PDA

View Full Version : NIK: Nieskuteczna aktywizacja zawodowa osób 50+ - komentarze

jorguś
09-06-2014, 15:27
Komentarz do artykułu: NIK: Nieskuteczna aktywizacja zawodowa osób 50+ (http://www.praca.senior.pl/114,0,NIK-Nieskuteczna-aktywizacja-zawodowa-osob-50,18454.html)
--------------------
Nie ma żadnego pośrednictwa pracy w PUP tam tylko mamy rejestrację i wyznaczony następny termin. W moim przypadku PUP do którego się zgłaszam jeszcze nigdy nie znalazł mi pracy, sam zawsze musiałem sobie radzić.
Zgłosiłem się 02.06.na termin i na moje zapytanie co nowego się zmieniło dla 60 + po 28 maja pani odpowiedziała ,że nic ponieważ ne dostali żadnych dyrektyw i nie ma ją pieniędzy. Rząd oczywiście bębni w telewizji i radio o nowościach w sprawie przyjęć seniorów 50+ do pracy ale to tylko czcze gadanie, bo jak może się cokolwiek zmienić kiedy nie ma żadnych nowych miejsc pracy, ale za to zmieniono wiek emerytalny do 67lat. To jest wyczyn,,jak najmniej osób starszych utrzymać przy życiu" emerytury zostaną w ZUS.W tym wieku ludzie zaczynają chorować i oprucz tego ,że nie ma na chleb to i także na lekarstwa-przemyślane decyzje.Czy ci rządzący mają jakiekolwiek sumienie,jak ich nazwać?.