PDA

View Full Version : Poznać kogoś przez internet


miloszczek
24-04-2015, 11:38
Udało wam się kogoś poznać ciekawego przez internet? Kogoś takiego z kim utrzymujecie kontakt od dłuższego czasu?
Na jakich stronach można poznać kogoś z kim można pogadać?

profesorek
24-04-2015, 12:53
Kiedyś ojciec powiedział mi: synu tak naprawdę każdą kobietę można uwieść. I wcale nie trzeba być jakiś super przystojnym maczo. Braki w urodzie można nadrabiać w rozmowie :) W byciu zabawnym, w umiejętności nawiązania dialogu. W internecie jest cała masa różnego rodzaju poradników.
Ot chociażby ben poradnik http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fajna-dziewczyne-przez-internet/. Wiem, że łatwo się pisze, ale praktyka czyni mistrza :)

cha_ga
05-05-2015, 16:54
Mnie jak dotąd się nie udało...poznajesz kogos na forum, rozmawiacie, wydaje się, ze się lubicie i nagle ta osoba znika bez słowa...eee, marne takie wirtualne znajomości....

sylwia342
24-03-2016, 16:28
jasne, ja poznałam kilku interesujących mężczyzn :) z jednym spotykam się regularnie od jakiegoś czasu i mam nadzieję że coś z tego będzie :) co do stron, to spróbuj może na jakiś portalach, jak np ezeo.pl

babciatrudzia
08-08-2016, 14:43
Portale społecznościowe albo randkowe obecnie w tym królują ;)

Regina70
06-09-2016, 12:25
Można kogoś fajnego poznać, ale nigdy nie ma pewności, że z tej znajomości coś więcej wyniknie :)

oliku
12-01-2017, 09:17
Ja nie umawiałem się z nikim poznanym przez internet.

Dancia54
26-02-2017, 00:40
A ja po długich staraniach przez pewnego Pana umówiłam się
z nim w końcu i powiem Wam , że okazał się bardzo pozytywną osobą . Spotkaliśmy się kilka razy zupełnie towarzysko i z tego co wiem - mój kolega poznał kogoś i jest
szczęśliwy..... kibicuję mu w tym :) . Chciałabym aby na nowo ułożył sobie życie..........

wojciech55
28-02-2017, 16:25
Nie, nigdy. Preferuję kontakty "na żywo" :) W Internecie to raczej tylko dyskusje na forach.

Dancia54
03-03-2017, 21:46
Ależ Wojciechu..... Udowodniłam Ci przecież , że da się poznać i w ten sposób kogoś ciekawego :) . Tyle , że trzeba trafić na kogoś normalnego . Pozdrawiam i powodzenia :) ...

lublinianka55
30-06-2017, 14:21
Ja mysle, ze Internet jest wlasnie swietnym sposobem na interesujaca znajomosc, ktora moze przeksztalcic sie w prawdziwa przyjazn, a nawet milosc.
Dlaczego tak sadze ?
Otoz, w Internecie ludzie czuja sie anonimowi, dlatego tez sa bardziej odwazni i otwarci, chetniej mowia o swoich potrzebach, oczekiwaniach, pogladach na rozne sprawy ... i tak naprawde, szybciej mozna poznac z kim sie ma do czynienia, czy nam pasuje taki ktos, czy tez nie.
W realu sa asekurantami, boja sie z czyms wychylic, boja sie zlego odbioru przez spoleczenstwo i odrzucenia, boja sie gafy, osmieszenia..., a w Internecie nawet jak sie zblaznia, skompromituja ..., to wystarczy zamknac komputer i problem ma sie z glowy.
Pozniej zmieni sie tylko nick, wejdzie na inne Forum, czy inny komunikator i mozna z czystym kontem znowu probowac oczarowac swiat :).
Jasne, ze sa i oszusci, ktorzy bryluja wsrod internetowego spoleczenstwa, podaja zmyslone dane na swoj temat, jawia sie nam jako ludzie sukcesu i nieposzlakowanych zasad etyczno-moralnych, a tak naprawde szukaja jedynie ofiar na ktorych moga zerowac..., ale od czego mamy rozum?
Bledem jest rzucanie sie od razu na takiego delikwenta myslac, ze zlapalismy Pana Boga za nogi.
Spokojnie, wyluzujmy, poobserwujmy i miejmy oczy szeroko otwarte, zeby widziec kogos takim, jakim on naprawde jest, a nie takim, jakim go sobie wyobrazamy, zachwyceni i rozanieleni, bo akurat zwrocil na nas uwage i kilka razy skomplementowal.
Takie pierwsze zachlysniecie, czesto jest wyidealizowaną i bledną ocena.
Czasem ktos nam powie cos milego, obdarzy cieplym usmiechem..., ale poza zwykla sympatia niczego wiecej nie ma na mysli, wielu jednak samotnym i wyglodzonym osobom ( mam tu na mysli glownie glod uczuciowy ) zaraz wyobraznia zaczyna pracowac, juz sie widzą u boku takiego osobnika i juz zaczynaja ukladac sobie z nim przyszlosc..., a pozniej wielkie rozczarowanie, zal i lzy.
W necie jest naprawde mnostwo bardzo fajnych i wartosciowych osob, tych oszustow jest znacznie mniej, wystarczy jedynie odrobina dystansu i czasu, by umiec odroznic ziarno od plew i zaciesnic znajomosc z wartosciowa osoba, a taka znajomosc moze zaowocowac wspaniala przyjaznia, albo i czyms wiecej, czego wszystkim poszukujacym serdecznie zycze :)

Ludmiłka
17-07-2017, 16:13
Dzień dobry, Kochani - a ja szukam "Przyjaciela co mi rękę poda", gdyż samotność jest przeokropna!!! Dzieci mają już swoje Rodziny, i nie mam o kogo dbać i troszczyć się... Chcę na jesieni życia jeszcze skosztować troszkę szczęścia... A samotność to podobno "dobra rzecz, kiedy jest komu o tym powiedzieć" (sentencja któregoś z pisarzy, ale tylko treść pamiętam)... Wierzę, że mnie się uda...
Chętnie poszłabym na tańce Seniorów w Gdańsku, ale nie wiem dokładnie, gdzie - w internecie nie mogę znaleźć informacji w tym temacie...
Pozdrawiam wszystkich lipcowo i słonecznie :)

Ludmiłka
17-07-2017, 16:23
Kiedyś ojciec powiedział mi: synu tak naprawdę każdą kobietę można uwieść. I wcale nie trzeba być jakiś super przystojnym maczo. Braki w urodzie można nadrabiać w rozmowie :) W byciu zabawnym, w umiejętności nawiązania dialogu. W internecie jest cała masa różnego rodzaju poradników.
Ot chociażby ben poradnik http://uwodzenieuk.com/jak-poznac-fajna-dziewczyne-przez-internet/. Wiem, że łatwo się pisze, ale praktyka czyni mistrza :)
Ten link już nie jest aktualny :(

Romy
20-07-2017, 15:39
Dla mnie normalna rzecz.

Dancia54
23-07-2017, 22:43
Dzień dobry, Kochani - a ja szukam "Przyjaciela co mi rękę poda", gdyż samotność jest przeokropna!!! Dzieci mają już swoje Rodziny, i nie mam o kogo dbać i troszczyć się... Chcę na jesieni życia jeszcze skosztować troszkę szczęścia... A samotność to podobno "dobra rzecz, kiedy jest komu o tym powiedzieć" (sentencja któregoś z pisarzy, ale tylko treść pamiętam)... Wierzę, że mnie się uda...
Chętnie poszłabym na tańce Seniorów w Gdańsku, ale nie wiem dokładnie, gdzie - w internecie nie mogę znaleźć informacji w tym temacie...
Pozdrawiam wszystkich lipcowo i słonecznie :)
Witaj Ludmiłko . Wydaje mi się , że jest tu sporo osób z Gdańska i pewnie kogoś poznałabyś ale moim zdaniem powinnaś częściej pisać . Dziś już późno ale jutro postaram się sprawdzić Kluby dla Seniorów czy inne miejsca w Gdańsku . Pozdrawiam Cię serdecznie i głowa do góry ! :)

Barbara1956
23-07-2017, 23:57
Ja poznałam przez internet kogoś baaaaaaaaaardzo ciekawego (tych aaaaaa powinno być aż do końca strony). Nie ważne czy to krótka czy też długa znajomość.

Dancia54
27-07-2017, 20:47
Witam .
Ludmiłko wpisz w wyszukiwarkę ,,Gdańsk kluby seniora '' i wyświetli Ci listę i adresy wraz z tel takich miejsc . Piszę tak bo to zależy od tego w jakiej dzielnicy mieszkasz . Myślę , że wolałabyś aby te miejsce było niedaleko od miejsca Twojego zamieszkania . Pozdrawiam :) .
Basiu te aaaaaaaa to zachwyt czy niemiłe zaskoczenie ? :D Pozdrówka :) .

Barbara1956
01-08-2017, 01:06
Zachwyt Danciu

Dancia54
01-08-2017, 21:57
Basiu skoro zachwyt to super ! Powodzenia Ci życzę :) .

oliku
21-08-2017, 13:32
Ja takich internetowych znajomości nie mam na koncie.

Barbara1956
02-09-2017, 02:09
Dopóki człowiek żyje to wszystko może mu się zdarzyć. Chyba lepiej jednak nie oczekiwać zbyt wiele bo rzadko spotyka nas coś dobrego co daje nam miłą niespodziankę a coś złego (czego najczęściej możemy oczekiwać) może wpędzić nas nawet w depresję.

Dancia54
03-09-2017, 20:48
Basiu nie wiem co takiego u Ciebie się dzieje skoro mówisz o depresji i mam tylko nadzieję , że wspominasz o tym tylko ogólnie . W każdym bądź razie trzymaj się cieplutko {} :* . Hm.... i pisz kochana .

Hrabini_bini
06-12-2017, 22:29
Witam. Mam wrazenie, ze samotnosc nie jest kompatybilna z pomieszkiwaniem za granica w malym miescie i z praca w tzw. domu. Doszlam nawet do wniosku, ze mam jedynie dwa wyjscia : izolacja lub szukanie znajomosci przez internet. Chetnie sprobowalabym drugiej opcji, ale nawet nie wiem jak sie za "to" zabrac. Musialabym przyznac sie przed sama soba, ze czegos mi brakuje w zyciu, kiedy wlasnie - aby zachowac wewnetrzny spokoj i harmonie - pracuje nad tym, aby odczuwac odwrotnosc tego braku.
Tak wiec - nie, nie spotkalam nikogo przez internet, ale mam nadzieje -)

Grażka53
14-03-2018, 14:28
Moje dzieci założyły mi konto na e-darling, ale nie ma tam nikogo, z kim chciałabym nawiązać bliższy kontakt. Panowie wysyłają uśmiechy, wchodzą na mój profil, ale jak już im odpowiem, to zapada cisza, nie potrafią poprowadzić rozmowy. Dziwny ten świat.

wankabor
14-03-2018, 19:22
Jestem aktywna na Facebook. Poznałam bardzo wielu wspaniałych ludzi, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia, nie mogą w innej formie kontaktować się z rówieśnikami. Często też rozmawiamy przez skepy. Te kontakty sprawiają nam radość.

ewikomega
14-03-2018, 19:49
Jestem aktywna na Facebook. Poznałam bardzo wielu wspaniałych ludzi, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia, nie mogą w innej formie kontaktować się z rówieśnikami. Często też rozmawiamy przez skepy. Te kontakty sprawiają nam radość. Ja podobnie i zadowolona jestem- należę między innymi do grupy BIAŁY KAPELUSZ-POEZJA.
Kocham poezję i muzykę ,a poznając w tej grupie wspaniałe osoby z którymi jestem w kontakcie na mesenger-e/prowadzę często też rozmowy video......między innymi na temat ich wierszy, aby w końcowym etapie zrobić filmik. Ostatnio taką rozmowę przeprowadziłam na fb z naszą mimozą z KSC, która, też jest w tej grupie i zrobiłam na you tube filmik:)

Francis Goya Natacha Nikomu niepotrzebne? Czesława Adamczyk


https://www.youtube.com/watch?v=bXlS1Q2tPLo
Zapraszam do znajomości Wandziu i Grażko 53{}
Ewa

wankabor
14-03-2018, 20:49
Ja podobnie i zadowolona jestem- należę między innymi do grupy BIAŁY KAPELUSZ-POEZJA.


s://www.youtube.com/watch?v=bXlS1Q2tPLo (https://www.youtube.com/watch?v=bXlS1Q2tPLo)
Zapraszam do znajomości Wandziu i Grażko 53{}
Ewa
Filmik obejrzałam, bardzo mi się podobał.
Na fb jestem zalogowana jako "Wanda Robak" Kielce

ewikomega
16-03-2018, 12:11
Filmik obejrzałam, bardzo mi się podobał.
Na fb jestem zalogowana jako "Wanda Robak" Kielce
Witam zaraz zajrzę na fb
Pozdrawiam Wandziu i ściskam :*{}

wankabor
16-03-2018, 21:31
Podkradłam na FB i podrzucam tu na Klubie Seniora.
Pewnego razu ktoś zapytał Majakowskiego:
Napisał pan, że wśród Gruzinów jest pan Gruzinem, wśród Rosjan jest pan Rosjaninem. A wśród idiotów kim pan jest?
Wśród idiotów jestem po raz pierwszy - odpowiedział Majakowski.

promienna
25-04-2018, 07:16
W moim otoczeniu wiele osób się tak poznało. Nie tylko tworzą związki, ale też po prostu mają dzięki temu przyjaciół.