PDA

View Full Version : Gdzie w Trójmieście kupić mieszkanie?


profesorek
19-10-2014, 21:53
Chcielibyśmy z żoną zainwestować w zakup mieszkania pod wynajem. Zastanawiamy się tylko w którym z miast Trójmiasta będzie to najbardziej opłacalne?

Mermera
20-10-2014, 10:47
Jeśli masz duże fundusze to myślę, że warto jest zakupić mieszkanie w Sopocie. Jeden z większych kurortów w Polsce, co roku przyjeżdża tam bardzo wielu turystów tak więc na pewno znajdziesz chętnych na wynajem. Gdańsk i Gdynia są nieco tańsze.
Tutaj:
http://targimieszkaniowe.net/trojmiasto-i-okolice/rynek-pierwotny/
pozwolę sobie dać link do wirtualnych targów nieruchomości. Znajdziesz tam zestawienie wszystkich inwestycji jakie aktualnie powstają w tych okolicach. Myślę,że lepiej jest jednak kupić takie nowe mieszkanie - będą większe zyski z wynajmu.

JoAniela
29-10-2014, 15:47
Zależy komu chcecie wynajmować, bo jeśli turystom to najlepiej Sopot lub Gdynia, ale jeśli studentom to polecam jednak Gdańsk.
Należy tez się zastanowić, w jakiej dzielnicy nabyć to mieszkanie, żeby mieć jak najlepsze ceny i wielu chętnych. I znów, jeśli chcecie wynajmować studentom to radzę zastanowić się nad dzielnicą Wrzeszcz. Tutaj jej strona internetowa: http://wrzeszcz.trojmiasto.pl/. Jest to dobry wybór z tego powodu, że w tej właśnie okolicy są uczelnie, a ich bliskość jest najważniejszym kryterium przy wyborze mieszkania.