, 22:55
ze woreczki a nie co innego..he h eh:D
dopiero by się działo jakby co innego oczyszczali zamiast woreczków..:) :)

Lila
03-11-2007, 22:59
Na przykład ...jelita..

Basia.
03-11-2007, 23:01
Na przykład ...jelita..
Wszystko możliwe, pożyjemy zobaczymy.:D :D

bogda
03-11-2007, 23:03
Jelita już tyż były na jakimś innym wątku o ciaplacie czy coś podobnego.... :D

Lila
03-11-2007, 23:09
Aaaa ..ciapleta...zmarła w internecie już dawno..
A szkoda,bo piękna była i taka jeszcze młoda.21 latek liczyła ...buuu..i na co jej przyszło.
Nie mogła jeszcze pożyć ? Ja się Was / po galicyjsku :) / zapytowywuje ?? Hę ?

bogda
03-11-2007, 23:12
Widocznie nie wytrzymała naszych rad, raczej jej zaszkodziły niż pomogły....a było tak ciekawie...:D

Lila
03-11-2007, 23:21
Cześć jej pamięci !

Sądzę ,że nigdy jej nie zapomnimy.....

Malgorzata 50
03-11-2007, 23:32
to sie tak przyzwyczailam w Stanach do braku polskich znakow ,że jak widac czesto zapominam ,a pozniej mi sie nie chce porawiac .Co to za roznica w gruncie rzeczy i tak wiadomo o co chodzi.
O! Pojawil sie demaskator naszej beznadziejnosci i pobudek uczestnictwa w gadankach na forum.Widze ,ze się do nas przywiazal mimo pogardy jaka wyrazal -socjolog jeden-bo wrocil Cześc Danmal .Witam cie Mam nadzieje ,ze przejdziemy na nastepny poziom i ujawnisz nam swój potencjal.Bo mysle ,ze z twoimi doswiadczeniami moznaby ciekawie pogadać

Basia.
03-11-2007, 23:36
Cześć jej pamięci !

Sądzę ,że nigdy jej nie zapomnimy.....
w naszych sercach na baaardzo długo.:)

Lila
04-11-2007, 00:08
Ha,aby tylko w sercach...

Zapomniałaś Basiu ?

Precz z mej pamięci ? Nigdy !! Ciapleta ? Ja ją jeszcze na łożu śmierci będę pamiętać.I umrę z uśmiechem na bladych wargach i słońcem w gasnących oczach....
/ tu załkała cicho.../