PDA

View Full Version : Fronda.pl: Antychryst nadchodzi!


iluminatka
06-09-2014, 14:25
https://www.youtube.com/watch?v=bmBKIbwu5L4

"Powołanie Organizacji Religii Zjednoczonych zaproponować miał, podczas spotkania z papieżem Franciszkiem Simon Peres. A pomysł ten zapowiadać może (jeśli spotka się z entuzjazmem) nadejście Antychrysta."

Simon Peres o swoim pomyśle opowiedział także włoskiemu tygodnikowi „Famiglia Christiana”. Według niego powinno powstać Organizacja Religii Zjednoczonych. Miałaby być ona drogą osiągania pokoju, walki z terrorystami, którzy zabijają w imię religii itd.

Link: http://www.fronda.pl/a/antychryst-nadchodzi-projekt-organizacji-religii-zjednoczonych-by-go-przyblizyl,41349.html

waclaw46
07-09-2014, 11:08
Piosenka Steczkowskiej świetna ,demoniczne brzmienie też polecam posłuchaj i pomyśl : https://www.youtube.com/watch?v=ZYHAlOEo3ME będzie nawiązanie do tytuł Frondy .

Nie jestem zwolennikiem instytucji fasadowych które istnieją po to by politycy mogli sobie pogadać a ich znajomi mieli miejsce zatrudnienia i pobierali godziwe gaże .Trudno wyjaśnić obecnym przedstawicielom fasadowych instytucji judaizmu,chrześcijaństwa ,islamu ,buddyzmu..itd. Dlaczego religia , która błogosławi żyjących w pokoju i troszczy się o każdy kwiatek na łące,staje się źródłem inspiracji do fanatycznej nienawiści i morderczej przemocy.

Tym bardziej przewodnictwo Franciszka do którego wielu jego rodaków w Argentynie ma uwagi do jego postępowania w czasie mrocznych dni Junty i jego etyczności mają zastrzeżenia .To że ktoś się wyspowiadał a kolega dał mu rozgrzeszenie nie musi satysfakcjonować wszystkich. Przewodnictwo Pierwszego Biskupa Rzymu to znowu powrót do dominującego znaczenia jednego wyznania.

Uważam ze w europie zachodniej wiodącej kulturowo i ekonomicznie zrezygnowano w XVI-XVII wieku teologi politycznej legitymującej władzę opartą na objawieniu. Nie ma powrotu judochrześcijańskiej europie do państw religijnych jakim jest Izrael ,Arabia Saudyjska i próby uszczęśliwienia Polski.Rozdział Państwa i Kościoła powinien być trwały a religia powinna wrócić na swoje miejsce i nie zajmować się polityką.
.Odmowa święcenia karabinów i amunicji niech powie o tym Papież i wprowadzi zakaz święcenia ,czy Naczelny Rabin Izraela.