PDA

View Full Version : Pralnie - czy da się jeszcze uprać wszystko?


kento
28-04-2015, 10:33
Czy istnieją takie pralnie, gdzie pierze się wszystko? Nie interesują mnie takie jak w galeriach handlowych, tylko miejsca, gdzie koszty będą niższe. Znacie coś takiego? Chodzi o Wawę.

Haska
29-04-2015, 18:52
Jeśli 25 zeta za kg prania to nie jest dla ciebie dużo, to mam firmę która robi pranie - z dowozem.
Ile jesteś w stanie wydać? Bo raczej taniej się nie da.

kento
30-04-2015, 10:58
Nie bardzo sobie wyobrażam ile to dokładnie będzie 1kg prania. Co się mieście w kilogramie? Bo takie jeansy to pewnie nawet cięższe będą, co nie?

Haska
04-05-2015, 20:02
Cały garnitur, kilka koszul... nie masz wagi w domu? Pralnia nazywa się Iron Master, u nich pytaj.
Na stronie jest tylko przykład garnituru podany, ale podejrzewam, że mają średnie wagi każdego ciucha.

kento
08-05-2015, 10:37
Dziś mają ode mnie odebrać pierwszą paczkę prania, to za kilka dni napiszę jak wyszło z jakością jego wykonania. Sam nie wiem czego się spodziewać - jeśli wyjdzie to dobrze, terminowo, no i kosztowo, to mam zamiar korzystać.

Haska
11-05-2015, 21:25
I jak? Zadowolony? Raczej powinno być wszystko ok. Tam dbają o jakość, i chyba klientów mają głównie z polecenia, bo podobnie było i w naszym przypadku.

kento
12-05-2015, 11:02
Zdecydowanie zadowolony - tym bardziej zaskakujące, że nawet o dokładnie określonej godzinie przywieźli do co wybrane i wyprasowane - bardzo pozytywne zaskoczenie. Dzięki.

Haska
13-05-2015, 21:52
Widzisz? W sumie to jedyna tego typu pralnia w Warszawie, nikt nie wprowadził niczego podobnego. Zresztą nawet nikt nie zbliżył się do tego cenowo.
W sumie ta stawka jest dziwna, ale skoro jest to korzystać...

kento
14-05-2015, 11:04
Puszczę to znajomym - nikt o tym wcześniej nie słyszał, a dziwne, bo niby istnieją od dawna, a przecież każdemu łatwiej załatwić pranie z dowozem, tym bardziej jeśli jest taniej.

KarinaMa
02-07-2020, 10:57
Ja wychodzę z założenia, że jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie profesjonalnych pralni. Na przykładzie http://pralniadarmar.pl/wynajem-profesjonalnych-mat-podlogowych świetnie widać, jakie stwarza to dla Was możliwości. Pomyślcie nad tym.

seniorita18
31-12-2021, 09:08
Jeśli już chodzi o pralnie to ja również jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest korzystanie z pralni dywanów. Moim zdaniem sprawdź (https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/jak-przechowywac-dywan/) takie miejsce bez najmniejszego zawahania. Przy okazji na pewno warto jest zapoznać się w jaki sposób najlepiej przechowuje się dywany.