menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-12-2006, 14:27
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Smutny Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje


Moi Drodzy. Jak sobie wyobrażam udział w tym temacie:
1.Mnogość artykułów prasowych czasem uniemożliwia zmęczonym wiekiem oczom wypatrzenie czegoś ciekawego lub kontrowersyjnego.
2.Komentarze dołączone na stronach gazet moim zdaniem są:mało czytelne z uwagi na ich usytuowanie, ponadto wypowiedzi często bywają jak na mój gust zbyt wulgarne...
Jeśli temat "chwyci" - będzie mi miło, jeśli nie - mam swoje miejsce, do którego się wycofam...
Dziś temat banalny, oklepany, ale to na łagodny początek t.j. artykuł Głosu Wielkopolskiego p.t. Powtórka z mundurka.
A ja na to:dawno, dawno temu w ""moim" gimnazjum i liceum (jeszcze żeńskim) na 10 klas tylko moja zarówno do szkoły jak i poza nią chodziła w granatowych beretach...Inne dziewczęta stroiły głowy kolorami i pomponami, a naszej koleżance klasowej nawet brązowy "sztruksowy" beret został skonfiskowany. Jak to być mogło? Nasza "pani profesor" takie sprawy rozstrzygała własnym autorytetem, a nie rozporządzeniami ministra. Obecnie widząc uczennice wystawiające na widok publiczny gołe, okolczykowane pępki - traktuję jako wizytówki braku autorytetu rodziców i wychowawców.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 14:04
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie szanowna Administracjo

Ponieważ temat nie został zaakceptowany - bardzo proszę o wrzucenie go do kosza (może to i dobrze - po co się stresować,wystarczy codzienny ogląd w TV).Łączę ukłony
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 14:32
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Jolitko, dlaczego od razu do kosza? Bez przesady :-))) Ostatnio tak ogólnie nie ma tu zbyt wielu zaglądających, więc to pewnie dlatego. A tu taki cytat odnośnie naszej polityki:
"..Różnica między stylem polskiej polityki a stylem polityki brytyjskiej czy niemieckiej jest mniej więcej taka, jak między izbą wytrzeźwień a izbą lordów..." Może jakieś komentarze???
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 12-12-2006, 16:08
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie iwo1111

proszę o sprawdzenie skrzynki

Ostatnio edytowane przez admin : 12-12-2006 o 16:13.
  #5  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 13:01
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Absolutnie nie do kosza!!! Nie zrażaj się, jolito, brakiem odzewu. To przyjdzie. Seniorzy mają wiedzę, doświadczenie i zdecydowane poglądy. Mają też trochę nieśmiałości i obaw, czy będą wysłuchani. Twoja inicjatywa pomoże im przełamać te wątpliwości.
iwo1111, wskazane przez Ciebie różnice w stylach polityki, stanowią wspaniałą kanwę do snucia refleksji.
Mam mieszane uczucia odnośnie ważności mandatu pani G.Waltz, ze względu na niedotrzymanie czy przekroczenie terminu czynności prawnych. Rozterkę moją powoduje fakt, że zarzut nieprzestrzegania prawa stawiają osoby, które same nie wykonują, prawomocnych, wyroków sądowych a zajmują bardzo wysokie stanowiska. Czy to nie wskazuje na mentalność Kalego?
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #6  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 14:59
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Feliksie, nawiązując do tematu i problemu pani G.Waltz, to w tym przypadku PIS nie godzi się na abolicję ustawy, a przykładowo zgodził się zmianę przepisów dla maturzystów.Gdzie tu konsekwencja?Pozdrawiam.
  #7  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 18:32
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Uśmiech

Cytat:
Napisał iwo1111
Jolitko, dlaczego od razu do kosza? Bez przesady :-))) Ostatnio tak ogólnie nie ma tu zbyt wielu zaglądających, więc to pewnie dlatego. A tu taki cytat odnośnie naszej polityki:
"..Różnica między stylem polskiej polityki a stylem polityki brytyjskiej czy niemieckiej jest mniej więcej taka, jak między izbą wytrzeźwień a izbą lordów..." Może jakieś komentarze???
Bardzo trafnie to ujęłaś.Basia
  #8  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 22:39
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie na tapecie pani Hanna

Przyznam szczerze, że postępowanie pani Waltz bardzo zawiodło moje oczekiwania. W czasie wyborów "ściskałam za nią kciuki" (w ostatniej rundzie), ale przecież każdy zdawał sobie sprawę, że jej działania będą pilnie kontrolowane, a osoba piastująca wcześniej tak eksponowane stanowiska powinna potrafić poruszać się po przepisach prawa lub dobierać sobie odpowiednich doradców. Szkoda, że tak porobiło się, ale jeszcze mam nadzieję, że opozycja - już nieważne jaka - utrzyma to stanowisko.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 01-02-2007, 21:42
Basinek's Avatar
Basinek Basinek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 44
Domyślnie

A ja odbieram tę całą historię z panią Hanną, jako szytą grubymi nićmi intrygę. PiS nie brzydzi sie żadnymi chwytami, nawet tymi poniżej pasa, byle postawić na "swoim" (czytaj: prywatnym interesie). I dlatego powiedzenie cytowane przez Iwo1111 jest takie trafne ...
__________________
Żyć, to nie znaczy jeść, pić i spać.
Żyć to kochać, działać, promieniować.

Zenta Maurina Raudive

http://czasnae-biznes.zlotemysli.pl/basinek.php
  #10  
Nieprzeczytane 01-02-2007, 22:35
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Mamy nowego profesora i nowego doktora "honoris". Grono inteligencji powiększyło się!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #11  
Nieprzeczytane 02-02-2007, 10:25
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Jolitko ten gifuś w tej sytuacji jest boski Pozdrawiam Grażyna
  #12  
Nieprzeczytane 02-02-2007, 12:32
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Z góry przepraszam Osoby, którym wyda się ten tekst zbyt mocny.

IV RP to raj na ziemi, Chrystus królem, a radiowozy rozwożą pizzę i colę!

To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat.
Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę.
Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'.
W ramach akcji, my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem, premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach „my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa”, powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów. Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów. Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.
Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę.
Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4 krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer, tuż po projekcji filmu o JP II wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy.
Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IV RP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła oskarżonego o gwałt, rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z SO za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z SO, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.
Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS, nie PO, a sędzia w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę. To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą obecny minister jako członek komisji, pono rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa. Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjna, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ.
Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP.
Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie. Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.
Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami. Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj. Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje `pokojowe'. Nie zdarzyło się od 17 lat aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny. Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu. Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie palili pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem, oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla bydła, kobietom zgwałconym przez innych członków. Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali, oblizywali wargi, odbijali w kułak, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką.
To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego. Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego z setek kilometrów autostrad w przyszłym roku powstanie 6 km odcinek, stadionu narodowego w Warszawie nie będzie, ponieważ wygrał niewłaściwy kandydat. Cały ten dorobek nazywa się IV RP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na kaczych nogach, dziękujmy Bogu, że go przetrwaliśmy i prośmy, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił, niech chociaż pierwsza dama kupi sobie torebkę, a I strateg solidny klej do protez, do gospodarki nie mieszajcie się jak przez ostatnie 12 miesięcy, a jakoś to przetrwamy braciszkowie bosy, partyzanci kwatermistrze, komisarze spółdzielczy, pionierzy, kołchoźnicy, rewolucjoniści moralni w walonkach.
__________________
  #13  
Nieprzeczytane 02-02-2007, 23:02
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Iwo 1111 + 1

Gratuluję! Swoją umiejętnością postrzegania spisałaś się na piątkę - stąd ten dodatek w adresie. Nasze pokolenie chyba zbyt mocno jeszcze pamięta cenzurę i dlatego to milczące przyjęcie Twojej "recenzji".Dowodem to, że swego czasu obrończyni obecnej Władzuchny-Bis ripostę na moją drobną uwagę n.t. rewaloryzacji emerytur przesłała "prywatną pocztą".Moim skromnym zdaniem oceną sytuacji trafiłaś w 10-tkę. Dziękuję, bardzo mi Twój post pomógł, bo myślałam, że jestem jedyną steterczałą staruszką, która wszystko widzi w krzywym zwierciadle....
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #14  
Nieprzeczytane 02-02-2007, 23:37
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Iwo - zgadzam się z Tobą .Grażyna
  #15  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 07:34
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Nie zgadzam się z Wami. Nie wszystko jest czarne lub białe. Są jeszcze inne kolory.
  #16  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 10:09
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Kochana Iwo 111
Świetne,błyskotliwe,mądre i w 100% słuszne,a jeśli się ktoś z Tobą nie zgadza,bardzo bym chciała aby przedstawił jakieś fakty na poparcie swojego -nie.
Chętnie w tej smutnej, szaro-burej polskiej rzeczywistości zobaczę tęczę.
Pozdrawiam.
  #17  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 10:49
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Iwo1111 świetny przegląd polityczny roku in minus,bo raczej
plusów nie mogę sobie przypomnieć.Może ktoś pamięta to niech napisze. Przypomniałaś najważniejsze haniebne fakty,szkoda że wymieniłaś tylko niektóre nazwiska, bo
wszystkie fakty kojarzę,ale w tym wieku pamięć zawodzi i nie
mogę skojarzyć nazwisk np.premiera zdymisjowanego za warcholstwo i tych z poprzedniego ministerstwa sprawiedliwości. Świetny post Iwo1111, otworzyłaś oczy na ten stan podsumowując polityczny rok.Dzięki.
  #18  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 11:24
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Sprostowanie !!!

Drogie Dziewczyny muszę Was wyprowadzić z błędu. Niestety, nie jestem autorką zamieszczonego tekstu, jakkolwiek podpisuję się pod nim obiema rękami. Tekst krąży po necie od dłuższego czasu i postanowiłam go tu wkleić, bo wydał mi się dość ciekawy i trafnie opisujący naszą rzeczywistość.Cieszę się, że nie jestem odosobniona w swoim postrzeganiu. Jolitko, mam nadzieję, że nie będziesz rozczarowana
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 11:40
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Tylko pod niektórymi wątkami się zgadzam Całość przyjmuję jako materiał propagandowy jednej ze stron, walczących o władzę. Postaram się to wykazać w obszerniejszym poście - niebawem.
Temat ciekawy i pożyteczny. Pozdrawiam
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #20  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 11:43
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Poprawiam przejęzyczenie: zamiast - pod niektórymi....powinno być - z niektórymi wątkami.....
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.III jolita Polityka - wątki archiwalne 500 10-03-2008 18:53
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.