PDA

View Full Version : z Warszawy


kometa2
18-06-2014, 12:43
Dwie sprawne seniorki chcą wyjechać na 3 dni z Warszawy do miłej, niedużej, chętnie nad wodą miejscowości. Warunek - bezpośrednie połączenie z Warszawą. Kazimierz, Puławy, Nałęczów i Ciechocinek już mamy zaliczone. Proszę o radę.

profesorek
19-06-2014, 10:43
To może wybierzcie się nad Zalew Zegrzyński? Miejsce jest jeszcze bliżej ponieważ zaledwie pół godziny jazdy samochodem od stolicy a jest tam bardzo przyjemnie. Jakiś czas temu wypoczywaliśmy tam z żoną i miło wspominam wyjazd. Wynajęliśmy sobie noclegi w centrum rekreacyjnym Promenada (tutaj możecie sobie o nim poczytać: http://www.promenadacountry.pl/ ). Obiekt w stylu dzikiego zachodu, można tam wynając niedrogo noclegi a i jedzenie bardzo smaczne.

kometa2
22-06-2014, 14:51
Dziękuję za radę. Zalew zegrzyński dobrze znam, zależy mi na nieznanej miejscowości. Poza tym odżywiam się bardzo nie tradycyjnie - głównie ryby, jarzyny, surówki, nie znoszę wszelkich kotletów. Myślę by pojechać do Rabki. pozdrawiam :)

adka
13-10-2014, 11:44
Może nie jest to nad wodą ale proponuję wybrać się do Krakowa. Moim zdaniem jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Odwiedziłam je bardzo wiele razy ale nigdy mi się tam nie nudzi. Zawsze przecież możecie również wybrać się na rejs po Wiśle :)
Noclegów proponuję szukać tutaj:
http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm
Dałam link to hoteli z grupy hotelowej Accor. Oferują bardzo wysoki standard noclegów tak więc jestem pewna,że powinniście być z nich zadowoleni.
Hotel Ibis Budget oferuje na przykład bardzo tanie noclegi. Można tam wynająć hotel w cenie ok 130 zł.