PDA

View Full Version : Matka prezydenta Francji nie zgadza się na kolejny ślub syna - komentarze


Lila
09-12-2007, 23:35
Komentarz do artykułu: Matka prezydenta Francji nie zgadza się na kolejny ślub syna (http://www.senior.pl/88,0,Matka-prezydenta-Francji-nie-zgadza-sie-na-kolejny-slub-syna,3270.html)
--------------------
No i proszę...Gdybyż to u nas,to taki prezydent byłby odsądzony od czci i wiary.Byłyby wezwania -prezydencie Sarkozy i maman - nie idźcie tą drogą !!!
A media płakałyby nad ośmieszeniem Francji w oczach Europy,jako że prezydent z mamusią za rączkę musi sie prowadzać.I jeszcze mamusia każe mu klęczeć na grochu,o ile nie zje pięćdziesięciu ślimaczków w sosie czosnkowym..hiii.I może jeszcze mają wspólne konto..

Oczywiście w tym układzie ( a fe ! co za słowo ) politycznym.I jeżeli maman z synem przeniosłaby się razem z Francją i jej 400-toma gatunkami serów do Polski ..

kufa86
12-12-2007, 04:07
To, nie może być prawdą - to jakaś prowokacja wrażych sił.

Lila
12-12-2007, 11:40
Żadna prowokacja.Tylko dowód,że Polacy nie gęsi i wśród swoich przedstawicieli władzy,też zdarzają się dobrzy synowie..

kufa86
17-12-2007, 21:59
Sarkoziemu się nie dziwię.
Ta jego Karli to świetna laska, oddałbym prezydenturę, premiesurę i co tam jeszcze chcecie.

walkiria57
27-12-2007, 17:47
Jasna cholera, a to ja myślałam, żem piękną jest. Kufa, precz od mojego stołu. Nad łożem jeszcze pomyślę.