PDA

View Full Version : Portale randkowe nie tylko dla młodych - komentarze

Diana49
25-11-2007, 15:07
Komentarz do artykułu: Portale randkowe nie tylko dla młodych (http://www.senior.pl/153,0,Portale-randkowe-nie-tylko-dla-mlodych,1255.html)
--------------------
Witam! Myślę, że jest to dobry artykuł. Uświadamia on jak bardzo ludziom samotnym po 50-tce jest trudno znaleźć sobie tę drugą połówkę. Trudno też jest o przyjaźń taką prawdziwą, bezinteresowną. Seniorzy to jeszcze ludzie w większości z werwą, chęcią do życia i przeżywania miłości. A jednak jak często odstawiani na "boczny tor". Seniorzy samotni też mają serca i uczucia i też potrzebują ciepła i miłości, chcą podróżować dopóki im sił i zdrowia wystarczy. Chęć bycia z kimś blisko, kiedy tych sił również zabraknie i być z nim do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej. Pozdrawiam.

Wodniczka
25-11-2007, 17:30
Diana49... masz zupełną racje ...nam po 50 - tce też coś od życia się należy ..poprzez portale randkowe, poznajemy nowych znajomych , przyjaciół, zaprzyjaźniamy się...miłość w sieci też jest możliwa, zależy właśnie to od dwóch bijących serc...dobrze jak coś zaiskrzy...i zapali się światło nadziei.."Każdy ludek szuka ludka..który w sercu czyni cudka"
http://www.vpx.pl/up/20071125/ml2367236880d4600935fcb2e721c7e7b03cc4f195806.jpg (http://www.vpx.pl/fotka,23672.html)
Pozdrawiam :):)

BUNIA
25-11-2007, 19:22
Nie korzystam z takich portali chociaz nie zparzecze ze chadzaja mi po siwej glowce czasami takie mysli nieuczasane ...i w ogole ??
A moze by tak sprobowac ??

Malgorzata 50
25-11-2007, 22:08
Zajrzyjcie na watek Kupidyn w sieci -tam o tym też jest

Diana49
25-11-2007, 23:00
Witaj Bunia! Spróbuj, a może Ci sie spodoba. Pozdrawiam.

Wodniczka
07-12-2007, 14:33
Bunia... Witam serdecznie..może Ci sie spodoba , wszystkiego w życiu "trzeba "spróbować, a tak serio ..ja przez ten portal poznałam pana z którym jestem do dzisiaj..3,5 roku ,życie się odmieniło, nie jestem sama....itp.
To nic strasznego...ale na pierwsze spotkanie ..to szło się z duszą na ramieniu...hi hi. Pozdrawiam milutko i cieplutko.

Anna_Maria_57
07-12-2007, 15:45
Ja do takiej formy zawierania znajomości nie mam przekonania, ale moja przyjaciółka stale koresponduje w takich randkach (chyba na o2) a "co gorsza" stale się umawia...
Ja zawsze jej mówię, żeby uważała, bo przecież w sieci można się dowolnie kreować, a w realu może być bardzo niemiłe zaskoczenie - ale ona w to nie chce wierzyć i .... jak dotąd, ma szczęcie ;) chociaż nic poważnego z tego nie wynikło, ale byli to mili faceci.

Erenka
07-12-2007, 20:02
Ja jeszcze w ten sposób nie probowałam zawierać znajomości.Myślę jednak,że to niezły sposób,aby z kimś pogadać czy nawet się zaprzyjaźnić .

hanka93
09-12-2007, 07:59
A to są jeszcze mężczyżni w naszym wieku, ja takich nie spotykam.
Zajęci robieniem kasy albo udający super dobrych.

Nika
09-12-2007, 08:54
Sposób jak każdy inny dobry,ale zalecana wielka ostrozność,kierowanie sie rozsądkiem a nie emocjami,przynajmniej dopóki w realu dobrze nie poznamy kandydata.Napisać mozna wszystko...

Malgorzata 50
09-12-2007, 11:03
To ja wam coś powiem mam prxzyjaciela poznanego w ten sposób .Poczatkowo to było takie pleple ple zalotne ,ale się okazalo ,że swietnie nam się rozmawia i ta rozmowa trwała cztery lata ,mailowo ,przez telefon itd .facet podtrzymywal mnie na duchu ,jak byłam na obczyźnie gadalismy o wszystkim od filozofii poczawszy na gotowaniu skończywszy -to zalotne ple ple szybko sie skończyło bo sie okazalo ,ze fajnie gada się normalnie i ze z tzw "zalotów'raczej nic nie bedzie .2 mies temu mój przyjaciel wrócil z zagranicy (byl tam 20 lat) .spotkalismy się ..i nie ,nie dziewczyny ...zadne tam mesko-damskie ...to kompletnie nie ,ale dalej nam sie super gada ...I tak na starość zyskałam fajnego znajomego równiez w realu.A co jest smieszne -nasze rozmowy maja zupelnie inny charakter niz pogawedki z ludź mi których znam lata ,jak same wiecie w naszym wieku rzadko rozmawia się szczerze idogłebnie - może dla tego ,ze coś tam narasta latami ,że wiadomo o sobie juz wszystko ,ze pewnych rzeczy nie chce się mówić .A tu ponieważ jestesmy dla siebie ludźmi znikad .Bez umocowania w rzeczywistosci i powiazań rodzinno topwarzyskich -gadamy jak w młodosci do nocy i o wszystkim.Dawno nikt mi nie opowiadał tak osobiscie o sobiecjak ten facet.Ale to może być syndrom znajomosci w pociągu .Bo pewnego dnia mozemy zniknac ze swojego zycia tak jak się pojawiliśmy .Ale to jest ciekawe,naprawdę

senior A.P.
09-12-2007, 11:36
Oj widze ,ze brakuje tu "dziadkow" !
Co to Panowie juz rozaniec i pod piecem ?
Popatrzcie ile tu pieknych Pan,madrych wyksztalconych pelnych werby zyciowej,do zakochania jeden krok.
Zona mi za ramieniem podpowiada,ze prawdziwych chlopow" to juz w Polsce nie ma - wyjechali !
Czy tak jest naprawde,a moze palce juz sztywne i klawiatura komputera za mala ?
Cos w tym jest,bo bedac poczatkujacym na tym portalu widze "klub Pan",gdzies sie tam w jakims dziale tematycznym trafia rodzynek meski ale to ginie w "morzu lez i tesknoty" Pan tu piszacych.
Postaram sie wiec dziadkow rozruszac,niech nam tu nie zarzucaja,ze "dluzej dolka niz kolka" !
Do roboty Panowie !

lucyna
01-01-2008, 15:38
Witam wszystkich
Małgosiu przeczytałam i w pierwszym dniu nowego roku,dodałaś mi wiary,za co dziękuję.
czasami występuje wielkie zwiątpienie,a jednak nie,warto szukać i marzyc.

tar-ninka
01-01-2008, 17:33
Witaj Lucynko , masz rację zawsze warto marzyc , warto nie tylko szukac
ale jak sie znajdzie to nie bac sie,bo potem może być za póżno.

sosna
01-01-2008, 21:20
podoba mi się post Małgosi
samo zycie i 100% prawda
Pan senior AP potrafi wszystko sprowadzić do
swojego poziomu:rolleyes:
i tym akurat nie warto sobie zaprzątać głowy

baburka
03-01-2008, 11:27
jestesmy dla siebie ludźmi znikad .Bez umocowania w rzeczywistosci i powiazań rodzinno topwarzyskich -gadamy jak w młodosci do nocy i o wszystkim.Dawno nikt mi nie opowiadał tak osobiscie o sobiecjak ten facet.Ale to może być syndrom znajomosci w pociągu .Bo pewnego dnia mozemy zniknac ze swojego zycia tak jak się pojawiliśmy .
Ujęłaś istotę internetowych związków.

tulpe
04-01-2008, 12:59
Jestem samotna , jak to w moim wieku bywa, sa momenty kiedy czuje calkowicie skreslona z listy zyjacych. ale ja przeciez zyje i pragne byc potrzebna komus ,takiemu jak ja.
Dobre przyjacölki, ?ß to pytanie na ktöre nieda sie odpowiedziec, trwa tak dlugo ,puki jedna niezapozna meskiej przykazni. Natruralnie w chorobie albo pomocy w codziennym dniu. sa dobre przyjacölki. jak jest juz lepiej zapomina sie o nich. Napewno pisalam juz na temat Klubiku, w ktörym prawie kazdego dnia ,ktos mysli o drugim . Z tego bardzo sie ciesze. bo wiem ze daleko odemnie sa dobrzy ludzie ,ktörzy pamietaja . i tym samym kieruje sie sama i jest mi lzej kiedy sie jeszcze obudze i ztwierdze ze zyje. moje mysli sa juz przy Comp. i klubiku . Dlatego serdecznie dziekuje wszystkim, za mile wpisy i serdecznosc. http://img524.imageshack.us/img524/1899/592zi5.th.jpg (http://img524.imageshack.us/my.php?image=592zi5.jpg)

baburka
04-01-2008, 13:30
jest mi lzej kiedy sie jeszcze obudze i ztwierdze ze zyje.
Zadziwię się niepomiernie, kiedy się obudzę i stwierdzę, że już nie żyję. Mniemam, że będzie mi wtedy baaardzo lekko. :) :) :)

xenia
04-01-2008, 14:31
Mnie się wydaje,że każdy sposób na wyrwanie się z samotności jest dobry.Oczywiście trzeba być czujnym.... nie wszystkie osoby odwiedzające fora randkowe są uczciwe.Jednak w większości to ludzie naprawdę samotni chcący poznać pokerwną duszę... dlatego warto próbować:) :)

largetto
04-01-2008, 18:07
Zależy kto czego szuka: jeżeli szybkiej, niezobowiązującej znajomości to portal randkowy jak najbardziej. Ja jednak uważam, że lepiej jest rozmawiać na forum tematycznym / takim , który nas interesuje, / może to być muzyczny, poezji, filmowy,fotograficzny i właśnie poprzez wspólne zainteresowania można poznać ciekawych ludzi. Znajomości mogą się przerodzić w coś więcej, czego przykładem jest słynna telewizyjna niania Dorota Zawadzka, która poznała męża na portalu poetyckim.
Na spotkaniu w realu już możemy rozmawiać jako dobrzy znajomi- mamy wspólny temat. Myślę, że wiele osób samotnych w taki sposób się poznaje.
Dobry jest też portal nasza klasa, czasami można się dowiedzieć po wielu latach kto do nas wzdychał / i nadal wzdycha/ . Jeżeli jest sam / sama/ , można spróbować poprowadzić znajomość. Myślę, że metod jest wiele - tylko nic na siłę, na to potrzeba trochę czasu.

chickita
04-01-2008, 18:31
Wszystkiego trzeba spróbować. Bo jak sie dowiedziec czy to fajne czy miłe czy beznadziejne? Tylko z opisów lub opowieści? NIGDY! No to do dzieła. Gdzie ten portal randkowy?

Alsko
04-01-2008, 18:37
Aniu, Ewa już próbowała. Płacić każą!

chickita
04-01-2008, 18:39
Aniu, Ewa już próbowała. Płacić każą!
Nie wszędzie.:D
www.fotka.pl

largetto
04-01-2008, 21:25
http://www.i love.pl/

http://www.o2.pl/
http://www.onet.pl/
www.wirtualna polska.pl
www.gazeta.pl

na każdym z tych portali jest profil randki, znajomości
wejdź i popatrz ,tam się nie płaci
:)

emka46
05-01-2008, 08:51
Następna strona,test na zgodność
http://www.be2.pl/guest/home.jsp?partnerid=CPC0107GOPL01&linkid=RPL18552GOCO&track=rmsarcar.com&gclid=CKXUzIXO3pACFQl3MAodtCVuOQ

largetto
05-01-2008, 10:07
Emko 46 świetna strona, nie znałam takiej :)

iammoon
11-07-2008, 16:16
Zapraszamy do naszego portalu randkowego.
http://www.online-anonse.pl

Darmowa rejestracja

aka210
29-12-2009, 14:18
na be2 placi sie kilkaset zlotych, taniej jest na Onecie,

Mirek_
29-12-2009, 14:42
na be2 placi sie kilkaset zlotych, taniej jest na Onecie,

W ogóle nie powinno się płacić - na razem50plus wszystko jest bezpłatnie, na Onecie czy tego typu trzeba wykupować abonament... Swoją drogą co jest takiego extra, żeby na be2 płacić kilkaset złotych?

lucyna
30-12-2009, 09:50
pogoń za pieniądzem
niszczy wszystko co piękne
wielka szkoda
pozdrawiam serdecznie (za darmo ale szczerze)

asa
30-12-2009, 12:35
Hej!Jakiś czas temu ja sobie założyłam konto na portalu randkowym(10zł smsem za miesiąc),bo chciałam obadać możliwości,jakie daje internet i otóż :jest mnóstwo panów bez zdjęcia,pewnie w obawie,żeby go nie rozpoznała żona,dzieci albo kochanka,albo wszyscy naraz i głównie oni są zainteresowani natychmiastowym nawiązaniem stosunków międzyludzkich.Druga grupa to młodzi,zdrowi chłopcy,których hobby to sex ze staruszkami(sponsoring mile widziany)-ci od razu dają numer telefonu do siebie.Trzecia grupa to mężczyźni uczciwi,mówią,że są żonaci i tylko przygody szukają i wreszcie grupa czwarta,nieliczna,to ci,którzy naprawdę chcieliby kogoś poznać i się zaprzyjaźnić ale wyglądają i brzmią nieciekawie,niestety.W sumie dostałam kilkadziesiąt maili,ale z nikim nie chciałam kontynuować znajomości.Może jeszcze raz spróbuję na wiosnę jak się ociepli!

Arti
30-12-2009, 13:35
moje wyobrażenie o portalach randkowych...

http://tiny.pl/hqxh8

Lila
30-12-2009, 17:18
moje wyobrażenie o portalach randkowych...

http://tiny.pl/hqxh8

Ja też mam takie.:D :D

Zresztą jak się nie wyhaczy połówki w realu,
to internet wątpliwy, moim zdaniem.
A z połówką po andropauzie to raczej kłopot tylko.:confused:

krystynka
30-12-2009, 22:29
Nie wchodzę na portale randkowe. Zupełnie mnie nie interesują. Mam swoje życie, które mi odpowiada, swoje zainteresowania, sprawdzonych znajomych.
Po co zaczynać znowu wszystko od początku.
Pchać się w niewiadome. Wolę tę pewność, którą mam.

Mirek_
03-01-2010, 14:56
Hej!Jakiś czas temu ja sobie założyłam konto na portalu randkowym(10zł smsem za miesiąc),bo chciałam obadać możliwości,jakie daje internet i otóż :jest mnóstwo panów bez zdjęcia,pewnie w obawie,żeby go nie rozpoznała żona,dzieci albo kochanka,albo wszyscy naraz i głównie oni są zainteresowani natychmiastowym nawiązaniem stosunków międzyludzkich.Druga grupa to młodzi,zdrowi chłopcy,których hobby to sex ze staruszkami(sponsoring mile widziany)-ci od razu dają numer telefonu do siebie.Trzecia grupa to mężczyźni uczciwi,mówią,że są żonaci i tylko przygody szukają i wreszcie grupa czwarta,nieliczna,to ci,którzy naprawdę chcieliby kogoś poznać i się zaprzyjaźnić ale wyglądają i brzmią nieciekawie,niestety.W sumie dostałam kilkadziesiąt maili,ale z nikim nie chciałam kontynuować znajomości.Może jeszcze raz spróbuję na wiosnę jak się ociepli!

sprubuj tutaj http://razem50plus.pl, pozdrawiam

amelia
06-01-2010, 21:24
http://www.be2.pl/guest/home.jsp?partnerid=CPC0107GOPL01&linkid=RPL18552GOCO&track=rmsarcar.com&gclid=CKXUzIXO3pACFQl3MAodtCVuOQ

Wrzucilam sobie to be2 w wyszukiwarke, wnioski nasuwaja sie same - szrokim lukiem nalezy omijac takie portale

Uwaga oszuści z be2.pl (http://forum.gazeta.pl/forum/w,343,76262963,76262963,Uwaga_oszusci_z_be2_pl_.ht ml)

amelia
06-01-2010, 21:28
http://www.be2.pl/guest/home.jsp?partnerid=CPC0107GOPL01&linkid=RPL18552GOCO&track=rmsarcar.com&gclid=CKXUzIXO3pACFQl3MAodtCVuOQ (http://www.be2.pl/guest/home.jsp?partnerid=CPC0107GOPL01&linkid=RPL18552GOCO&track=rmsarcar.com&gclid=CKXUzIXO3pACFQl3MAodtCVuOQ)

Wrzucilam sobie to be2 w wyszukiwarke, wnioski nasuwaja sie same - szrokim lukiem nalezy omijac takie portale
Uwaga oszuści z be2.pl (http://forum.gazeta.pl/forum/w,343,76262963,76262963.html?v=2&f=343&w=76262963&a=76262963&wv.x=0)

B.B.
07-01-2010, 09:58
Ku pokrzepieniu samotnych serc:pani psycholog , ktora prowadzi w w TV programy o wychowywaniu dzieci , wystepujac jako Niania, opowiadadała ( wraz z mezem) jak to poznali sie w iternecie , a teraz zyją w pełni szczęscia.A wiec i tak sie zdarza. A ten mąz - przystojny i sensowny.

lucyna
07-01-2010, 13:50
szkoda tylko że nie powiedziała na czym znalazła tego męża?

rebelio
12-01-2010, 23:33
mam to samo doświadczenie, jak sądzę na tym samym portalu randkowym, ogólnie mam wrażenie, że - piszę o osobach stanu wolnego - ludzie szukają głównie szybkich i konkretnych znajomości (oczywiście mogą się zdarzyć rodzynki), jak się zdarzy wypadek przy pracy, to się angażują na dłużej i mogą być z tego związki, wiem, jak to wygląda z drugiej strony, bo miałam kolegę który tam sobie znalazł kobietę, opowiadał mi dziwności o "damach", które spotykał, otóż kobiety też często szukają jedynie seksu... nawiasem mówiąc nie mam nic przeciwko seksom, byleby to miało jakąś rozsądną oprawę

znam z 5 czy 6 par które się zawiązały przez portal randkowy i są to trwałe związki... chociaż to na ogół moi bardzo młodzi znajomi.... dlatego próbowałam, po miesiącu miałam dosyć, zmęczyło mnie to.... chociaż nie mam jakiegoś szalonego życia towarzyskiego a większość moich znajomych jest mocno ode mnie młodsza, wśród takich przypadkiem się obracam z powodów zawodowych.. więc trudno mi kogoś fajnego spotkać na żywca...

a teraz nie mam czasu i mi się nie chce, ale może kiedyś znowu? myślę, że na będąc tych randkach nie można mieć zbyt wiele oczekiwań i zasadniczo trzeba być ostrożnym, po prostu nie wkręcać się emocjonalnie w kontakty z osobami które są nie-wiadomo-jakie, bez zdjęcia - to na ogół żonaci, które zbyt szybko ukierunkowujący rozmowę na tory erotyczne, którzy napierają na spotkanie, zanim cokolwiek o sobie powiedzą.... ogólnie ludzie kłamią jak najęci albo podbarwiają rzeczywistość, jasne że nie wszyscy, przy odrobinie polotu łatwo się zorientować

nie lubię dużo z kimś pisać, wolałam się szybko spotkać i natychmiast zweryfikować, bo szukałam kogoś realnego.... a nie pisania w nieskończoność.. nie lubię posilać się tylko wyobraźnią, bo mnie to irytuje, wolę mieć żywego przed sobą i wtedy decydować czy wchodzić w znajomość..
... ale nie jestem pewna, czy to dobrze, zdaje się, że oni odbierają moje zdecydowanie jako pewnego typu parcie na chłopa.. hmmm.. sama nie wiem :rolleyes:

w każdym razie w tej chwili olałam to, mówiąc kolokwialnie

rebelio
12-01-2010, 23:34
Uwaga oszuści z be2.pl (http://forum.gazeta.pl/forum/w,343,76262963,76262963.html?v=2&f=343&w=76262963&a=76262963&wv.x=0)tak, wiem o tym, to oszuści

Arti
13-01-2010, 01:00
szkoda czasu i atłasu
rzeknę :D
musi kogoś przypilić potrzeba choć takiej bliskości ułudnej coby tracić czas ;) moim zdaniem. Licząc na ...i tu może wpisać sobie ktoś tam ..na co liczy

Mirek_
25-01-2010, 21:32
Proponuję serwisy bezpłatne, specjalnie stworzone dla 50+!

Mirek

szkoda czasu i atłasu
rzeknę :D
musi kogoś przypilić potrzeba choć takiej bliskości ułudnej coby tracić czas ;) moim zdaniem. Licząc na ...i tu może wpisać sobie ktoś tam ..na co liczy

szunaj
26-01-2010, 12:13
Ale na tych serwisach też znajdą się młodsze osoby,które będą proponowały "usługi seksualne" za sponsoring

Kasandra1
27-01-2010, 11:09
Witam!
Nie korzystam z takich serwisow, zreszta z zadnych.
To jest tylko komputer i czlowiek nie wie, kto po drugiej stronie siedzi.
Ale, zdarzaja sie przypadki, ze ludzie poznaja sie przez internet, czasem trafi sie dobrze, ale to jest zadkosc.

matrioszka4
03-02-2010, 16:27
Witam!

Jeśli chodzi o portale randkowe, to wydaje mi się, że jest to jakaś możliwość znalezienia partnera, ale trzeba jednak być ostrożnym. Korzystałam przez jakiś czas z pewnego portalu (nie chcę podawać nazwy, żeby nie robić antyreklamy) i powiem Wam, że większość użytkowników, przy dłuższym kontakcie, okazywała się zupełnie innymi osobami, niż mieli to w profilu. Teraz jestem zalogowana na MyDwoje.pl. i mogę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona. Spotkałam się z dwoma mężczyznami, którzy zainteresowali mnie swoją osobą. Niestety nic z tego nie wyszło, ale mimo wszystko jestem mile zaskoczona. Na tym portalu jest coś takiego, jak certyfikat wiarygodnego profilu, czy jakoś tak i faktycznie, osoby tam zarejestrowane są chyba takie, jak się opisują. To dla mnie duży plus, bo wiem czego mogę się po nich spodziewać:) Tak więc dalej szukam partnera, mam nadzieję, że wkrótce trafię na tego jedynego:) W końcu latka lecą…:p

Mirek_
18-02-2010, 14:11
To prawda z tymi opisami - ale to jak z reklamą-często różnie się ma z rzeczywistoscią:) Próbowałaś na razem50plus.pl?

Mirek_
18-02-2010, 14:15
Ale dokładnie - i o to chodzi, żeby unikać serwisów, gdzie jest kompletny mix wiekowy - wtedy zupełnie nie wiadomo, czego się spodziewać po innych - wspomniany przez Ciebie sponsoring... Lepiej szukać takich specjalnie dla naszego pokolenia:)

Ale na tych serwisach też znajdą się młodsze osoby,które będą proponowały "usługi seksualne" za sponsoring

rebelio
20-02-2010, 19:47
Zachowania, które nam nie odpowiadają, mogą zdarzyć się wszędzie, nie tylko w necie, dlatego nie przejmowała bym się na waszym miejscu, od tego ma się klawiaturkę żeby zgrabnie wyklikać - nie, dziękuję.

Znalazłam ciekawy tekst o randkach, uwazam, że ma wiele sensu, kiedyś testowalam portale randkowe i wiem, ze autorka ma wiele racji, tu jest artykuł - jak skutecznie randkować (http://www.eioba.pl/a121920/ciocia_dobra_rada_naucza_i_radzi_jak_skutecznie_ra ndkowac_z_pomoca_internetu#post57031), wierzcie mi, ona ma rację i to dotyczy też nas

monia
20-02-2010, 20:10
Warto ryzykować Warto spróbować .

rebelio
20-02-2010, 22:51
Ale dokładnie - i o to chodzi, żeby unikać serwisów, gdzie jest kompletny mix wiekowy - wtedy zupełnie nie wiadomo, czego się spodziewać po innych - wspomniany przez Ciebie sponsoring... Lepiej szukać takich specjalnie dla naszego pokolenia:)na dobra sprawę nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać po innych, ale chyba jest tak, ze w gronie równolatków jest większe prawdopodobieństwo spotkania kogoś odpowiedniego,
kiedy byłam na sympatii, poznałam pana mocno po 60, który miał napisane na profilu, że ma 57 lat, i wyraźnie liczył na intymne spotkanie na pierwszej kawie chyba tylko dlatego, że miał własny samolot :rolleyes: ubaw po pachy, czasem myślę, że powinnam opisac te randki.. sporo juz zapomniałam, może sie na nowo w to włączę? największy problem mam z tym, że to zajmuje sporo czasu, a ja go teraz za dużo nie mam i szkoda mi na jakieś durnoty, niecierpliwiec ze mnie

Lila
20-02-2010, 23:01
kiedy byłam na sympatii, poznałam pana mocno po 60, który miał napisane na profilu, że ma 57 lat, i wyraźnie liczył na intymne spotkanie na pierwszej kawie chyba tylko dlatego, że miał własny samolot :rolleyes:

Może był ginekologiem?

rebelio
21-02-2010, 08:47
Ale on nie prosił, żeby siadać na ten jego samolot :)

Zapraszał ofiary do swojej siłowni :D żeby poćwiczyć zapewne, to co o nim napisałam, to tylko domniemanie, albowiem nie poszłam z nim ćwiczyć, ten pan miał w sobie coś odpychającego, i ciągle się przechwalał pieniędzmi, a ja akurat nie miałam nic do sprzedania

Odbyłam kilka spotkań i nie zdecydowałam się na nikogo, wielu panów na sympatii jest żonatych albo w tzw separacji, co wcale nie oznacza oddzielnego gospodarstwa domowego, ani łoża.... poczułam się sfrustrowana, poczułam, że tracę czas. Jest o czym pisac, niektórzy ludzie sa naprawdę interesujący, akurat nie mieścili się moich potrzebach, ale było kilka spotkań które wspominam jako bardzo ciekawe. Na świecie jest masa ciekawych osobowości. Choćby dlatego czasem warto tam zajrzeć.

matrioszka4
05-03-2010, 16:37
Rebelio- dlatego właśnie odradzałabym korzystanie z portali typu sympatia. Jeśli szukasz poważniejszego związku, lepiej korzystać z portali "matrymonialnych", gdzie rejestrują się osoby, które także oczekują takich związków. Jak pisałam, korzystam teraz z mydwoje, z paroma mężczyznami się już spotkałam i póki co żaden nie zapraszał mnie "do swojej siłowni":) Wydaje mi się, że jest tam inny typ ludzi, niż na tych portalach "dla wszystkich". A swoją drogą to ostrożności nigdy za wiele, więc jak się umawiam na pierwsze spotkanie, to jednak wybieram miejsca publiczne, a nie samoloty czy siłownie:) Chyba dobrze, że nie poszłaś "poćwiczyć", nie wiadomo co by tam było...

guss
18-03-2010, 09:02
Matrioszka4- i jak Ci się podoba na tym mydwoje.pl.? Sam też jestem na tym portalu i fajnie, że ktoś na tym forum wspomina o nim (i to pozytywnie:) ). Może zdradzisz jak Cię mogę znaleźć na tym portalu?:) A jeśli wolno spytać, czy ostatnio miałaś może jakiś problem z logowaniem się? Mi się pierwszy raz to zdarzyło, musiałem dzwonić na ich linię hotline, na szczęście od razu mi wyjaśnili co i jak:p Swoja drogą fajnie, że mają tą linię dla użytkowników:) No nic, to może do zobaczenia na portalu!;) Pozdrawiam!

217.153.217.xxx
08-08-2011, 14:59
A czemu nie wspominacie o naszych polskich serwisach jak:
http://www.razem50plus.pl?

ewikomega
08-08-2011, 15:31
To jest serwis nie tylko randkowy, ale również społecznościowy.
Bardzo dobry, jestem zarejestrowana od 2 lat , nie w celu szukania drugiej połówki, lecz nawiązania kontaktu z ludźmi dzielącymi moje pasje.Polecam .

83.4.144.xxx
08-08-2011, 15:33

Może dlatego, że artykuł powstał w 2007 roku, a ten serwis co go wspominasz znacznie później? Ech te redaktory seniorowe, powolne takie i w czasie nie potrafią podróżować...

Ela07ful
09-08-2011, 13:59
Jest wiele portali odwiedziłam już kilka,ale ten jest wyjątkowy,tamte to jedna wielka ściema!! Chyba spróbuję na tym ????

77.115.2.xxx
27-02-2012, 00:25
5 miesięcy temu zarejestrowałam się na portalu randkowym dla osób z aspiracjami. Wypełniłam wszystkie testy i rubryki zgodnie z prawdą . Serwis drogą mailową codziennie dostarczał mi nowe propozycje panów w wieku od 56 do 70 lat. Szacuję, że zapoznałam się z dużą liczbą profili (około 400). Klikałam na wszystkie i sumiennie je czytałam - tylko około 25% było ze zdjęciami, a nie więcej niż 1% panów prawidłowo wypełniło rubryki swoich profili.
Problem w tym, że do mojego profilu zajrzało nie więcej niż 8-10% tych panów, a więc większość proponowanych osób widziała tylko mój nick i ile mam lat. Żeby obejrzeć moje zdjęcie i wypowiedzi w profilu, musieliby kliknąć. Ale nie klikali!!! Uznali 60-latkę za zgrzybiałą staruszkę choć sami byli w tym wieku lub starsi!
I co tu robić?

Jarosław II
27-02-2012, 08:46
I co tu robić?
Czekać.:) http://www.youtube.com/watch?v=fhJ5xDdtjuQ Albo zmniejszyć aspiracje.:D

annagutowska5
28-06-2012, 09:59
Witam wszystkich bardzo mądry jest ten artykuł bo ludzie starsi czują się samotni pozdrawiam wszystkich Anna

annagutowska5
Witam wszystkich bardzo mądry jest ten artykuł bo ludzie starsi czują się samotni pozdrawiam wszystkich Anna

annagutowska5

Seniorita12
09-06-2014, 23:52
Popieram i znalazłam już taki portal, na którym rejestrują się sami seniorzy poszukujący drugiej połówki seniorra.pl.
Miałam trochę wątpliwości czy wypada itd. Ale widzę, że wielu osobom w moim wieku wypada i nie żałuję.

Pozdrawiam