PDA

View Full Version : Brigitte Bardot kończy 80 lat - komentarze


79.185.85.xxx
28-09-2014, 21:55
Komentarz do artykułu: Brigitte Bardot kończy 80 lat (http://www.ludzie.senior.pl/137,0,Brigitte-Bardot-konczy-80-lat,19969.html)
--------------------
Cóż napisać....Była ikoną moich [ naszych ] lat. Wywoływała skandale, na jej film w Warszawie stało sie w kolejkach po kilka godzin. Nie zachwycała mnie wtedy, w tamtych czasach nie miała dobrej prasy, była skandalistką.
Jej przemiana, zejście ze sceny w pełni sławy - pamiętam zszokowała wszystkich! Całym sercem popieram jej walkę o prawa zwierząt , rozumiem i współczuje bo jest to walka w zasadzie przegrana. Wiem co piszę sama zajmuje sie zwierzętami. Bóg w swoim okrucieństwie pozwolił na traktowanie zwierząt jako jadła i rzeczy....Reszte dokończyli ludzie.
Ewa

79.185.85.xxx
29-09-2014, 17:01
Za młodu szalała, romansowała z kim sie da. Zaszumiało w głowie, oj zaszumiało. Dziecko(syna Nicholasa) oddała na wychowanie dziadkom bo nie miała czasu ani nie dojrzała byc matką. Na starość zmądrzało albo i dużo wcześniej w wieku 38 lat. Cos musiało mocno nia wstrząsnąć. Ale chwalę to co robi - to jest BARDZO SŁUSZNE i PIĘKNE !

Lila
29-09-2014, 17:23
Jednakże jest piękna zawsze. Obecnie duchem, a to i tak bardzo dużo.

:)

Irenka 26
29-09-2014, 17:34
Dla mnie zawsze pozostanie symbolem tamtej epoki, szaloną dziewczyną, która zmieniła zachowanie i obyczajowość Młodych tamtych lat! Uważam Bardot nie tylko za piękną kobietę-nawet dzisiaj, ale również za interesującą aktorkę! Oglądam jej filmy dzisiaj z prawdziwą przyjemnością.....są naprawdę dobre! Co do Jej osobowości, to z tego, co przeczytałam wynika, że jest człowiekiem wrażliwym i zawsze występującym odważnie wobec krzywdy-ludzi czy zwierząt! Jeśli jest to prawdą-to całkowicie rehabilituje to wszelkie Jej zachowania w młodości-nawet te dotyczące spraw rodzinnych! :)

Lila
29-09-2014, 17:40
Zgadzam się. I myślę, że dziewczyna odrzucona przez matkę, i bita przez ojca, nie potrafi okazać miłości własnym dzieciom.

Teraz nie ma żadnego majątku. Swoje posiadłości tylko użytkuje. Wszystko oddała tym, których kocha i którzy nigdy ją nie zawiedli.

Ja ją rozumiem.

Miran
30-09-2014, 15:35
Moja Mama troszke mlodsza, byla jej fanka, pamietam album z fotosami owczesnych slaw filmu i teatru . B.B. zajmowala 3/4 stron opalej ksiegi.
Styl Bardotki.....nasladowaly ja polskie dziewczeta tamtych lat.
Zdjecie klasowe mojej Mamy, takie cywilne, bez mundurkow.
Same Bardotki.Wlosy rozpuszczone lub zwiazane w konski ogon, lwia grzywka , z ktora podobno walczyli nauczyciele/oczy sie psuja, odgarnij te kudly/szerokie spodnice na halkach, czarne bluzki z duzym dekoltem, ktore same nastolaki produkowaly , przerabiajac zwykle trykotowe meskie /chyba ?/ podkoszulki,
a talia osy scisnieta szerokim gumowym pasem z duza klamra.
Na innych zdjeciach widze dziewczynki w prochowcach z fantazyjnie zawiazana chustka w kropki.

Musze przyznac, ze styl bardzo dziewczecy.
Moze ktoras z pan tak sie ubierala?


ps


Mama mi podpowiedziala.
Bluzki farbowalo sie w domu , wycinalo dekolt, czarne szerokie pasy ze zlota? lub srebrna? klamra byly tylko w prywatnych sklepikach, gdzie kupowalo sie tez lusterka z fotka B.B./chlopcy/ i Gregory Peck'a/ dziewdzynki/

Tytus
05-11-2014, 13:40
Bardzo mi się podobała jak byłem młody! Wszystkiego najlepszego ;)

Miran
05-11-2014, 14:56
Pewnie jestes w wieku moich Rodzicow.
Byla ikona tamtych lat.

Pati102
06-11-2014, 11:48
Kiedyś była piękną kobietą. Szanuję ją za to co robi obecnie. Pomaga zwierzętom. Ponadto się nie odmładza się na siłę.
______________
Profesjonalne strony internetowe Warszawa (http://www.webmania.pl/oferta.html)

babciela
06-11-2014, 14:17
Ale zapomnieliscie, ze byla doskonalą aktorką.Pamietacie jej doskonała rolę w "Pogardzie"- Godarta( dobrze napisalam?)