PDA

View Full Version : Ciepło prawie za friko

dziad_ek
14-09-2014, 15:24
Jestem tu początkującym użytkownikiem ale z niemałą wiedzą i to z bardzo wielu dziedzin. Chciałem uzyskać co nieco informacji i podzielić się już zdobytymi doświadczeniami w wykonaniu pieca na działkę opalanego odpadami drewna. Jestem już po jednym sezonie grzewczym mojego prototypu i chętnie wymienię informacje z zainteresowanymi "majsterklepkami", ja pomimo wielu mankamentów jestem nim wręcz zachwycony. Temat zapewne jest niezbyt pasujący do tego forum, ale znalazłem wpis o paleniu i może coś więcej się dowiem. I może jeszcze zdążę coś w aktualnej mojego pieca modyfikacji uzupełnić. Jest to praktycznie piec zgazowujący dolnego spalania i w mojej ocenie idealna płaszczyzna dla działania dla osób co mają czas i "smykałkę" techniczną by proces spalania uczynić bardziej przyjaznym środowisku. Zapraszam do wymiany pogladów i doswiadczeń.

maryla68
30-01-2015, 19:12
A czy ktoś z was ma wiatraki ogrodowe (http://sprzedajemy.pl/temat/wiatraki+ogrodowe)? Jest to opłacalne?

Miet
15-03-2015, 20:11
Też szukam oszczędności.

jacek956
18-03-2015, 09:09
Też szukam oszczędności.

Mógłbyś przybliżyć pytanie?
- co jest w Twoim przypadku najbardziej kosztowne w sensie utrzymania domu czy mieszkania?