PDA

View Full Version : Niezwykła para: on ma 31 lat, ona 91 - komentarze


83.28.52.xxx
15-06-2014, 16:26
Komentarz do artykułu: Niezwykła para: on ma 31 lat, ona 91 (http://www.zwiazki.senior.pl/92,0,Niezwykla-para-on-ma-31-lat-ona-91,19307.html)
--------------------
Osobiście uważam, że taki "układ" powinien być zabroniony przez prawo a nawet karalny. Ogarnia mnie obrzydzenie po tym co przeczytałam: jedno i drugie to wynaturzony margines, niezależnie od tzw pozycji społecznej.

Daria 55/ Warszawa

83.28.52.xxx
15-06-2014, 17:42
Tego faceta należy leczyć psychiatrycznie - to GERIATRIO-FIL. Następny krok to NEKROFILIA......
Tetryczka nie lepsza.


- tako rzecze Stefan

wuere'le
15-06-2014, 22:43
Czyli antykwariat.

Kaima
15-06-2014, 23:01
Pewnie zdziwienie byłoby mniejsze, gdyby to mężczyzna był o tyle starszy.. Andrzej Łapicki od swojej ostatniej żony też był starszy o ok. 60 lat.

79.191.153.xxx
16-06-2014, 10:04
PATOLOGIA. Obydwoje chorzy. Psychiatra kliniczny polecany. Starość jest naturalna koleją rzeczy: w końcu przychodzi / cytuję/ kres na kres/. Mam 60 lat / TYLKO w porównaniu z tą panią/ i z obrzydzeniem czytam takie newsy. Obrzydzenie / i niepokój/ budzi TAKŻE 31 latek. Mam syna w wieku 37 lat i na pytanie co o tym sądzi powiedział: powinni gościa zamknąć i leczyć. Widzę też, że sekujecie komentarze i publikujecie ' jedynie słuszne", takie pozytywne odnośnie tej chorej historyjki. Dlaczego ? Magda, 60 lat

Lila
16-06-2014, 10:15
Nie sekujemy. Moderator ( ja) zaspał, ale ma takie samo zdanie.:)

ps. chcesz aby post ukazał się natychmiast, musisz być zalogowana.
Pozdrawiam.

Nora
16-06-2014, 13:09
PATOLOGIA. Obydwoje chorzy. Psychiatra kliniczny polecany.
Dokładnie. To gerontofilia - dewiacja seksualna.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerontofilia
http://poradnictwo-psychologiczne.pl/2012/03/gerontofilia/
http://forumzdrowia.pl/id,623,art,9527,ptitle,leczenie-zaburzen-seksualnych.htm

31.183.59.xxx
27-06-2014, 22:02
To smieszne i obrzydliwe.

babciela
27-06-2014, 22:32
A Edith Piaf i jej ostatni mąż?- opiekował się nią w jej ostatnich latach życia. Zreszta niedlugo po niej umarl.Zdaje się , że różnica lat wynosila circa 30 lat.
Ja mysle , że dziewiecdziesieciolatka musi mieć ukryte walory- o ktorych nie mamy pojecia-ha!!!!!

elmar
04-07-2014, 08:36
A czy oni kogoś krzywdzą? Dwóch facetów razem - cacy, dwie kobiety - owszem, stary i młoda - jak najbardziej ,ale młody i stara to już fe?

babciela
04-07-2014, 09:22
oooo- Theo Sarapo- przypomnialam sobie imie i nazwisko ostatniego meża Edith Piaf

Lila
01-08-2014, 12:17
Hubo, reklamy nie mogę Ci puścić, więc nie próbuj więcej.

Barakuda
17-08-2014, 20:03
musi mieć ukryte walory- o ktorych nie mamy pojecia-ha!!!!!

Na pewno, finansowe!

Irenka 26
18-08-2014, 14:39
Witam serdecznie- jako że-podobno-miłość niejedno ma imię....to wszystko, co nie krzywdzi innych ludzi jest w miłości dopuszczalne?! Moim zdaniem wiek-sprawa umowna...Być może ta różnica wieku jest szokująca, ale słyszałam kiedyś o podobnym związku-tyle że różnica wieku była mniejsza-zaledwie 25 lat....to znaczy Pani była starsza od partnera-przeżyli jeszcze wiele wspólnych i szczęśliwych lat! A jakie naprawdę są intencje partnera Tej starszej damy?-mam nadzieję, że to prawdziwe uczucie?! Oby tylko nie był to tzw. ''łowca posagów''-jak mówiono niegdyś, czyli oszust-i tyle!!!!

joannap
20-08-2014, 21:45
Spóźnieni kochankowie” Williama Whartona to powieść przedstawiająca uczucie, o jakim rzadko przychodzi nam czytać, ukazuje bowiem miłość i erotyzm starszych ludzi. Tym większym wyzwaniem, ze względu właśnie na nietypowość obrazu, jest ukazanie historii kilkudziesięcioletnich kochanków z całym bogactwem ich uczucia, jego wieloaspektowością i niezwykłością.

Z przyjemnością czytałam-kobieta starsza od mężczyzny 20 lat
i nic obrzydliwego w tym nie widziałam:)

shikeli
21-08-2014, 11:21
A jak uważacie jaka różnica wieku jest dopuszczalna gdy to kobieta jest starsza? Ja osobiście miałam faceta o 10 lat młodszego i o mały włos się za niego nie wydałam. Uważam że to zależy też od wyglądu i stopnia stetryczenia w moim przypadku to nie raziło bo chłopina był mimo wieku mocno nadgryziony już zębem czasu, cały siwiuteńki( ja mam dalej całe włosy swoje nie siwe) , ząbki miał już zgubione a ja wszystkie zadbane i wybielone itd No wiadomo kobieta zawsze bardziej może coś z sobą zrobić i bardziej dba o wygląd. Od czego więc zależy jaka ta różnica jest dopuszczalna.Poza tym wyłazi to że nakręcono na świecie to że kobieta musi być idealnie piękna i młoda a chłop niekoniecznie może być na rodzie ułomny aczkolwiek musi mieć inne walory czyli finanse, zaradność itp. Pomijając to uważam że jeśli młody facet bierze się za starszą mając pod dostatkiem w naszych czasach chętnych i łatwych dziewczyn to oznacza że nie ma on w/w walorów ,jest niesamodzielny,nie ogarnia się w życiu i szuka uczepienia się spódnicy ustawionej starszej baby, tak było w wypadku mojego faceta i tylko Bóg mnie ochronił od wyjścia za niego za mąż bo bym miała teraz na karku chłopa do pełnej obsługi, no najlepszy dowód na to to to że znalazł on sobie jeszcze starszą i dużo lepiej ustawioną. Młodszy chłop zawsze czegoś chce nie koniecznie tej babiny którą się zajmuje. Tylko gdzie jest ta granica że to jeszcze norma???/