PDA

View Full Version : Problemy z tlenem

wuere'le
02-12-2007, 17:07
Moze ktoś może mi powiedzieć dlaczego wystepuja problemy z tlenem, zacina się nie chodzi i tp. Dotyczy to miedzy innymi kafeterii i innych opcji tlenu.
Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, chodzi mi o GG. Kiedy jest włączone, spowalnia komputer, miesza wprost.
Jeśli możecie mnie w tej kwestii oświcić to będę wdzięczny.

emka46
02-12-2007, 17:58
Nie zauważyłam u siebie takich objawów.Czasami nie działa wtyczka gg w tlenie,ale rzadko.Często mam włączony i tlen i gg równocześnie.
Może jakiś program anty spowalnia,dokładnie badając komunikatory?

Radavicius
13-01-2008, 15:26
Czy nie lepiej używać skype w sieci,a betamaxa do rozmów poza komputer?Pozdrawiam Jaszak

AkaiChi
26-09-2011, 14:00
A betamax obsługuje gg? Ja używam pidgina, wcześniej AQQ i oba mają taką opcję jak dodanie konta gg.. Działa wszystko ładnie a zużywa dużo mniej miejsca i innych. Jeśli chodzi o tlen to szybko przestałam używać bo tylko denerwował mnie, już skype lepszy.

aqqa
31-12-2011, 22:47
Witam Was.Kochani nie wiem nawet jak tu trafiłam,nie wiem o czym piszeci.Zazdroszczę Wam tej wiedzy.aqqa.

wuere'le
31-12-2011, 22:57
Witaj, tematy powyżej poruszane były bardzo dawno, dziś widać już tych problemów nie ma.
Zaglądaj na nasze inne watki i na pewno znajdziesz tematy, które są Ci bliskie i daj tam upust swoim zainteresowaniom.

jasinek123
01-01-2012, 11:23
Witam Was.Kochani nie wiem nawet jak tu trafiłam,nie wiem o czym piszeci.Zazdroszczę Wam tej wiedzy.aqqa.

Nic się nie martw,wszyscy tak mieliśmy,za rok będziesz
mądrzejsza tylko nie poddawaj się:)