PDA

View Full Version : Zielona kawa w tabletkach

FranciszekXX
28-11-2014, 18:19
Witam! Mam pytanie odnośnie zdrowego i bezpiecznego odchudzania. Od niedawna chodzi za mną zamiar zakupu zielonej kawy w tabletkach. Może ktoś z forumowiczów stosuje i mógłby mi polecić jakąś zieloną kawę, w której zielonej kawy jest dużo?

iwasiwa
28-11-2014, 22:54
Witam! Mam pytanie odnośnie zdrowego i bezpiecznego odchudzania. Od niedawna chodzi za mną zamiar zakupu zielonej kawy w tabletkach. Może ktoś z forumowiczów stosuje i mógłby mi polecić jakąś zieloną kawę, w której zielonej kawy jest dużo?
Wszystkie te cudowne środki wspomagające odchudzanie
są suplementami diety.... pomogą jedynie wtedy,jak zmienimy
swoje złe nawyki żywieniowe,włączając do tego sporą dawkę
ruchu.W sklepach zdrowej żywności można dostać kapsułki
z ekstraktem z zielonej kawy+fasolamina+chrom...opak.30 sztuk
w cenie koło 30 zł.:)

FranciszekXX
29-11-2014, 19:49
No właśnie, a ja jestem gotowy żeby te nawyki żywieniowe zmienić. Mam już nowy jadłospis i chciałbym się czymś wspomóc. Żeby mieć lepszy metabolizm, żeby zdrowo się odchudzać i po prostu jakoś sobie pomóc. A zielona kawa chyba jest jednak bardzo naturalnym sposobem.

Zbyszek_krk
02-12-2014, 18:06
Sporo czytałem o zielonej kawie. faktycznie dzieki kwasowi chlorogenowemu wspomaga odchudzanie. Ja korzystam z suplementu BeSlim z z zielona kawą. Kosztuje ok 23 zł więc nie jest drogi a działa. Wiadomo trzeba to połączyć z lżejszą dietą i ruchem, Efekt będzie lepszy i szybszy.

kalina3
30-12-2014, 09:15
Piłam raz u znajomej tą zieloną kawę i uważam, że jest to ohydztwo, ale to moja opinia. Co do jej wpływu na odchudzanie - nie wierzę w takie magiczne środki.

iwasiwa
30-12-2014, 11:33
Piłam raz u znajomej tą zieloną kawę i uważam, że jest to ohydztwo, ale to moja opinia. Co do jej wpływu na odchudzanie - nie wierzę w takie magiczne środki.
Kawa zielona parzona faktycznie jest nie do picia,ale np.podana
w kapsułkach prędzej.Ostatnio widziałam nawet tą kawę
w ziarnach,ale sama kawa mało daje:)
Wszystkie tego typu środki nie odchudzają,one tylko wspomagają
odchudzanie ,włączając do tego odpowiednią niskokaloryczną
dietę to już efekt jest pewniejszy:cool:
Ostatnio ktoś w necie polecał tabletki Foreverslim ,zapewniająć o ich skuteczności,

promienna
30-12-2014, 12:37
Jeśli kawa, to tylko czarna, w dodatku ze świeżo zmielonych ziaren. Ta zielona, niby wspomagająca odchudzanie to jakaś chwilowa moda. Każda kawa w nim pomaga, bo przyspiesza procesy trawienne.

kalina3
24-06-2015, 11:09
Kawa zielona parzona faktycznie jest nie do picia,ale np.podana
w kapsułkach prędzej.Ostatnio widziałam nawet tą kawę
w ziarnach,ale sama kawa mało daje:)
Wszystkie tego typu środki nie odchudzają,one tylko wspomagają
odchudzanie ,włączając do tego odpowiednią niskokaloryczną
dietę to już efekt jest pewniejszy:cool:

A to przyznaję, że tego nie wiedziałam. W takim razie poczytam o tabletkach "kawowych".