PDA

View Full Version : Nowa Prawica


Janka57
21-05-2014, 10:22
Co myślicie o Januszu Korwin-Mikke i jego partii.
Zastanawiam się czy nie zagłosować na nich.

pluto37
21-05-2014, 10:56
Co myślicie o Januszu Korwin-Mikke i jego partii.
Zastanawiam się czy nie zagłosować na nich.

A jakie motywy tego zastanowienia?

Lila
21-05-2014, 12:04
Co myślicie o Januszu Korwin-Mikke i jego partii.
Zastanawiam się czy nie zagłosować na nich.

Jeśli jesteś zmęczona bojami między wielkimi partiami,
zagłosuj.
W końcu i Palikot miał i ma swoje grono wyborców.

wibi
21-05-2014, 20:12
Jeśli jesteś zmęczona bojami między wielkimi partiami,
.

No no no, jakimi wielkimi partiami, partia która ma około 10% zwolenników całej populacji Polski i do tego rządzi a właściwie to "szarogęsi" nie jest żadną wielką partią, wręcz przeciwnie pokazuje jaka to u nas demokracja

Hypatia
22-05-2014, 00:35
Co myślicie o Januszu Korwin-Mikke i jego partii.
Zastanawiam się czy nie zagłosować na nich.

Absolutnie nie powinnaś głosować na JKM ! W ogóle nie powinnaś na nikogo głosować !
Skoro rozważasz taką ewentualność ,to jak się domyślam, podzielasz poglądy JKM i jego partii,więc bądź konsekwentna i wierna ideom partii,którą popierasz i siedź w domu ,bo tam jest Twoje miejsce kobieto!:mad: Nie dotarło jeszcze do Ciebie,że kobieta jest zbyt głupia ,aby mieć prawa wyborcze - chyba zgadzasz się z tym - więc skąd u Ciebie takie zdrożne ciągoty? :mad:
To po prostu oburzające ! No nie wiem co by na to powiedział uroczy staruszek Januszek KM ! :icon_eek:

amelia
22-05-2014, 06:51
Absolutnie nie powinnaś głosować na JKM ! W ogóle nie powinnaś na nikogo głosować !
Skoro rozważasz taką ewentualność ,to jak się domyślam, podzielasz poglądy JKM i jego partii,więc bądź konsekwentna i wierna ideom partii,którą popierasz i siedź w domu ,bo tam jest Twoje miejsce kobieto!:mad: Nie dotarło jeszcze do Ciebie,że kobieta jest zbyt głupia ,aby mieć prawa wyborcze - chyba zgadzasz się z tym - więc skąd u Ciebie takie zdrożne ciągoty? :mad:
To po prostu oburzające ! No nie wiem co by na to powiedział uroczy staruszek Januszek KM ! :icon_eek:

a może chodzi o zupełnie co innego,
może autorce wydaje się,
że kobiecie nie wypada manifestować, nawet w małżeństwie, swoich potrzeb seksualnych i potrzebuje gwałtu by zaznać odrobiny przyjemności:LOL: :LOL:
Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają.

Nie mam odwagi myśleć, że ten młody meski elektorat z tego wlasnie powodu popiera staruszka,
seks nalezy im sie jak psu micha, i moga go brac sobie do woli,
bo kobiety zawsze udaja,ze nie chca a w rzeczywistosci tego pragna.
Grozi nam fala gwaltow.:(

Lila
22-05-2014, 09:48
Jak to dobrze Amelko, że jesteśmy w wieku, gdy gwałt nam nie grozi, prawda?:D Chyba, że trafi się desperat.

Gwoli prawdzie, to przekręcacie słowa Korwina, ale mnie to rybka.
Zabawna jest ta agitacja wyborcza w wykonaniu admiratorów PO, bo przynosi skutek odwrotny.

maja59
22-05-2014, 10:40
Skutek agitacji ocenimy po wyborach.
PS
Jeżeli JKM osiągnie sukces to rzeczywiście pora umierać i nie chodzi tu tylko o wyjątkowy stosunek do kobiet ale o całokształt:( .

Lila
22-05-2014, 11:37
Marylko, na nasze umieranie przyjdzie pora,
ale przyczyną nie będzie żaden z polityków z naszej żałosnej sceny politycznej.

:(

Zawsze zostaje nam emigracja....na łono przyrody. Własnej.
I wyłączenie mediów.

Hypatia
22-05-2014, 12:07
Skutek agitacji ocenimy po wyborach.
PS
Jeżeli JKM osiągnie sukces to rzeczywiście pora umierać i nie chodzi tu tylko o wyjątkowy stosunek do kobiet ale o całokształt:( .
Umrzeć i tak umrzemy ,ale przykro byłoby odchodzić patrząc jak kolejny raz wygrywa szaleństwo i obejmuje rządy nad naszymi bliskimi.
Takie karykatury kreatury podnoszą łby nie tylko w Polsce ,w całej Europie. Zwykle zaczyna się niewinnie i kwituje się to żarcikami,a wielu wręcz urzeka,potem już nikt się nie śmieje, tylko,że bywa już za późno na urwanie głowy hydrze.
Europa cierpi na amnezję?!

Jarosław II
22-05-2014, 12:14
Umrzeć i tak umrzemy ,ale przykro byłoby odchodzić patrząc jak kolejny raz wygrywa szaleństwo i obejmuje rządy nad naszymi bliskimi.
Takie karykatury kreatury podnoszą łby nie tylko w Polsce ,w całej Europie. Zwykle zaczyna się niewinnie i kwituje się to żarcikami,a wielu wręcz urzeka,potem już nikt się nie śmieje, tylko,że bywa już za późno na urwanie głowy hydrze.
Europa cierpi na amnezję?!
Fala zawsze jest cykliczna i raz przelewa się przez burtę a raz odsłania mieliznę. To samo jest z polityką i pamięcią ludzką co dwa pokolenia.

Lila
22-05-2014, 13:51
Słusznie.
Historia jeszcze nikogo niczego nie nauczyła.

Ja osobiście nie mogę wyjść ze zdumienia, jak Korwin mający 72 lata imponuje młodzieży.
Podobno chodzi o wolność.

Lila
22-05-2014, 15:11
Skoro jest temat i to temat rozwojowy, wypadałoby w nim pisać.
Korwin o Stokrotce;

A czy to nie jest nawoływanie do czegoś strasznego? Nie znam kodeksu karnego, ale tak podejrzewam. To jest dziwna sprawa. W tej chwili na polecenie pana premiera, który powiedział, że ma zadanie nie dopuścić, żeby uniosceptycy weszli do unioparlamentu, rzuciła się na mnie cała kupa piesków wszelkiego rodzaju, szarpiąc za nogawki. Pomijam agentów bezpieki, gdzie kiedyś byłem przesłuchiwany przez Stokrotkę i Pallada parę dni temu.
(…) Nienawiść w ich oczach z uwagi na uchwałę lustracyjną przynosi mi zaszczyt i niechęć pana Kurskiego tez przynosi mi zaszczyt.
(..)
Nie ma takiego dowodu, jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Adolf Hitler wiedział o holokauście. (…) Istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Himmlera, który zrobił tę słynną konferencję w Wannsee, która rozpoczęła holokaust. Powiedział zmęczony do swojego adiutanta: „zrobiłem coś strasznego, ale imię Hitlera pozostanie nieskalane”.
Z tego można by wnioskować, że on po prostu nie raczył Hitlera o tym poinformować. Przywódca kraju wie tylko to, co napiszą gazety, a w gazetach przecież o tym nie pisano.

Bo to jest bardzo ciekawa rzecz. Trzeba walczyć z kłamstwami, które się szerzy. I nie rozumiem, co szkodzi, że ja mówię bardzo ciekawą interesującą rzecz, że istnieje ogromna szansa – nie wiem jak duża – że Adolf Hitler o tym nie wiedział. Powtarzam: przywódca państwa wie tylko to, co czyta w gazetach, co mówi mu rodzina i co mówi mu policja polityczna.

Tych ludzi trzeba rozstrzelać! Za spisek, którego celem jest utajnione zahamowanie rozwoju całego świata ( chodzi o niepodpisanie umowy w Kioto)


Co Korwin będzie robił w PE?

Demaskował tych czerwonych sukinsynów. To wszystko są komuniści, maoiści, trockiści.
Barroso – maoista. Pani baronowa Katarzyna Ashton jest członkinią partii komunistycznej. Pan Herman van Rompuy w tej chwili udaje chadeka
– wystąpił z partii komunistycznej, ale jego siostra nadal jest w partii komunistycznej.
Sukinsyny. Czerwone sukinsyny, które się uparły w sposób tajny zahamować rozwój gospodarczy całego świata. To jest bardzo spiskowa teoria dziejów. Ale jest to ten spisek, który prawie się udał. Są spiski, które się udają – jak np. Konstytucja 3 Maja.

Komentarz innym razem.

wibi
22-05-2014, 20:23
Niemiecki to dla mnie "szwargot" ale chyba dobrze zrozumiałem Ministra Spraw Zagranicznych Niemiec który mówi "EUROPA KAPUT"
http://www.youtube.com/watch?v=VBCmjLl5TkY

wujek
22-05-2014, 20:49
J.P.Sartre swoje rozważania o dualiźmie ról,jakie na przestrzeni wieków są udziałem kobiet ,spuentował (za przeproszeniem pań);w salonie mniszka,w łóżku dziwka.

wibi
22-05-2014, 21:26
J.P.Sartre swoje rozważania o dualiźmie ról,jakie na przestrzeni wieków są udziałem kobiet ,spuentował (za przeproszeniem pań);w salonie mniszka,w łóżku dziwka.

Wprawdzie nie kojarzę tego z "Nową Prawicą" ale uważam, ze to słuszne bo pewnie nas by nie było gdyby w salonie była "dziwka" a w łóżku "mniszka". Chociaż czy ja wiem? podobno to co się dzieje w Ciechocinku w domu jakichś "sióstr" (obok Mleczarzy i na przeciw Villa Park) przekracza pojecia "Sodomia i Gomoria":) , wiem to z pewnych ust i na 100% jest to prawdziwe a uczestniczą osoby zwane "duchownymi" i nawet wyższych "szarż" kościelnych a może one głównie

wujek
22-05-2014, 21:49
Sartre był raczej sympatykiem komunizmu,ale w tym - jak widać - temacie poglądy jego i JKM (prawica) są wyraźnie kompatybilne.

Hypatia
22-05-2014, 22:05
Tiiiiiaaaaa,zdarza się potężny rozziew, pomiędzy umiejętnością czytania,a rozumieniem co się czyta.

Lila
27-05-2014, 19:14
Co myślicie o Januszu Korwin-Mikke i jego partii.
Zastanawiam się czy nie zagłosować na nich.

Pewnie zagłosowałaś i ...bingo.

Gratuluję, choć na Korwina nigdy nie popełnię głosu.

Niemniej poczyna sobie...hmm...śmiało, że tak to ujmę.

Lila
27-05-2014, 21:09
Widzę narastający strach obozu władzy przed Korwinem.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo ws. domniemanego podżegania do gwałtu oraz pochwalania pedofilii przez prezesa Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. To pokłosie wypowiedzi Korwin-Mikkego m.in. na temat kobiet w „Kropce nad i''

Chyba Platforma robi szpagat. Jedna nóżka chciałaby zdeptać mohery, druga kuce.
W środku wisi uosobienie platformerskiej koncyliacji.

Arti
27-05-2014, 21:19
Widzę narastający strach obozu władzy przed Korwinem.

Chyba Platforma robi szpagat. Jedna nóżka chciałaby zdeptać mohery, druga kuce.
W środku wisi uosobienie platformerskiej koncyliacji.

:D))) obrazowo ujęte

pozdrawianki Lilu :*

Lila
29-05-2014, 09:42
No...:D

Ale...ale...Korwin kładzie podwaliny pod porozumienie polsko - rosyjskie. Media rosyjskie piszą o nim bardzo, bardzo cieplutko.
Korwin w wywiadzie mówi ( w skrócie)
Unia kaput, aneksja Krymu zupełnie naturalna.

Ciekawe tezy świeżo upieczonego europosła. Widać już, że będzie ciekawie. Mucha posła na pewno nie będzie synonimem nudy w parlamencie.

Lila
06-06-2014, 21:45
Korwin w Dąbrowie Górniczej;

AUTONOMIA DLA ŚLĄSKA

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16103355,Korwin_Mikke_w_Dabrowie_Gornicze j__Jestesmy_za_autonomia.html

Brawo! Niech Śląsk sam płaci emerytury górnikom.
Czuję, że jeszcze trochę, a przerzucę się na Nową Prawicę.

quasimodo81
09-08-2014, 11:44
Absolutnie nie powinnaś głosować na JKM ! W ogóle nie powinnaś na nikogo głosować !
Skoro rozważasz taką ewentualność ,to jak się domyślam, podzielasz poglądy JKM i jego partii,więc bądź konsekwentna i wierna ideom partii,którą popierasz i siedź w domu ,bo tam jest Twoje miejsce kobieto!:mad: Nie dotarło jeszcze do Ciebie,że kobieta jest zbyt głupia ,aby mieć prawa wyborcze - chyba zgadzasz się z tym - więc skąd u Ciebie takie zdrożne ciągoty? :mad:
To po prostu oburzające ! No nie wiem co by na to powiedział uroczy staruszek Januszek KM ! :icon_eek:Janusz Kurwin Mikke niepochlebnie wypowiadał się o osobach niepełnosprawnych związku z para olimpiadą w Lodynie.

waclaw46
12-08-2014, 11:22
Jak wygląda nasza scena polityczna i czym wszystkie partie polityczne się chełpią jak zdobyły władzę podsumował dobrze wibi w swoim poście.Na pytanie , co do głosowania w nadchodzących wyborach decyzję podejmę po przeanalizowaniu programów które myślę że przedstawią ci co zamierzają w nich wziąć udział .

Ale kilka uwag na temat JKM , przestania rzucania inwektyw i emocjonalnego podejścia do jego zwycięstwa i zaistnienia na scenie politycznej.
Czy JKM jest wyrazistym politykiem ? nie można tego za bardzo kwestionować bo nie zmienił swoich poglądów od lat i wiemy jakie ma. Czy uważacie ze powinien co innego mówić przed wyborami a potem mieć wyborców w nosie , jak zdobędzie władzę? /Proszę sobie poszukać program wyborczy PO PSL i wcześniejszych rządzących partii co obiecali a co zrealizowali / . Stałość poglądów to plus a nie ujemna cecha , ja tak uważam , trudno mówić o kompromisach bo jeszcze nie był u władzy.

Argumenty że ma archaiczne poglądy na temat kobiet bo patrzy na naszą rzeczywistość realistycznie i prawdopodobnie zna badania kto bierze udział w wyborach i jakie preferencje kierują elektoratem. Czy wy widzicie dużo mądrych polityków kobiet które się w tej menażerii polityków Polskich przebiły jak Merkel ? To wina JKM że ponad 50 % głosujących kobiet mających prawa wyborcze nie potrafi wybrać partii politycznej i programu odpowiadającego ich preferencjom. Czy posłanki wszystkie mądrze mówią w sejmie i wnoszą w naszą rzeczywistość idee warte naszego poparcia bo argumenty słuszne ?

Piszecie - Korwin w wywiadzie mówi ( w skrócie) Unia kaput , a jakie poglądy na temat Unii ma PiS ??? a jakie my wyborcy? A czy wszyscy w Uni ,poszczególne kraje i ich elektorat wysoko ocenia przynależność do Uni Europejskiej? Ilu posłów jest w Parlamencie Europejskim ? ile w kongresie USA , pierwszej Unii która istnieje do dzisiaj? Unia Polsko Litewska też była i się rozleciała. https://www.youtube.com/watch?v=2CDhgmrF7Rc .Popatrzcie ile ma on wyświetleń ,a pozostali którzy zostali wybrani też mówią co robią i informują o tym wyborców prąc na szkło w Polskich mediach.Nie raz zastanawiam się gdzie oni pracują w Polsce czy w Europarlamencie.
CDN

waclaw46
14-08-2014, 18:31
http://nowaprawicajkm.pl/info/program-wyborczy/program-kongresu-nowej-prawicy P4rogram który KNP przedstawiła jest bardzo ogólny jak na ponad 20 letni czas jaki miał JKM na jego opracowanie. JKM jest wyrazistym politykiem ale poza kontrowersyjnych sformułowań który pamiętamy są jeszcze sprawy gospodarcze gdzie liczy się kompetencja i zdrowy rozsadek.

Państwo Polskie ma gwarantować praworządność , czy prawo i sprawiedliwość jest truizmem takim samym jak kolor czerwony jest kolorem czerwonym dajmy sobie spokój z takimi sformułowaniami. Silny Prezydent model francuski model amerykański to zwykłe hasła a nie przemyślana propozycja dla elektoratu mającego podjąć decyzję. Przecież w ustawie zasadniczej mamy określenia związane z modelem Państwa wymaga to zmiany konstytucji. Aby dokonać zmian musi być sensowne uzasadnienie bo co 6 lat nikt nie będzie uchwalał ustawy zasadniczej.Po coś jest ta propozycja bo myślę że nie chodzi o wprowadzeniu bałaganu.

Sejm ma zajmować się tylko wysokością podatków Rząd wydaje dekrety i nie ma inicjatywy ustawodawczej po co sejm 120 posłów mających na celu ustalenie podatków przecież to samo może zrobić Ministerstwo Finansów bo w normalny kraju wpływy powinny być równe wydatkom.Jeżeli chcemy dokonać zmian w konstytucji to propozycje powinny być opracowane wcześniej i powinny być znane szerszemu ogółowi. W przeciwnym razie to są pobożne życzenia pod publikę że coś się proponuje a opracowujący starał się tak przestawić by zostało w sferze projektu. CDN