PDA

View Full Version : poszukuję domu, mieszkania, w zamian za opiekę nad nim samym

bartram
10-06-2014, 15:28
Witam Państwa,
Para dorosłych ludzi, w stałym związku ( ja lat 62 niepijący, (niestety palący), (z grupą inwalidzką, ale ogólnie sprawny i chętny pracować jako np. kierowca kat B ) mechanik złota rączka, bardzo dobry kucharz, (bezdzietni). Ona młodsza, (31 lat) bez żadnych nałogów, zawodowa pianistka, nauczycielka gry na fortepianie/pianinie) bardzo pilnie poszukują domu, mieszkania, za opiekę nad nim samym, bądź dodatkowo za opiekę na przykład nad osobą chorą lub starszą. Ewentualnie spełnimy inne wymagania w razie potrzeby za udzieloną nam pomoc.
Najchętniej województwo mazowieckie, (Warszawa i okolice) ale do rozważenia inne lokalizacje i województwa też, w tym Kutno. Wieś, miasto, obojętne. Będziemy pokrywać opłaty za zużyte media.
Kontakt; < bartram@poczta.pl > tel 506 924 399

AlinaRodzinna
20-07-2014, 11:35
Witam, chciałam zapytać jakie są szanse na tym forum pozytywnej odpowiedzi na takie ogłoszenie?

ostatek
20-07-2014, 15:18
Witam, chciałam zapytać jakie są szanse na tym forum pozytywnej odpowiedzi na takie ogłoszenie?
Są szanse. Równe trafieniu szóstki w totolotku przy jednym zakładzie, poker królewski z ręki z udziałem dziesięciu graczy czy wyrzucenie monety na sztorc.
Jesteśmy starzy, nieufni, nienaiwni, doświadczeni przez los, mamy spadkobierców lub domu nie mamy, podobnych ogłoszeń było mnóstwo... więc przyczyn naszego braku entuzjazmu tysiące. Niemniej szczęścia życzę poszukującym i poszukiwanym. Tym drugim więcej, bo ryzykują bardziej acz krócej.:rolleyes:
Zaufania nie można zdobyć jednym postem. A wszystko na nim się opiera.