PDA

View Full Version : rodzina o dobrym sercu

rodzinka1980
29-07-2014, 20:07
Witam wszystkich,jestem nowa czy tez jestesmy nowymi goscmi senior.pl.Nie wiem czy dobrze robię pisząc ten post czy tez nie ale jak to mówią nie sprobujesz nie przekonasz sie.Szukam wraz z rodzina mieszkania za dozywotnia opieke na osoba starsza. Mam 34 lata,zona 27, a moje Aniolki 3,5 cora i 5,5 synek. Jestem osoba pracujaca ,nawet bardzo ciezko zajmuje sie remontami malych mieszkan,zona opiekuje sie wynajetym mieszkaniem i dziecmi, i choc by sie wydawalo ze wszystko ok jest nam ciezko gdyz perspektywy na przyszlosc zwiazanym z mieszkaniem jest niezbyt optymistyczny. Jestem abstynentem , alkohol wobec mnie to przeklenstwo ludzkosci, wiem bo za dziecinstwa doswiadczylem zly wplyw na osobe ktora kocham, chcielibysmy zaopiekowac sie osoba i dac jej serce prawie tak mocno jak kochamy wlasna rodzine.Nie jestesmy wysoko wyksztalceni, nie jestesmy idealnymi ludzmi,ale mamy wielkie serca. pochodzimy z wadowic i inaczej patrzymy na osoby starsze,dla nas nie sa to starzy ludzie , to osoby ktore trzeba szanowac za ich doswiadczenie i juz przebyta droge.Chcemy sie zaprzyjaznic i stworzyc dobry dom dla osoby starszej,ktorej nie opuscimy,nie oszukamy i nie odtracimy do ostatniego spojrzenia. pozdrawiam i przepraszam za bledy bo z tego co juz przeczytalem bystre panie potrafia to wypomniec, wiec z gory przepraszam