PDA

View Full Version : Czym nie należy karmić psa? - komentarze


smiling
22-03-2014, 23:47
Komentarz do artykułu: Czym nie należy karmić psa? (http://www.zycie.senior.pl/147,0,Czym-nie-nalezy-karmic-psa,16415.html)
--------------------
nie jest tak do końca o tym co najważniejsze nic nie jest napisane a chodzi o czekoladę - moja sunia lubi gorzką aż się do niej częsie a ja muszę chować bo czekolada jest dla psa zabójcza a owoce moje poszczególne psy jadły jak były młode czyli jabłko przede wszystkim ,banana i oczywiście śliwki a dojrzałe mirabelki szczególnie - jak były starsze ciężko namówić było na jakiekolwiek owoce . Luna do tej pory lubi orzechy włoskie

ewa1953
27-03-2014, 13:22
Jako wieloletnia posiadaczka psów pozwolę sobie :
zwrócić uwagę na tytuł artykułu "Czym nie należy karmić "!!
Zgadzam sie z zawartymi zaleceniami ale ......
Np moje psy uwielbialy mleko /zwłaszcza kozie/ aktualny też chetnie pije.Nigdy nie zauważyłam jakiś negatywnych reakcji !!! ztym ,że mleko jest traktowane jak "przekąska" a nie posiłek !!! podobne obserwacje odnośnie kawy,kakao i słodyczy.
W artykule zabrakło mi bardzo waznych zakazów tzn niepodajemy mocno przyprawionych potraw /resztek z obiadu/,unikamy nawet małych ilości wędlin z względu na ogromną zawartośc różnych "ulepszaczy".konerwantów itp.Nawet w ukochanych parówkach jest sporo świństa.