PDA

View Full Version : Niechciane reklamy


giezeta
26-01-2015, 20:27
Czy do Was też zaczynają przychodzić niechciane reklamy z nadrzędnego dla "Senior Cafe" portalu?
Właśnie dziś do mnie przyszła pierwsza oferująca mi wspaniały kredyt!!! Wpisałam nadawcę do odrzucanych maili!
Co Wy na to?

mimoza
26-01-2015, 20:49
Czy do Was też zaczynają przychodzić niechciane reklamy z nadrzędnego dla "Senior Cafe" portalu?
Właśnie dziś do mnie przyszła pierwsza oferująca mi wspaniały kredyt!!! Wpisałam nadawcę do odrzucanych maili!
Co Wy na to?

Zrobiłam tak samo, a nawet więcej ... wyrzuciłam do kosza...:LOL: - Cz

Doc
27-01-2015, 15:20
Dzisiaj gdy wchodzę na jakiś wątek,mam taką"zachętę"...
" Przeczytaj dodatkowo na Senior.pl: " :mad:

Czy u Was tak samo?

toy_
27-01-2015, 15:35
Oferują we Wrocku mueszkanie 6400 za metr kwadratowy.
Tyle to zarabiam w kwartal :icon_eek:

nutaDo
27-01-2015, 15:40
Napisałam do Administracji w sprawie tych propozycji, które nam wklejają między postami.
Nie mam odpowiedzi ani likwidacji tego paskudztwa.

pluto37
27-01-2015, 15:41
To, że reklamy się pojawiaja to żadna zbrodnia. W końcu firma z czegoś żyć musi.
Jedynie problem w tym, zeby nie przeszkadzały w tym co dzieje się na wybranym wątku. I nie wprowadzały bałaganu.

giezeta
27-01-2015, 17:22
To, że reklamy się pojawiaja to żadna zbrodnia. W końcu firma z czegoś żyć musi.
Jedynie problem w tym, zeby nie przeszkadzały w tym co dzieje się na wybranym wątku. I nie wprowadzały bałaganu.
Poniekąd racja ..... ale tak bez uprzedzenia??? Niestety Internet coraz bardziej się komercjalizuje. Do tego producenci systemów operacyjnych konkurują ze sobą bezwzględnie. Za jakiś czas to wszystko pęknie!
Na razie, powoli, staje się zabawką dla młodzieży w czym celują Windowsy. napychają system mnóstwem bezużytecznych gadżetów współpracując producentami przyrządów do zabawy. Niestety coraz bardziej uzależniają się od Internetu wszystkie większe państwa - gospodarczo i administracyjnie ... i tu jest problem. Bo gdy to wszystko się nagle rozleci??? A jeżeli coś może sie popsuć to na pewno się popsuje.

Wiem bo jestem w Internecie od lat 80 dziesiątych. Na początku był IRC i Gopher. Wszystko zaczęło się od "okienek"
To jest moja pierwsza prywatna strona w "Okienkach" lata 90-te: http://riad.pk.edu.pl/~zgerlach/index.html .
Wiele linków nie działa, ale jaka byłam z niej dumna ;-)