PDA

View Full Version : Gdzie warto kupić mieszkanie w Katowicach?


JoAniela
24-11-2014, 09:03
Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie najlepiej zamieszkać w Katowicach? Zamierzam się tam przenieść, żeby być bliżej dzieci, ale one mieszkają w centrum, a ja wolałabym jakąś spokojniejszą okolicę. Możecie mi coś polecić? Chciałabym kupić nowe mieszkanie, żebym nie musiała tam już niczego remontować.

kalina3
28-11-2014, 08:43
Moja kuzynka mieszka na Piotrowicach, blisko lasy. Są tam podobne nowe mieszkania (jest chyba ciut niesnasek z deweloperem, ale to jak chyba wszędzie). Słyszałam też, że Podlesie to dzielnica w której są same domki jednorodzinne.

kozik262
05-10-2015, 16:55
A ja zastanawiam się nad wyborem lokalizacji mieszkania. Słyszałem, że na osiedlu franciszkańskim powstają nowe mieszkania, zależy mi na spokojnej i bezpiecznej okolicy. Muszę się jeszcze zorientować jak jest z dostępnością przystanków miejskich.

kalina3
03-11-2015, 13:37
A ja zastanawiam się nad wyborem lokalizacji mieszkania. Słyszałem, że na osiedlu franciszkańskim powstają nowe mieszkania, zależy mi na spokojnej i bezpiecznej okolicy. Muszę się jeszcze zorientować jak jest z dostępnością przystanków miejskich.

Z tego co wiem to jest to dobrze skomunikowane osiedle. Mi jednak wizualnie się do końca nie podoba.