PDA

View Full Version : Szukam domu za pomoc


annabarbarakozwyr
25-12-2014, 13:12
Pewno będę pomijana,bo mam małe dziecko.Ale potrzebuję domu,może nawet z przepisaniem na mnie.Pomogę osobie starszej ,sprawnej.Będę sprzątać i robić zakupy.Oraz pomagać przy robieniu posiłków.Małe dziecko wymaga dużej uwagi,ale ja muszę uciec od męża.I nie mam gdzie iść.Poza tym już bez trudu łączę obowiązki domowe z opieką,bo dziecko może w foteliku oglądać bajki.Szukam osoby ,która na dodatek przyjmie moje trzy koty.Są czyste.Nie ruszam się nigdzie bez nich.Umiem sprzątać,segregować pranie.Ale w zamian za służenie pomocą i poświęcenie ,szukam spokoju i szacunku do mojej córki (zachowywanie higieny,ciszy w godzinach snu dziecka) i szacunku do mojej ciężkiej pracy.Szukam osoby,która nie ma kłopotów z higieną,z odchodami,z myciem rąk.... i nie robi o to problemów.Kogoś ,kto chce mieć przyszywaną wnuczkę i prawnuczkę.Oferuję moje referencje i roczne doświadczenie w firmie "Gwarant-Tomczyk Usługi opiekuńcze". Zależy mi na domu poza Warszawą,bo chcę wybiegu dla kotków i spokoju od zgiełku dla siebie i córki.Ale dość blisko miasta,aby dojechać do lekarzy.