PDA

View Full Version : Gdzie na weekend majowy?


profesorek
25-03-2014, 08:53
Zastanawiamy się z żoną gdzie jechać na weekend majowy - góry czy morze? A może jeszcze inny kierunek. Jak planujecie spędzić ten czas?

adka
25-03-2014, 13:24
Ja od zawsze lubiłam morze - bardzo miło spędza mi się tam czas ponieważ bardzo dobrze działa na mnie morski klimat a w szczególności świeże powietrze ;)
Jeśli chcesz dobrze wypocząć polecam Świnoujście. Jeden z najładniejszych morskich kurortów. Spędziliśmy tam kilka dni tylko we dwoje razem z mężem jakiś czas temu i była to jak do tej pory jedna z najlepszych wycieczek w jakie wybraliśmy się w naszej Polsce.
Jeśli zależy Ci na prywatności możesz zdecydować się na wynajęcie własnego mieszkania z czego to my skorzystaliśmy. Udało nam się znaleźć fajna kwaterę w spokojnej dzielnicy tak więc nie męczyły nas odgłosy śródmieścia. Mimo ,że nie było duże to standard bardzo dobry (tutaj możesz sam ocenić: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-jagiellonow/65_89 )
Salon wygodny z dużym łóżkiem - poniżej zdjęcie. Położony na parterze oraz w pełni wyposażony. Dobrze, że był aneks kuchenny tak więc można było samemu coś sobie przygotować.
Trochę drogie miejsca garażowe ale wynajęliśmy ponieważ chcieliśmy zabezpieczyć samochód. Jednak w ostatecznej ocenie cenowo było bardzo korzystnie.
http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/img/full/photo/bh_offer_65_8.9_2.jpg

igor90
28-03-2014, 11:01
Ja jeszcze w Świnoujściu nie byłem, ale nie wykluczone że w przyszłości tak zrobię. Puki co moim, a właściwie naszym miejscem gdzie można odpocząć, zrelaksować się i odetchnąć w sąsiedztwie natury jest ośrodek wypoczynkowy Łubinowe Wzgórze (http://lubinowe.pl/atrakcje-turystyczne/pragne-ciszy-spokoju-i-leniuchowania/) w okolicy Lublina.

Jarosław II
28-03-2014, 16:24
Mam do polecenia mnóstwo ale bardzo dobrze wspominam to http://www.hoteldarlowo.pl/ i w tym roku będzie ripley :D

miloszczek
11-04-2014, 09:23
W tym roku odpuszczamy kierunek górski i kierunek morski. Wszystko na to wskazuje, że pojedziemy na kilka dni do Warszawy. Mamy tam trochę znajomych... Poza tym jest co zwiedzać. Oferta kulturalna tego miasta jest szeroka. Udało nam się zarezerwować w dobrej cenie pokoje w http://www.bwfelix.pl
Weekend majowy jest tylko raz w roku. Szkoda go tracić na nic nierobienie.

Mermera
28-04-2015, 11:07
Ja również jestem zdania,że w tym roku akurat lepiej jest wybrać się na krótki wyjazd do jakiegoś miasta.

Weekend majowy jest wyjątkowo krótki bo od piątku do niedzieli.

Warszawa ostatnio również mnie zauroczyła. Jest tam bardzo wiele pięknych miejsc, które faktycznie warto jest odwiedzić . Byłam tydzień temu. Zwiedziłam dwa muzea: Powstania Warszawskiego oraz Żydów Polskich. Oba zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Odsyłam na stronę projektu Sztetl:
http://www.sztetl.org.pl/
Można tam przejrzeć sobie kilka zdjęć ( takie uzupełnienie wypadu do muzeum). Są tam unikalne zdjęcia przedwojennej Warszawy.

promienna
26-05-2015, 12:29
I gdzie byliście w weekend majowy? Ja nigdzie nie pojechałam. Chcę za to to sobie odbić i wyruszyć gdzieś w weekend czerwcowy. Tylko gdzie?