PDA

View Full Version : Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice - komentarze


Irenka 26
06-09-2014, 15:05
Komentarz do artykułu: Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice (http://www.kultura.senior.pl/121,0,Kobieta-samotna-Danuta-Walesa-8211-Marzenia-i-tajemnice,19798.html)
--------------------
Moim zdaniem-przeczytałam książkę- Pani Danuta nie miała bynajmniej łatwego życia! Zawsze u boku męża, a raczej z boku....zawsze zajęta codziennymi sprawami i problemami rodzinnymi, nigdy niedoceniana, zabiegana, głównie matka i gospodyni domowa....Życie męża ''na świeczniku'' spowodowało, że musiała wiele się nauczyć i sporo w swoim życiu zmienić, ale odczuwam gorycz niespełnionych planów, marzeń i poczucie że wreszcie czas pomyśleć o sobie! Słusznie! Wiele kobiet w kraju latami nie realizuje siebie, bo dzieci, dom, obowiązki....etc....Może ta książka pokaże innym, że jesteśmy nie tylko żonami, matkami.....ale również Kobietami, a przede wszystkim Ludźmi i mamy prawo do własnych wyborów i realizacji siebie, do spełniania planów, marzeń...........To po prostu należy się każdemu-bez wyjątku!!!!!

Jolina
06-09-2014, 18:53
Witaj Irenko...
... dobrze , że wspomniałaś o tej książce. Mam ją.
Ale i nie mam. Kupiłam ją pewnie z przeszło rok temu - zaraz po wydaniu.
Od tego czasu krąży wśród bywających u mnie.
W tej chwili jest albo u synowej - a może u mojej fryzjerki.
Muszę upomnieć się o nią.
Ciekawa książka. Zrobiła na mnie wrażenie.
Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie życie Danuty Wałęsy.
No i wyrobiłam sobie inne o niej zdanie. Na pozytywne.
Polecam koleżankom przeczytanie jej.
Jest dużo zdjęć rodzinnych i nie tylko.