PDA

View Full Version : Poszukujemy


lapis
04-01-2015, 01:03
Witam!
Jestem zupełnym nowicjuszem na tym forum (od 5 min). Marzy mi się poznanie za pośrednictwem tego forum osób, które pomimo naszego wieku mamą młodzieńczą fantazję oraz zdrowie pozwalające na "ułańską fantazję":) . Mam na myśli osoby lub małżeństwa lubiące turystykę na poziomie "młodzieżowym" czyli maksimum mobilności i minimum luksusów (aczkolwiek są one bardzo mile widziane). Z żoną jesteśmy w wieku 60 lat. Bardzo brakuje nam przyjaciół, którzy chcą i mogą poświęcić weekendy na krótkie wypady, a także na dłuższe zagraniczne wypady bez pośrednictwa biur podróży. Proszę o kontakt.
Andrzej

kalina3
19-01-2015, 08:33
My jesteśmy małżeństwem uwielbiającym podróże, ale może niekoniecznie taki z namiotami i syntetycznymi śpiworami (http://www.summit-asolo.pl/kategoria/82,spiwory-syntetyczne). Mój mąż od czasu do czasu jeździ jeszcze na jednodniowe wyprawy pod namiot z wnuczkiem, ale zawsze wszystko go boli jak wraca. Więc niestety - u nas wszelkie spanie pod gołym niebem czy autostop odpada.

awasawa
18-02-2015, 20:41
Witam Andrzeju. Własnie kogoś takiego szukamy a nawet mamy konkretną propozycję do której brakuj nam towarzystwa. Jesteśmy z Poznania. Znam doskonale Mazury, żona wcale. W końcu maja chcemy się tam wybrać wycieczkowo, bo wiem co i gdzie pokazać. Kilka dni na jachcie na malowniczym jeziorze, wypad do Wilna, Troków, Druskiennik, obiad w Puńsku u Litwinów i takie tam Augustowy czy Wigry. Jestem doświadczonym żeglarzem więc spokojnie o bezpieczeństwo. Jesteśmy w podobnej grupie wiekowej i podobnie ciekawi świata "na własną rękę". Proszę o kontakt na maila awasilewski22@wp.pl Pozdrawiam.

awasawa
19-02-2015, 20:51
Pani Kalino, my także nie sypiamy pod namiotami (już!). Ale nie interesują nas komfortowe hotele. Raczej typu agroturystyki. Jesteśmy z Poznania. A państwo? - jeśli wolno spytać.