PDA

View Full Version : Jutrzejszy Fakt: redaktor naczelny Donald Tusk wybrał na pierwszą stronę artykuł o bezrobociu wśród 50-latków - komentarze

Basia.
29-11-2007, 00:32
Komentarz do artykułu: Jutrzejszy Fakt: redaktor naczelny Donald Tusk wybrał na pierwszą stronę artykuł o bezrobociu wśród 50-latków (http://www.senior.pl/114,0,Jutrzejszy-Fakt-redaktor-naczelny-Donald-Tusk-wybral-na-pierwsza-strone-artykul-o-bezrobociu-wsrod-50-latkow,3219.html)
--------------------
No to mamy "dzień dobroci" dla osób po 50-tce.

Lila
29-11-2007, 00:40
Hahahahahahaaaa....

Chyba padnę ..:):) Trzymajcie mnie ! :)
Gdzie ,kurna Irlandia co głosowała na niego ?

Gabi K.
29-11-2007, 01:40
Chyba Donek zajrzał do naszego klubu Seniora i trochę postów poczytał...

Malgorzata 50
29-11-2007, 05:54
Rany !!!!! Sabat!!!! Czego chcecie od Donka !!! I od bezrobocia po 50 -tce .Nooo chyba ,ze zaproponują w tym wstępniaku że "babcia może byc wartosciowa opiekunka do dzieci sąsiadow ",...to zacznę pomału zmieniac opcę

Alsko
29-11-2007, 06:36
Z grubsza mam takie poglądy jak Ty. Nie jestem fanką Donalda Tuska, głosowałam jednak na PO. Nie zabieram głosu na tematy dotyczące polityki, bo mi się nie chce i nie bawi mnie ten temat. Wolę inne zabawki :)

A ten wątek? Nie pierwszy i ostatni. Niech się bawią wiedzmy, bawi je to, a ile satysfakcji mają!!! :D Hihihihihihihihi! Sabatowiczki :) ahoj!

I nie spiesz się tak ze zmianą poglądów. Nie za wcześnie? Jeśli coś ma się nie udać, to nie o gazetę się potknie PO, ale o gospodarkę. Pomalutku...

Malgorzata 50
29-11-2007, 07:04
Z grubsza mam takie poglądy jak Ty. Nie jestem fanką Donalda Tuska, głosowałam jednak na PO. Nie zabieram głosu na tematy dotyczące polityki, bo mi się nie chce i nie bawi mnie ten temat. Wolę inne zabawki :)

A ten wątek? Nie pierwszy i ostatni. Niech się bawią wiedzmy, bawi je to, a ile satysfakcji mają!!! :D Hihihihihihihihi! Sabatowiczki :) ahoj!

I nie spiesz się tak ze zmianą poglądów. Nie za wcześnie? Jeśli coś ma się nie udać, to nie o gazetę się potknie PO, ale o gospodarkę. Pomalutku...
Oczywiscie,Alsko ,zarcikowałam sobie o swicie

Anielka
29-11-2007, 08:55
Nie jestem fanka Donka,nie głosowalam na niego,jestem czerwona i bede .Ale dajcie mu troszke czasu,przecie dopiero zaczyna.Moze mu sie uda.Pozdrawiam.A Irlandia Lilus ,czeka ,spokojnie czeka,mam nadzieje,ze wrocą do lepszego swiata.Milego dnia zycze.

an_inna
29-11-2007, 09:02
Fajny zestaw: osoby po pięćdziesiątce, kobiety wychowujące dzieci i niepełnosprawni :mad: Zestaw wykluczonych z naszego społeczeństwa?
To oczywiście refleksja niedotycząca aktualnej ekipy rządzącej, tylko takie sobie zadumanie nad naszą rzeczwistością...
A Fakt sobie po raz pierwszy kupię:D:D:D

Lila
29-11-2007, 09:51
Ha,Małgoś.Przecież ja wierzę ,że on chce dobrze.Jakoś trzeba wybrnąć z tych obietnic,tylko kto ma na emerytów robić ,ja się zapytowywuję ?

Inni starcy ?
Nie ! Muszą nieco podstarzali robić oraz kobiety po sześćdziesiątce..A pewnie ! Do roboty,jak chceta mieć cuda.A jak już ten cud na Wisłą tudzież Wartą i Pilicą będzie,to Irlandia zjedzie..

ps.Ona już tu jest ..:) W postaci Irlandczyków ,którzy zlecają warszawskim kancelariom kupno nieruchomości w Polsce..Nagminnie !!!
I tu premier się zdziwi jak zobaczy statystyki.I powie biedak ; co jest kurna ze mną ,że taki jestem wspaniały.Nie znam angielskiego,mówiłem tylko do Polaków,a Irlandia rdzenna zjeżdża do Polski...

Alsko
29-11-2007, 09:53
A mnie szkoda forsy i zachodu na takie pisemka :) Kilka nie kupionych Faktów itp. i mam fajną książeczkę. Np. Jima Edgara "Uwaga! Złe koty!" :D Polecam! Oraz stronę www.mycathatesyou.com (http://www.mycathatesyou.com) dla znających angielski.

BUNIA
29-11-2007, 10:20
Jakis promyk jest - zobaczymy co dalej dopiero jest w "imie ojca" jego rzadow a gdzie do "amen ".
Przynajmniej on zwrocil uwage opinii ze w Polsce sa ludzie po 50 ktorzy moga i powinni byc przydatni gospodarce i panstwu.

Lila
29-11-2007, 10:23
Buniu,każdy to stwierdzi ,skoro brakuje młodych rąk do pracy.I będzie brakowało coraz bardziej .
Ja nie nazwałabym tego promykiem..

BUNIA
29-11-2007, 10:54
Lila zdaje sobie sprawe ze gadanego duzo sie zmiesci - ale dla nas "starzykow" kazdy przejaw zainetesowania
pauperyzacja grupy spoleczenstwa do ktorej chcemy czy tez nie przynalezymy - cieszy .
Wiem ze w swiecie uludy zle sie zyje ale nieraz wlasnie to pozwala jako tako egzystowac ..

an_inna
29-11-2007, 12:11
A mnie szkoda forsy i zachodu na takie pisemka :) Kilka nie kupionych Faktów itp. i mam fajną książeczkę. Np. Jima Edgara "Uwaga! Złe koty!" :D Polecam! Oraz stronę www.mycathatesyou.com (http://www.mycathatesyou.com) dla znających angielski.
Alusiu dziękuję za adres :) http://images24.fotosik.pl/119/44d8b768ffd8a163.jpg (http://www.fotosik.pl)
To koty bywają złe? Chyba Aniołek mi przyniesie pod choinkę tę książkę...

Lila
29-11-2007, 14:09
:D :D
To już z grubsza wiemy, jak będzie wyglądała, jeśli ktoś jej wyjrzeć pozwoli, owa wyśniona Druga Irlandia.

Pierwsza jej na pewno nie rozpozna.

"Potwierdziły się wczorajsze informacje "Gazety": szef brytyjskiego rządu Gordon Brown namawiał w środę wieczorem premiera Tuska, by nadal razem blokować przyjęcie dyrektywy o czasie pracy. Ale raczej nic nie wskórał: Polska po dwóch latach zamierza opuścić nieformalną koalicję blokującą, w której była jeszcze m.in. Irlandia i Malta."

Całość.

I żeby było jasne. Donald nie odrzuca brytyjskiej próby obrony resztek liberalizmu w UE, bo jest socjalistą czy populistą.

On realizuje zlecenie na dorżnięcie polskiej gospodarki socjałem, który spowolni lub wręcz zatrzyma jej rozwój i zmniejszy tak drażniącą naszych unijnych "przyjaciół" konkurencyjność..

Pani Slowikowa
29-11-2007, 14:42
Irlandia zjedzie..

ps.Ona już tu jest ..:) W postaci Irlandczyków ,którzy zlecają warszawskim kancelariom kupno nieruchomości w Polsce..Nagminnie !!!
I tu premier się zdziwi jak zobaczy statystyki.I powie biedak ; co jest kurna ze mną ,że taki jestem wspaniały.Nie znam angielskiego,mówiłem tylko do Polaków,a Irlandia rdzenna zjeżdża do Polski...

WLASNIE, WLASNIE!!!
Wedrowka ludow... wschod pcha sie na zachod.. Ja zawsze sie dziwilam gdzie sie podzieje ten zachod jak wszyscy tam juz ze wschodu sie ulokuja..??? I teraz widze gdzie.. U NAS ..:D
Tez slyszalam o tym wykupowaniu nieruchomosci przez Irlandczykow.. Tylko nie mysle ze oni to robia dla siebie... robia to aby potem odsprzedac i zarobic... Ciekawe KOMU odsprzedadza.. ?

Malgorzata 50
29-11-2007, 15:48
Pewnikiem cyklistom....:D..Asia ,Lila jak Was kocham ,przestancie snuć tę STD...

Lila
29-11-2007, 16:10
Pewnikiem cyklistom....:D..Asia ,Lila jak Was kocham ,przestancie snuć tę STD...

:D :D Czy ja coś snuję ,przepraszam..
Ja wiem po co .Zwyczajnie.Kupno na wynajem jest specjalnością irlandzką..
Dla mnie marzeniem był:D by wykup mieszkań irlandzkich ...

Anielka
29-11-2007, 16:12
Jaki problem Lilus ,jedz i kupuj.Pozdrawiam

Lila
29-11-2007, 16:25
Jaki problem Lilus ,jedz i kupuj.Pozdrawiam

Anielciu.Ale on niebawem zniknie,z chwilą wzrostu zamożności naszego społeczeństwa,w co wierzę głęboko...:D
A także,jak ja stanę na czele Partii Zakręconych Pozytywnie Rencistów i Emerytów...:D ....iiiii..wesołe jest życie staruszka..Tylko ja wolałabym zbudować drugą Koreę..:D

Anielka
29-11-2007, 16:37
Lilus Kochan jak bym miala kase to moglabym i duga Ameryke zbudowac,caly problem niestety z kasa.Kupje ten kto ma kase .Wesole jeste zycie .....A jak załozysz partie,to przestane byc czerwona i do Twojej sie zapisze,jak mnie przyjmiesz.Pozdrawiam cieplutko i duuuuuuuuuuuzio kasy życze.

Lila
29-11-2007, 16:43
Z miłą chęcią Anielciu.Toteż obmyśliłam nawet nazwę...PZPR i E,aby na fali resentymentów wygrać kampanię..:)

Jedynym kryterium będzie wiek i uśmiech na twarzy ...:)

Anielka
29-11-2007, 16:45
Dzieki juz sie usmiecham a wiek chyba mam odpowiedni?10261

Lila
29-11-2007, 16:50
Troszkeś za młoda,ale awansem - może być ..Bo i uśmiech u Ciebie za czterech...:)

babciela
29-11-2007, 21:03
A chodzi o prosta rzecz-przedluzenie pracy kobiet do 65broku zycia- a nie o bezrobocie ludzi po 50-ce.A potknal sie juz-na sluzbie zdrowia.Zycze mu powodzenia

Inny_15
29-11-2007, 21:20
Czytałem ten numer faktu, w sumie to codziennie czytam fakt bo moja prababcia kupuje i sama czyta i dzisiejszym wydaniu byłem ciekaw czy Tusk będzie coś pisał złego o PiSie lecz chyba nie napisał nic to miło z jego strony bo na Kaczyńskiego to by dużooo mógł napisać, gdyby Kaczyński miał taką możliwość jak Tusk, to pewnie pierwsza strona była by "Rządy PO to ..." a "PiS jest super". Życzę powodzenia Tuskowi a Kaczyńskiemu to życzę nie dostania się do sejmu w następnych wyborach.

babciela
29-11-2007, 21:24
E,Inny przesadzasz.wspomn isz moje slowa po paru miesiacach rzadow POKon iec o polityce.Paniom ,ktorych nie obejmie wczesniejsza emerytura zycze milej pracy.

babciela
29-11-2007, 21:25
Prababci kupuj inna gazete-toz to...nie wyraze sie

Inny_15
29-11-2007, 21:45
Wiem, fakt nie jest zbyt jak by to powiedzieć prawdomówną czy dobrą gazetą jednak moja prababcia to i tak kupuje a ja z ciekawości czytam jakie bzdury tam są powypisywane.

Lila
29-11-2007, 22:36
Inny,serce...a co powiesz o pośle Niesiołowskim ? Jak się mają jego poglądy do tolerancji ? w końcu to jedna z głownych twarzy PO.
Poszukaj może w necie,zrozumiesz o czym mówię..

Malgorzata 50
29-11-2007, 22:41
Powiem wam krolowo L ilu,krytykanctwo uprawiacie ....a niechsobie irlandczycy kupują te mieszkania pod wynajem .Wszyscy wszędzie tak robią ....Nas ostatnio jeden pan zachecal do kupowania mieszkan w Bulgarii...kazdemu wedle mozliwosci.Nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby w miare bogacenia sie ...zaczac inwazję na Irlandie ...

Lila
29-11-2007, 22:48
Gosia,z konia spadłaś ?
Kiedy ja o tym pisałam ? Daaaawno.I nie mam nic przeciwko temu,jako iż sama zamierzam spędzić emeryckie zimy w jakimś małym domku koło Alicante.I żadnemu Hiszpanowi nic do tego..
No tak,ale oni nie chcą drugiej Polski..

Małgoś,jakie krytykanctwo ,co ? Ciebie to ja jak Irlandię ...hiii:)

Malgorzata 50
29-11-2007, 22:51
Ja ciebie jak Irlandię i Wielka Brytanię ..tak mi się powiedzialo jak przelecialam te pelne entuzjazmu posty ,ale masz kochana prawo do rewanzu za cala krzywdę ukochanych Kaczorow ..masz .A Faktu nie czytam ...kurcze chyba w ramach uwielbienia dla Donka powinnam....

Lila
29-11-2007, 22:55
Tak jest.Krzywda Kaczorów jest moją krzywdą..:)

Dzisiaj mi podpadli Radosław z Donisławem.Nieładnie zaczęli się bawić,oj nieładnie..
A ja już prawie zaczęłam się nabierać na bajkę o miłości..heh..

Inny_15
30-11-2007, 05:18
Już lepszy jest Niesiołowski od Kaczyńskiego i innych posłów z PiSu, ani PiS ani PO nie są zbytnio partiami tolerancyjnymi.

Lila
30-11-2007, 09:40
Już lepszy jest Niesiołowski od Kaczyńskiego i innych posłów z PiSu, ani PiS ani PO nie są zbytnio partiami tolerancyjnymi.

Miłe to ,że tak się wyrażasz o pośle Niesiołowskim Stefanie..
Więc chyba zbytnio Cię nie urażę ,jak przytoczę pewne wydarzenie i go zacytuję.To było tuż przed wyborami,gdy sondaże i wszystkie znaki na niebie i ziemi,przewidywały zwycięstwo PO..

Nic dziwnego, że szefostwo uznało, iż nadeszła pora, by zrazić jakichś potencjalnych zwolenników. Wziął to na siebie niezastąpiony w takich chwilach Stefan Niesiołowski – i pocwałował do dziennikarzy “Życia Warszawy”, by ogłosić światu, na kogo jego partia z góry się wypina i kogo na swym marszu widzieć nie chce:

Na pewno nie życzymy sobie lesbijek (…). Jeżeli przyjdzie jakiś homoseksualista, to na pewno nie będzie szedł w pierwszym szeregu, ani w jakimś widocznym miejscu, koło Tuska. Nie możemy takiego kogoś wyrzucić, ale, jeżeli zacznie wznosić swoje homoseksualne postulaty, zostanie wyprowadzony.

Wyprowadzony.Ciekawe czy czasem nie w kajdankach.:rolleyes: No ale Niesiołowski Stefan jest znacznie lepszy od Kaczorów.Potrafi uwieść,nienawidząc...hiii

Inny_15
03-12-2007, 04:23
@Lila
A Kaczyński jest tolerancyjny? Ani PiS ani PO nie jest tolerancyjne a które z nich jest lepsze to widać...

Lila
03-12-2007, 09:23
Noooo,to powinno być wszystko jedno,czyż nie ?:)
Nie mów dziecko o pośle Niesiołowskim tak dobrze,bo grzeszysz przeciwko ludzkości..

ps.Tolerancja ....hmm.
Mój ulubieniec ,Tadeusz - skądinąd ojciec rzeszy narodu,któremu kiedyś miałam ochotę odgryźć wymanikiurowaną rączkę,błogosławiącą tłumy i mnie też ( bez mojej zgody )...otóż ów kochany człowiek,wyeksmitował swego ojczyma na bruk,ponieważ tenże mieszkał z jego matką bez slubu,co kłóciło się ze światopoglądem przyszłego ojca dyrektora .

Artykuł chyba w Newsweeku jest..