PDA

View Full Version : firmy farmaceutyczne w sieci


Marian
14-11-2007, 10:55
Witam,

mam do Was pytania odnosnie stron WWW firm farmaceutycznych.
Czy w ogole odwiedzacie serwisy takich firm, a jesli tak, to czego tam szukacie? Czy interesuja Was w ogole informacje o samej firmie (historia, itd.), czy czytacie tylko o produktach?

Mi osobiscie bardzo podobaja sie dzialy na stronach firm:
- Teva (danwa Polfa Kutno) - "Twoje zdrowie", gdzie opisane sa czeste schorzenia XXI wieku;
- Polpharma - "Poradnik pacjenta", rowniez porady zdrowotne o kilku schorzeniach
- Herbapol Wroclaw - "Ksiega ziol", gdzie opisane jest lecznicze dzialanie niektorych ziol.

Czy dla Was takie informacje sa przydatne i myslicie, ze takich informacji na stronach firm farmaceutycznycyh powinno byc wiecej?

O czym jeszcze chcielibyscie sie dowiadywac z takich stron? Ja takze lubie wiedziec, czy firmy prowadza dzialalnosc charytatywna, czy uczestnicza w rozwoju polskiej nauki, bo stawiam na dzialania spoleczne i "polskosc" firm.

Co sadzicie? Prosze o szczere opinie. :-)

pozdrawiam

babciela
15-11-2007, 19:15
Zwroc sie bezposrednio do tych firm,to sie dowiesz jaka dzialalnosc prowadza

arczia
15-11-2007, 21:01
właśnie...

Marian
15-11-2007, 21:47
Tylko, ze nie obchodzi mnie, jaka dzialalnosc prowadza te firmy, bo tego moge dowiedziec sie ze stron.
Ja jestem ciekawy, co Wy sadzicie o takich stronach.

pozdrawiam

babciela
15-11-2007, 22:04
Nic Nie Sadzimy

Malgorzata 50
15-11-2007, 22:50
A co mamy sadzić?Nic chyba .

an_inna
15-11-2007, 23:37
A co można sadzić o tej porze roku? Bo ja się na tym nie znam:mad:

arczia
16-11-2007, 17:23
Witam,

mam do Was pytania odnosnie stron WWW firm farmaceutycznych.
Czy w ogole odwiedzacie serwisy takich firm, a jesli tak, to czego tam szukacie? Czy interesuja Was w ogole informacje o samej firmie (historia, itd.), czy czytacie tylko o produktach?



Czy dla Was takie informacje sa przydatne i myslicie, ze takich informacji na stronach firm farmaceutycznycyh powinno byc wiecej?

O czym jeszcze chcielibyscie sie dowiadywac z takich stron? Ja takze lubie wiedziec, czy firmy prowadza dzialalnosc charytatywna, czy uczestnicza w rozwoju polskiej nauki, bo stawiam na dzialania spoleczne i "polskosc" firm.

Co sadzicie? Prosze o szczere opinie. :-)

pozdrawiam

wszystko wskazuje na to Panie Marianie, że chce Pan zrobić zawodowy użytek z naszych wypowiedzi i chce pan zastosować zawoalowaną sondę.
Brak szczerości skutkuje zignorowaniem. Proszę poszukać gdzie indziej. Pozdrawiam.

Benigna
16-11-2007, 17:53
wszystko wskazuje na to Panie Marianie, że chce Pan zrobić zawodowy użytek z naszych wypowiedzi i chce pan zastosować zawoalowaną sondę.
Brak szczerości skutkuje zignorowaniem. Proszę poszukać gdzie indziej. Pozdrawiam.
Takie samo odniosłam wrażenie zaraz po przeczytaniu parę
dni temu. Ten woal był zbyt przejrzysty.:)

Lila
16-11-2007, 17:59
Takie samo odniosłam wrażenie zaraz po przeczytaniu parę
dni temu. Ten woal był zbyt przejrzysty.:)

..tak to odbieram.
Nie cierpię ankiet..:rolleyes:

Malgorzata 50
16-11-2007, 20:25
No i mamy jelita ......lub paliatywną ....Panie Marianie do roboty sonde trzeba opracowac ,przeprowadzic itd a nie popijajac piwko rzucic domniemanym staruszkom,co nic tylko o lekach mysla haslo i robota sama sie odwala .A premią sie Pan z nami podzielisz?????

arczia
16-11-2007, 21:00
kolejny, co na wiedźmy trafił - ha ha ha !!!

en_vogue
17-11-2007, 13:54
;) Marian ty chorowity jesteś?Może powinieneś skorzystać z porady medyka.:D