PDA

View Full Version : Dziewiarstwo

elkasso
05-12-2007, 22:24
Pilnie potrzebuję instrukcji obsługi maszyny dziewiarskiej dwupłytowej. Za ostatnie pieniądze kupiłam Brothera KH900, naiwnie sądząc, że poradzę sobie z obsługą - instrukcja w j. niemieckim, z wieloma rysunkami. Niestety...nici, i dosłownie i w przenośni. Może w połączeniu z polską instrukcją jakiejkolwiek maszyny dwupłytowej coś osiągnę, bo na razie -rozpacz- to złośliwe urządzenie odmawia jakiejkolwiek współpracy. A miałam dorobić do skromnej emeryturki :((( Proszę, pomóżcie, jeżeli możecie!

Pani Slowikowa
05-12-2007, 22:56
niestety nic nie wiem o maszynie ale moze ktos ci pomoze ..musisz miec cierpliwosc i poczekac az jakas dobra dusza sie zglosi..
A co ty robisz za dziewiarstwo??

Bianka
06-12-2007, 06:21
Elkasso, może znajdziesz coś na Allegro?

zdkoski
06-12-2007, 07:41
Jeśli można poradzić, zeskanuj całą instrukcję na dysk twardy i zaoferuj jej przesłanie e-mailem znawcy technicznego języka niemieckiego. Tyle miłych ludzi tu zagląda, że napewno Ktoś Ci pomoże w kłopocie. Pozdrowionka i główka do góry! Będzie dobrze....Dzidek

Tesa
06-12-2007, 10:13
Do elkasso!!!

Nie załamuj się! Postaram się pomóc Tobie. Sama robiłam na takiej maszynie. Instrukcji poszukam, powinnam mieć. Tylko cierpliwości. Muszę przejrzeć dużo szpargałów.

Pozdrawiam serdecznie.
Tesa.

elkasso
06-12-2007, 11:17
Witam!
Dzięki wielkie za zainteresowanie! Poczekam Teso, nie spieszy mi sie nigdzie, już mi sie nie spieszy. W tym roku przeszłam na wcześniejszą nauczycielską emeryturę, więc wiadomo dlaczego muszę dorobić - za mało żeby żyć, za dużo żeby umrzeć. Pozdrawiam

Tesa
13-12-2007, 12:59
Do Elkasso!!

Witam Cię! Przykro mi, ale nie mogę Ci pomóc. Poprostu nie mam. Przepraszam, że trochę to trwało.
Życzę Ci aby powiodło się i żebyś miała zadowolenie ze swojej działalności. Jeszcze raz przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie.
Tesa.

elkasso
13-12-2007, 15:46
Witaj Teso! Wszystko w porządku. Szperam solidnie z pomocą syna i już jakieś rezultaty widać ;D. Internet jest wielki-tu jest wszystko. Nie martw się, łatwo się nie poddam. Tak czy siak, wdzięczna Ci jestem za zainteresowanie. Życzę wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, błogosławieństwa Bożej dzieciny w całym 2008r. Pozdrawiam! :)))

hadeb
01-06-2008, 15:30
Potrzebna jest mi szczegółowa instrukcja obsługi maszyny dziewiarskiej dwupłytowej SIMAC.
Jśli ktoś może mi pomóc, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam :)

weronika1
03-06-2008, 21:46
Znalazlam w wyszukiwarce google firme, ktora wystawila na sprzedaz maszyny typu SIMAC DX made in India.
Sprobuj napisac, popros o ksero instrukcji i przeslanie za zaliczeniem pocztowym, jezeli jeszcze maja. Str:http://www.allegro.archiver.pl
Kornel Marciniak E-mail: allegro@archiver.pl Pozdrawiam.:)

Andrzej46
23-10-2008, 20:34
Pilnie potrzebuję instrukcji obsługi maszyny dziewiarskiej dwupłytowej. Za ostatnie pieniądze kupiłam Brothera KH900, naiwnie sądząc, że poradzę sobie z obsługą - instrukcja w j. niemieckim, z wieloma rysunkami. Niestety...nici, i dosłownie i w przenośni. Może w połączeniu z polską instrukcją jakiejkolwiek maszyny dwupłytowej coś osiągnę, bo na razie -rozpacz- to złośliwe urządzenie odmawia jakiejkolwiek współpracy. A miałam dorobić do skromnej emeryturki :((( Proszę, pomóżcie, jeżeli możecie!

Byłem serwisantem maszyn dziewiarskich Brother. Tłumaczenia instrukcji do Brother KH900 nie posiadam jedynie oryginał.
W razie pytań postaram się pomóc.

dii2
29-10-2009, 21:57
Cześć,
Pilnie potrzebuję instrukcji obsługi po polsku do maszyny dziewiarskiej Brother.Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc?

KaszubaStyle
07-06-2011, 14:09
Witam..Zlecę zrobienie sukienek na drutach lub maszynie dziewiarskiej osobie z doświadczeniem. Cena w zależności od wkładu pracy i estetyki wykonanego wyrobu do uzgodnienia.
Proszę o kontakt tel. 500306577
Pozdrawiam
Joanna