PDA

View Full Version : Gdzie kupić mieszkanie w Trójmieście?


Kostka
10-11-2014, 08:39
W końcu możemy z mężem spełnić nasze marzenie! Stwierdziliśmy, że nadszedł najwyższy czas! Dzieci już nam wyfrunęły z gniazda, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy i my to gniazdo zmienili. Zatem postanowione - WYPROWADZAMY SIĘ! Kierunek Trójmiasto! Teraz tylko szukamy odpowiedzi na pytanie: Gdańsk, Gdynia czy Sopot? Gdzie kupić tanie i wygodne mieszkanie w Trójmieście?

miloszczek
10-11-2014, 10:54
W Sopocie jest bardzo drogo. Poza tym jest to miejsce na kupno mieszkania pod wynajem turystom ale nie do życia.
Może Gdynia ? Obecnie powstaje tam bardzo wiele inwestycji deweloperskich. Na stronie:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/
znajdują się wirtualne targi nieruchomości gdzie możesz sobie przejrzeć wszystkie mieszkania oraz domy, które obecnie są tam budowane. Może dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej zdecydować się na coś konkretnego dla siebie?
Swoją drogą to jakbym miał możliwość przeprowadzenia się nad morze to raczej bym nie zwlekał. Uwielbiam tamtejszy klimat !

kalina3
12-11-2014, 13:49
Osobiście nie wiem czy chciałabym mieszkać w Trójmieście. W sumie mój syn przegląda kredyty mieszkaniowe na uwagafinanse.pl (http://www.uwagafinanse.pl/kredyty-mieszkaniowe.html) i myśli o własnym M4 gdzieś nad morzem, chociaż przegląda propozycje w raczej mniejszych miejscowościach. Tylko nam z kolei jest większy problem z mieszkaniami z rynku pierwotnego, więc póki co na razie nie mają nic konkretnego na oku.

adka
12-12-2014, 06:27
A może niekoniecznie Trójmiasto a miejscowość pod Trójmiastem?
Zastanawialiście się może nad Rumią?
Tutaj masz zestawienie inwestycji jakie tam obecnie powstają:
http://www.mieszkaniarumia.pl/
Miejscowość jest niedaleko Gdyni jak i plaży. Jest tam spokojnie oraz zielono. Są tam liczne ścieżki spacerowe, rowerowe. Jednocześnie mieszkania można tam kupić o wiele taniej niż w samym 3 city.

promienna
30-12-2014, 12:51
Chyba najlepiej tam, gdzie najtaniej. Kursuje kolejka, więc wszędzie można się dostać.

irekm
30-10-2017, 02:29
Powiem Wam szczerze, że średnio się znam na trójmiejskim rynku, choć pewnie również jest ciekawy. Przemyślcie może sprawę. Moze nie warto jechać tak daleko i chętniej zamieszkalibyście w Warszawie? :) Teraz ciągle powstają z rynku (pierwotnego!) nowe apartamenty Warszawa (http://zlotachmielna.pl/inwestycja/) naprawdę może okazac się Wam przyjazna :)
Pozdrawiam, Irek M.