PDA

View Full Version : Jaki system alarmowy do domku jednorodzinnego ?

Kostka
24-11-2014, 20:57
Witam, ostatnio z moim mężem przeprowadziłam się do domku jednorodzinnego. Mieszkamy w mało bezpiecznej dzielnicy, dlatego też chcemy zamontować system alarmowy. Jaki dobrać ?

Arti
24-11-2014, 21:45
Agencje ochrony biegłe s± w tym temacie.

uuu :rolleyes: to bogato w domu masz skoro aż system alarmowy trzeba zakładać a z drugiej strony to ryzykowne posunięcie aby przeprowadzić się do mało bezpiecznej dzielnicy.

miloszczek
26-11-2014, 15:58
Powiem Ci Arti, że wielu moich znajomych korzysta z różnego rodzaju systemów alarmowych. Jedni dlatego, bo lubi± wyjechać sobie na jaki¶ czas na wakacje - a nie chc± aby dom stał bezpańsko, bo to zawsze pokusa inni bo maj± jakie¶ cenne rzeczy. Poza tym prosty system alarmowy jak np Micra z Satel wcale nie jest jaki¶ szczególnie drogi. Kompletny można mieć za niecałe 2 tys zł. A jego możliwo¶ci zostały opisane w tym artykule https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/112,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-1.--male-obiekty

Szymek28
27-11-2014, 08:54
Arti system alarmowy to dobre rozwi±zanie ciesz się, że nikt do tej pory nie odwiedził twojego mieszkania :) Kostka polecam Ci skontaktowanie się z firm±, która zajmuję się tym w sposób profesjonalny. Sam mam parę rzeczy z eltrox.pl i jestem z nich zadowolony. Zadzwoń do nich a na pewno doradz± Ci, który system alarmowy będzie najlepszy.

Pozdrawiam :)