PDA

View Full Version : Przedstaw się cz. II


Strony : [1] 2 3

kufa86
18-10-2007, 23:00
Witam, jestem nowy.

Pani Slowikowa
18-10-2007, 23:05
opowiez cos o sobie:)

kufa86
18-10-2007, 23:40
Mieszkam w Galicji a reszta niech zostanie owiana mgiełką tajemnicy.
iii... nie mam 86 lat ani nie urodziłem się w 86r.
Jeszcze... palę, nie jestem abstynentem, nie lubię wczas wstawać, lubię dużo i tłusto zjeść, głównie mięso, nie mam nadwagi, lubię czytać w nadmiernych ilościach. Lubię rośliny domowe, nie lubię komuchów i drobnych krętaczy, systematycznych obowiązków też nie lubię.
Jestem spod znaku orzecha.
I to by było na tyle.

kufa86
18-10-2007, 23:56
Dziękuję za kolorowe życzenia,
czuję, ze dzisiaj sny zaczną się dopiero jak się rozwidni.

Pani Slowikowa
19-10-2007, 00:45
Mieszkam w Galicji a reszta niech zostanie owiana mgiełką tajemnicy.
iii... nie mam 86 lat ani nie urodziłem się w 86r.
Jeszcze... palę, nie jestem abstynentem, nie lubię wczas wstawać, lubię dużo i tłusto zjeść, głównie mięso, nie mam nadwagi, lubię czytać w nadmiernych ilościach. Lubię rośliny domowe, nie lubię komuchów i drobnych krętaczy, systematycznych obowiązków też nie lubię.
Jestem spod znaku orzecha.
I to by było na tyle.

czy to 86 to twoje kilogramy???

A co to za znak spod Orzecha??

kufa86
19-10-2007, 00:56
Uruchomcie temat horoskopy to napiszę, a może już jest tylko nie zauważyłem.
86 to przypadek.

destiny
19-10-2007, 08:49
Uruchomcie temat horoskopy to napiszę, a może już jest tylko nie zauważyłem.
86 to przypadek.

Witaj kufa86 :)
Tutaj jest wątek, gdzie możesz napisać:

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-magia-w-naszym-zyciu-page7-566.html/?highlight=horoskop

Jeśli chcesz coś napisać i nie jesteś pewien, czy taki wątek lub podobny istnieje - zawsze sprawdzaj w wyszukiwarce (wpisując słowa kluczowe).
No i zawsze można otworzyć nowy wątek :D

Pozdrawiam cieplutko - b.

Lila
19-10-2007, 10:09
Hej Kufa...jeśli dobrze odczytałam ,to jesteś facetem..
Z Galicji - czyli Kraków pewnie,stąd ta oszczędność ...w słowach jakby co..
86 to pewnie numer Twojego mieszkania,ale nie będziemy sobie łamać tym głowy..
Napiszesz o sobie ile będziesz chciał.Włącz się w rozmowy i poznamy się lepiej...OK ?

Kundzia
19-10-2007, 10:37
Co ty niepoważna jesteś ,krakowianie to wcale tak oszczędni w słowach nie są.Nie wiesz jak to było:pojechała przekupka krakowska do Warszawy i po powrocie opowiada:warszawskie przekupki to dopiero gadatliwe,ich było 10 i ledwie je przegadałam,ale przegadałam.To tylko górale galicyjscy mało rozmowni!

Nika
19-10-2007, 10:48
czykrauski sąoszczędne w słowach,to wiekażdy,kto zna mnie i Wilhelminę...

Kundzia
19-10-2007, 10:55
czykrauski sąoszczędne w słowach,to wiekażdy,kto zna mnie i Wilhelminę... No oczywiście,was przegadać,to trzeba ze dwadzieścia innych,...hiii,hiii,hiii.....Ale ja z Bunią dałybnyśmy radę... hiii,hiiihiii.

Alsko
19-10-2007, 11:40
Kundzia to taka specjalistka, że jednocześnie gada i słucha :D To już jest wyższa szkoła jazdy!

liduszka
20-10-2007, 10:45
Jazda, jazda ale ja jakos nie moge dojechac do mojego celu- juz ,juz i nic . A z tym gadaniem , to naprawde sztuka.

Nika
20-10-2007, 11:13
Liduszko,będzie dobrze,nie trać wiary w siebie...pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

tar-ninka
20-10-2007, 13:13
Liduszko , wiecej wiary w siebie :)
Dziękuję za przesylke śmieszna , daj to na forum .

bogda
22-10-2007, 18:37
Witam Was dziewczyny Anne Marie i Cyganeczkę, chociaż to nie ten wątek i zaraz po uszach dostanę, ale co mi tam.... wejdzcie na wątek - przedstaw się i na wątek - powitania...
Pozdrawiam :)

bogda
22-10-2007, 19:52
Sumienie mnie ruszyło....ja stara klubowiczka i robię taki zamęt i zły przykład daję, to co mają powiedzieć Nowicjusze....
soooorki.... poproszę o przeniesienie tego postu w "powitania".... i się poprawię, jak nie tutaj to przynajmniej na ciele.... ale jednak przepraszam :)

qrystyna216
22-10-2007, 20:18
To skąd to powiedzonko - Krakusie centusie .

danmal
22-10-2007, 20:28
Chyba tu powinienem zazcac,ale sie nie udalo Jestem kacap w ojczyznie moich przodkow ,ktorych za caratu z Polski wywiezionoTeraz juz nie w Polsce ta Puszcza to przez setyment do drzew,

danmal
22-10-2007, 20:30
sentyment-nie chce korepetycji z polskiego

Pani Slowikowa
22-10-2007, 20:41
sentyment-nie chce korepetycji z polskiego

nikt cie tu nie ma zamiaru strofowac ani udzielac korepetycji..
Trafiajac do nas wiedz raz na zawsze ze TWOJE CIERPIENIA SIE SKONCZYLY!! Odtad masz mnostwo nowych przyjaciol!!

A propos ty "kacapem" to nawet nie mozesz byc gdybys chcial bo to jest przezwisko na Rosjan a ty przeciez jestes Polakiem i to z duzej litery..:)
Napisz cos o sobie i o twoim zyciu w Kazachstanie..

chaliniak
26-10-2007, 20:01
LIDUSZKA
Zobaczyłem w Twojej galerii anioła. Powiększyłem i pomyślałem, że idealny na mojego Anioła stróża. Gdzie go można spotkać?

e-bietka
27-10-2007, 18:29
Nie martw się Liduszko, początki bywają trudne. Też jestem początkujacą klubowiczką i coś wiem na ten temat. Co tam klubowiczką! Jestem początkującą internautką!!! Na okrągło miewam problemy tzw."techniczne", ale przyglądam się wpisom, czasem próbuję odpisać i sądzę, że kiedyś dojdę do wprawy. Rada Niki jest rozsądna, po prostu włącz się do dyskusji, a potem już poleci. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

myszek
28-10-2007, 08:57
Do Bietki i liduszka jestem u :) :) pierwszy raz - też. nie wiem o czym pisać i co? Wstałem rano, przestawiłem zegarki i rozmarzyłem się. Stary i głupi, a może ta pogoda tak działa.:) :)

bogda
28-10-2007, 12:45
Myszku...wejdż na wątek " przedstaw się", napisz coś o sobie, a póżniej na powitania....i dealej już poleci....Pozdrawiam :)

Malgorzata 50
28-10-2007, 12:47
Do Bietki i liduszka jestem u :) :) pierwszy raz - też. nie wiem o czym pisać i co? O facet!!!!! Dlaczego głupi? A może nie tak calkiem stary:)
Myszku -nie przejmuj się przejrzyj sobie spis tresci -może cię cos zainteresuje!!!

destiny
28-10-2007, 13:13
Witam nowych użytkowników :)
Zastanawiam się tylko, dlaczego tak mało są aktywni ?
Czasem w porywach...napiszą 1-2 posty - a potem cisza!
Nie dajcie się zdominować - forum jest dla Was ;)
No i parę słów extra do Panów.
Nawet nie wiem czy jest 1 % aktywnych Panów na tym Forum ?
A przecież mogliby wnieść wiele ciekawych tematów.
Gdzie wątki motoryzacyjne ?...Gdzie ciekawe spostrzeżenia odnośnie "męskich spraw"?...nie wspomnę już o "politykowaniu", bo i tu jest ich jak na lekarstwo.
Czyżby byli zakompleksieni ? To już wyjaśniam - dla mnie uczestnictwo na forum to właśnie przełamywanie swojej nieśmiałości i zakompleksienia. Tak ! :D
Proszę, włączajcie się do wątków, zakładajcie nowe tematy - Wasze zdanie jest ważne :)

9082

myszek
28-10-2007, 13:25
Obiecuje,że będę wchodził tak często jak mi zdrowie pozwoli.Pozdrowienia dla wszystkich forowiczów.Myszek

Nika
28-10-2007, 13:28
Polecam Ci,jak wszystkim nowym,lekturę naszych postów,aby wczuć się w atmosferę klubiku i zadomowić się.A potem po prostu z nami rozmawiaj.Każdy z nas był kiedyś nowy...powodzenia

hannabarbara
28-10-2007, 14:08
Tak! Nika ma rację! Najpierw należy czytać. Polubić niektóre osoby, zainteresować się tematyką. Nie obejrzycie się jak nabierzecie ochoty do włączenia się w dyskusję. Natomiast wątki:Jak wklejać obrazki, Ciekawe miejsce w sieci - to skarbnica umiejętniści. Gdy wchodziłam niczego nie umiałam. Ale powolutku, z dnia na dzień przybywało talentów.

krise1
11-12-2007, 10:01
Zakładam nowy wątek. ponieważ poprzedni przekroczył 500 postów :)

gratka
12-12-2007, 17:17
O kurcze, ale ze mnie ślepota, wpadłam do wątku, powiedziałam co wiedziałam, a zaniedbałam przedstawienie się. Janina, 60+,wdowa, dwie córki z zięciami, czterech wnuków dosyć urodziwych, oprócz tego jest u mnie kotka Głupotka.Byłam fizyczką - pracoholiczką, teraz na odwyku.Skróconą wersję życiorysu podałam w profilu. Kiedy już nauczę się zamieszczać na forum zdjęcia, to pokaże Głupotę, bo jest piękna i pełna gracji.
W tym "salonie" aż skrzy się od życzliwości, ciepłych myśli i humoru. Dzięki za miłe przyjęcie - pozdrawiam. Cieszę się , że tu wdepnęłąm.
Słonica w składzie porcelany, Janina.

smerfeta
12-12-2007, 17:23
Witamy Cię Janinko.Bardzo mi się Twoje posty podobają,zawsze shttp://img504.imageshack.us/img504/9462/aniolkiwwwgifyliqpl29dx2.gif (http://imageshack.us)
ię roześmieję czytając Ciebie.

sosna
12-12-2007, 21:27
Cię witam serdecznie.
Też jestem tu nowa
ale tu tyle życzliwych ludzi
mnie się spodobało czego i Tobie życzę:) :)

Nika
13-12-2007, 08:29
Miło,ze do nas zawitałyście.Podanie kilku informacji o sobie bardzo ułatwia starym forumowiczom poznanie nowego gościa.[B]awcie się u nas dobrze.

Bona
18-12-2007, 13:49
Witam serdecznie wszystkich użytkowników Klubu Seniora Cafe.Przepraszam,ale już na samym, początku popełniłam błąd bo zaczęłam pisać posty zamiast się przedstawić. Jestem nowiutkim zupełnie początkującym użytkownikiem o nicku Bona. Moje imię - Ewa. O Klubie Seniora dowiedziałam się z gazety TEMI i zaraz sprawdziłam tę stronę. Powiem prawdę- rewelacja - bardzo mi się podoba.
Korzystając z okazji pragnę Wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku 2008

Nika
18-12-2007, 15:46
Mam nadzieję Bono,że będziesz się u nas dobrze czuła, czego Ci życzę z całego serca.

largetto
22-12-2007, 17:43
Wędrując po forum odkrywam coraz to nowe tematy. Dziś odkryłam ten , wobec czego się przedstawię:
mam na imię Wanda, jestem na wcześniejszej emeryturze już dwa lata, rodzina to : mąż, troje dzieci / dwoje już usamodzielnionych/, w domu 14-nastolatka +pies Piksel.
Od czasu kiedy mam własny "sprzęt" dużo łatwiej mi poruszać się po necie. Lubię muzykę poważną i wszystko co jest piękne. :)

Ewita
22-12-2007, 17:48
Zawsze im nas więcej, tym weselej!:D Baw się dobrze, rozmawiaj z nami, odwiedzaj różne wątki i spodziewaj się dobrych życzeń w wątku "Powitania"!

smerfeta
22-12-2007, 19:00
Witam Wandę,Ewę i Sosnę.Na pewno będzie Wam z nami dobrze.Życzę Wesołych Świąt.

http://kartki.net.pl/kartki/4/small/142s.gif

martyna
24-12-2007, 15:12
Witam wszystkich.Jestem wdową,,mam 56 lat,rentę, suczkę,oraz dużo wolnego czasu.Jestem nowicjuszką na tym forum - długo szukałam tego wątku ,aby się szacownemu gronu przedstawić.Mam cichą nadzieję,że poznam tu wielu,miłych ludzi,z którymi będę mogła porozmawiać na rózne tematy.Pozdrawiam wszystkich serdecznie,życząc zdrowych, wesołych Świąt!

Anielka
24-12-2007, 15:16
Witaj Martynko i niech Ci z nami dobrze będzie.Wszystkiego dobrego ,spokojnych i radosnych świąt Bozego Narodzenia oraz szczęsliwego Nowego Roku.11135

polusi
25-12-2007, 08:05
przy wolnej chwili...witam wszystkich nowych forumowiczów ...z serdecznymi życzeniami świątecznymi ,dla całej generacji 50+ http://images24.fotosik.pl/131/bc115d5235af55b6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc115d5235af55b6.html)

BarbarkaM
25-12-2007, 20:18
Witaj,Bono.Ja też jestem "nowa" i jeszcze wielu rzeczy nie umiem.Jestem ogromnie zadowolona,że tu trafiłam.Jeśli masz ochotę napisz do mnie.Barbara,lat 59,emerytowana nauczycielka z woj.świętokrzyskiego.

Ewita
25-12-2007, 20:26
Ja też była "belfrzyca" - dla odmiany z Łodzi. Witaj i baw się dobrze!

elizka
25-12-2007, 23:56
Barbarko!Brawa dla Ciebie!!!Cieszę się ,że jesteś z nami.Pozdrawia Cię koleżanka ze świętokrzyskiego!http://img243.imageshack.us/img243/7142/03wu9qn6.gif (http://imageshack.us)

elusia
26-12-2007, 14:56
Witajcie wszystkie nowe senioritki,bawcie sie dobrze z nami.
Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku

http://www.iv.pl/image/91671.jpeg (http://www.iv.pl/view/91671.html)

Sgerr
28-12-2007, 20:34
Witam Szanowne Panie i nie mniej Szanownych Panów. Na imię mi Stanisław nazwisko skracane jako De
(obowiązuje mnie moja własna tajemnica :D ). Nie należę do grupy seniorów, brakuje mi do niej 13 lat. Zajmuje się tak zwanym Beta Testowaniem gier w firmie EA, ale robie to okazjonalnie gdyż potrzebne są teraz opinie młodzieży. Ale od czasu do czasu do łapy coś to przetestowania wpadnie. Mieszkam w Warszawie i i siedzę w domu niczym Tofik testując gry i serfując sobie po internecie. W sumie to wszystko co mogę powiedzieć. Zaspakajając waszą ciekawość zaglądnąłem tu przy okazji dodawania produktów na opinie.senior.pl :) Mając nadzieje że nie jest to zamknięta enklawa przedstawiam się :)

Alsko
28-12-2007, 20:41
Nie jest to zamknięta enklawa :) Wśród klubowiczów są także małoletni i dobrze nam razem. Jako że "nowi" witani są w wątku Powitania - zmykam, bo mi zaraz jakaś moderatorka pogrozi,
Nie mogę się jednak powstrzymać i pytam: co to - na litość faraona! - jest Beta Testowanie???

Sgerr
28-12-2007, 20:47
Beta Tester to taki ktoś kto często w biurze a czasem w domu testuje zakończone już gry, dodaje propozycje, wspomina o błędach, i błaga o łatki czyli takie cusie co usuwają błąd. JAko zagorzały beta tester służyłem od 95' do 02' :) Teraz zajmuje się tym już czysto fanowsko i czasem ktoś mnie poprosi bym sprawdził mu jakąś jego grę. To wtedy zabieram ją do domu i testuje sobie, przechodząc ja całą a potem w internecie szukam pachy i łatek. Ale ostatnio zdarza się to co raz rzadziej i pogrywam już dla samej przyjemności :)

Alsko
28-12-2007, 20:54
Hi, to fajna sprawa! Można powiedzieć, zabawa w pracy. Lub odwrotnie.
Tyle że ja jestem "grafoman" komputerowy, czyli tuman.
Poczytaj różne wątki, może znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia :)

Sgerr
28-12-2007, 20:57
Dziękuje. Coś na pewno znajdę :)

Honorka1949
28-12-2007, 21:38
Witam Wszystkich nowoprzybyłych i kozystajac z okazji życze Szcześliwego Nowego Roku !

http://img155.imageshack.us/img155/1706/sylwestermyszkizzegaremiz6.gif (http://imageshack.us)

jolita
01-01-2008, 00:37
...................Witaj w http://img137.imageshack.us/img137/6016/24pt9.gif (http://imageshack.us) roku

xenia
01-01-2008, 13:13
Witam wszystkich serdecznie.Trafiłam tu przez przypadek i chcę tu pozostać,ale zupełnie nie mogę się połapać jak się tu poruszać!!Dwa dni zajęlo mi przeglądanie tego forum a i tak jestem zielona (ślabo znam komputer :((.. Mam na imię Teresa,56 lat ,wdowa..dwóch dorosłych synów i sporo czasu wolnego. Myślę że będzie mi tu z Wami dobrze;)))

Benigna
01-01-2008, 13:27
dobrze trafilaś! Na pewno będzie Ci tu miło. Ja też 2 miesiace
temu bylam zielona, sporo sie nauczylam od forumowiczow.
Pomalutku zorientujez sie w budowie tego forum. Nie jest tak skomplikowane jak sie wydaje na poczatku. Jak czegoś nie wiesz, to pytaj - każdy Ci pomoże. Szczęśliwego Nowego Roku!
11287

hannabarbara
01-01-2008, 13:29
Witaj Kseniu! Każdy z nas tak zaczynał. I to było wspaniałe, bo smak nowości zawsze bywa wyśmienity. Ja wszystko co umiem nauczyłam się tu, na seniorku. Pytaj, czego nie wiesz, zawsze znajdzie się na forum ktoś kto pomoże. Na początek wypełnij profil, lub jak Ci nie wyjdzie, napisz na wątku jeszcze trochę o sobie. Gdzie mieszkasz? Jakie masz zainteresowania? Myślę, że warto byś zmieniła awatarek, bo tym, który wybrałaś do niedawna posługiwała się jedna z nas i to może być mylące. Pozdrawiam serdecznie!

bogda
01-01-2008, 13:32
Witaj Xeniu.... będzie dobrze, ale awatarek masz taki sam jak Kunegunda....:)

largetto
01-01-2008, 13:32
Witam wszystkich serdecznie.Trafiłam tu przez przypadek i chcę tu pozostać,ale zupełnie nie mogę się połapać jak się tu poruszać!!Dwa dni zajęlo mi przeglądanie tego forum a i tak jestem zielona (ślabo znam komputer :((.. Mam na imię Teresa,56 lat ,wdowa..dwóch dorosłych synów i sporo czasu wolnego. Myślę że będzie mi tu z Wami dobrze;)))


Witam nową koleżankę w naszym klubie, nie martw się, ja też dopiero się uczę, a na prośbę o pomoc zawsze jakaś dobra duszyczka odpowie.
Baw się dobrze :)

Benigna
01-01-2008, 13:35
jest jeszcze wątek regionalny - mazowiecki, moze tam tez się
pojawisz.

xenia
01-01-2008, 13:56
Dziękuję za miłe powitanie.Gdzie się dowiem jak zamienić awator na inny, aby nie było pomyłek co do osoby:)

jolita
01-01-2008, 16:22
Zaryglowane drzwi Twego profilu sprawiły, że mój posłaniec 11295 nie mógł wręczyć Ci życzeń...Przyjmij więc tu: 11296

Alsko
01-01-2008, 16:48
spróbuj kliknąć "Ustawienia" na czerwonym pasku. Otworzy Ci się lista (po lewej stronie strony). Kliknij w "edytuj avatar". Tam możesz zmienić. Jeśli wstawisz nowy, ten się skasuje.

Ale doprawdy nie rozumiem, czemu masz go zmieniać. Leniwe forumowiczki niech sobie przeczytają nick i pomyłek nie będzie :)

Hej, zrzędy! Nie za duże wymagania macie? Przychodzi ktoś nowy, z trudem się porusza w nowym środowisku, a Wy mu dokładacie roboty. Leniwce jedne!!!

lucyna
01-01-2008, 19:26
Witam wraz z nowym rokiem.
O mnie można by sporo,ale najszybciej można mnie zobaczyc na stronie galerii.
W wieku od dziś 4 miesiące do okrągłych urodzin-1 kwiecień,dziwny dzień urodzin i dziwne zycie.
Zyczę wszystkim wiele radości i nigdy nie zaprzestańcie marzyć.
Chińczycy mówią że "Uważaj o czym marzysz,ponieważ marzenia się spełniają"
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że będzie dobrze się nam rozmawiać.

largetto
02-01-2008, 14:12
Witam wraz z nowym rokiem.
O mnie można by sporo,ale najszybciej można mnie zobaczyc na stronie galerii.
W wieku od dziś 4 miesiące do okrągłych urodzin-1 kwiecień,dziwny dzień urodzin i dziwne zycie.
Zyczę wszystkim wiele radości i nigdy nie zaprzestańcie marzyć.
Chińczycy mówią że "Uważaj o czym marzysz,ponieważ marzenia się spełniają"
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że będzie dobrze się nam rozmawiać.



Witaj wśród nas Lucynko i baw się dobrze na tym forum pełnym optymizmu :D

Li-lith
03-01-2008, 19:51
Przyszłam się przywitać. Jestem Liliana. Muwią na mnie Lila, albo Lilka.
Już nie pracuje. Mam 58 lat. Mi znalazła seniorcafe moja curcia i mi pomaga co się robi na forumie.
Moim sąsiadką nie podoba się kompóter, ja jeszcze niewiem, już przeczytałam wiele postów i podobają mi się nie które osoby.
Pozdrawiam cieplutko.

Sunshine
03-01-2008, 19:57
Przyszłam się przywitać. Jestem Liliana. Muwią na mnie Lila, albo Lilka.
Już nie pracuje. Mam 58 lat. Mi znalazła seniorcafe moja curcia i mi pomaga co się robi na forumie.
Moim sąsiadką nie podoba się kompóter, ja jeszcze niewiem, już przeczytałam wiele postów i podobają mi się nie które osoby.
Pozdrawiam cieplutko.

Bardzo kogoś przypominasz.
Ale może się mylę
Witaj.

Benigna
03-01-2008, 19:58
rozgośc się i czuj sie jak u siebie. Pozdrawiam
11374

bogda
03-01-2008, 21:14
Sunshine....mnie też ta osoba bardzo kogoś przypomina.... i nie wiem czy nie mamy racji...:)

Ewita
03-01-2008, 21:19
te skojarzenia... Prawda?

bogda
03-01-2008, 21:20
Noooo.....a jeszcze jej wpis na "pszczółkach".....

Lila
03-01-2008, 22:15
Przyszłam się przywitać. Jestem Liliana. Muwią na mnie Lila, albo Lilka.
Już nie pracuje. Mam 58 lat. Mi znalazła seniorcafe moja curcia i mi pomaga co się robi na forumie.
Moim sąsiadką nie podoba się kompóter, ja jeszcze niewiem, już przeczytałam wiele postów i podobają mi się nie które osoby.
Pozdrawiam cieplutko.

Lila,to całkiem jak ja..:D Szkoda mi tylko,że nie jesteźmy sąsiatkami,ale ja mieszkam w lesie i pszyjaźnie się gównie z wiewiurkami..

Podobasz mi się z tym pizdoletem,choć za Piterą nie przepadam.Ale kudy jej tam do Ciebie...:D :D

Li-lith
03-01-2008, 22:24
Dziękuję za miłe powitanie, http://www.iv.pl/image/95080.jpeg (http://www.iv.pl/view/95080.html)
Curcia awator mi znalazła, ale mnie się nie podoba, jak się naucze to go zmienie.
Dużo rzeczy nie wiem. Gdzie się zapytać co jest TWA.

Ja jeszcze dodam że na PiS głosowałam teraz mówią, że to głosowały nieudaczniki i nieuki na PiS, to nie prawda.
Nasz proboszcz też głosował a jest wykształcony na studiach, ja też szkołe skończyłam i jedna moja koleżanka też była na studiach potem za mąż dobrze wyszła, jak moja curcia.
Jagby rządziła PIS to emerytą by się poprawiło i praca by była dla wszystkich.

Ewita
03-01-2008, 22:30
Mnóstwo za bardzo! Każdy przesyt jest szkodliwy. Ja już mam dość...

kufa86
03-01-2008, 22:32
pszyjaźnie się gównie z wiewiurkami..

Podobasz mi się z tym pizdoletem,choć za Piterą nie przepadam.Ale kudy jej tam do Ciebie.
Tak trzymać, chodzi mi o te rude.

hannabarbara
03-01-2008, 22:40
Wow! Powtórka z rozrywki?
Ale ja nie o tym chciałam. Zwracam się do Barbarki M. Próbowałam odpisać na Twój komentarz, ale masz jeszcze nieczynny profil. Dlatego piszę tu, gdzie odezwałaś się po raz pierwszy. Witaj Basiu!

Lila
03-01-2008, 22:50
Lilith..ja Cię objaśnie..co sie masz błonkać.

Tera Wyrywam Antka...TWA...czyli inaczej Biuro Matrymonialne..
Jest tu pare ciastek ,wybier se jedno..:)
Awatar masz cycuś..
A moja curcia w Warszawie też siedzi właśnie na seniorach ,bo sie nie mogła dodzwonić.Awaria Plusa,kurna.Sie ucieszy że mam imienniczkę..:)


ps.Magduś.......buśka...
Poznaj Lilith,moją nową kolerzanke..:)Widzisz,nie tylko Twoja matka głosowała na PiS...

martunia
03-01-2008, 22:55
Lila
Duża buźka!!!!!!!!!

chickita
03-01-2008, 23:10
Lilith..ja Cię objaśnie..co sie masz błonkać.

Tera Wyrywam Antka...TWA...czyli inaczej Biuro Matrymonialne..
Jest tu pare ciastek ,wybier se jedno..:)
Awatar masz cycuś..
A moja curcia w Warszawie też siedzi właśnie na seniorach ,bo sie nie mogła dodzwonić.Awaria Plusa,kurna.Sie ucieszy że mam imienniczkę..:)


ps.Magduś.......buśka...
Poznaj Lilith,moją nową kolerzanke..:)Widzisz,nie tylko Twoja matka głosowała na PiS...
Normalnie bede cytować. Lila, jesteś "wielka"!!!:D

kufa86
03-01-2008, 23:21
Tera Wyrywam Antka...TWA...czyli inaczej Biuro Matrymonialne..

Czemum ja nie Antek?
Buuuuu....

Li-lith
03-01-2008, 23:32
Zapytałam grzecznie o to TWA, ale widze że tu nie ma miejsca dla mnie

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/174/174269yaujwhsozm.gif (http://www.glitter-graphics.com)

hannabarbara
03-01-2008, 23:41
I bardzo grzeczne odpowiedzi dostałaś! Żeby Ci nie było przykro to jeszcze się pozachwycam, jaką piękną zrobiłaś wodę. Podziwiam trud zadany sobie i umiejetności wyższej klasy!

Lila
03-01-2008, 23:47
Jakto nie ma miejsca ? No wiesz ?Lilith,takie ładne obraziki curcia Cie nauczyła..i wode co ciurkiem płynie..

Dobrą masz curcie.Nie to co moja zaraza,co mi PiS wypomina..
Jak czyta ,niech wie !!!
Bo ona myślała,że na PiS-a ,to tylka ja jedna w Polsce głos oddam.A tu moja kolerzanka jest ...:).Będzie mi raźniej,w tej fortecy PO...
Ojoj...jak mnie tu gnembią.Wyzywają mnie od PiSuarów..nie ma mnie kto wziońść w obronę...
Też se pójde,chiba...

Pani Slowikowa
03-01-2008, 23:55
Ty jestes jak ten Franciszek Jozef..!!! co wode wypil ...do mycia rak..:D

kufa86
03-01-2008, 23:56
Zapytałam grzecznie o to TWA, ale widze że tu nie ma miejsca dla mnie


Li-lith
nie odchodź.
Przepuść tylko swoje teksty przez słownik np Worda, bo w oczy kłują.
Pokocham gify, pszczółki, Maję a nawet Gucia co nosi torebkę.

Li-lith
06-01-2008, 10:52
Kufa86
Cieszy mnie, że jesteś skłonny pokochać wszystkich innych, nawet Gucia z torebką.
Dziękuję za poradę. Word, to bardzo dobre narzędzie. Błędy skutecznie likwiduje.
Polecam wszystkim, szczególnie tym, co za pióro chwytają. Można je nabyć za jedyne 199 zeteł.


Kufa
zostaw ocieplanie swego domostwa, zajmij się otulaniem samotnych zbolałych serduszek
zmarzniętych… nawet przy ciepłym kominku.


Kto ma pióro ,to pisze.Kto nie ma ,czyta.



Lila jest b lyskotliwa ,wyjatkowo inteligentna osoba, a tuyaj bardzo obniża loty,
niezależnie od tego czy ja to bawi-czu nie. Mnie nie bawi –


Mnie też.
Zabawniejsze są stringi pokładowe jasia_smietany, śmieszne obrazki, fochy niezwykłych dam… i inne miejsca,
gdzie nie jest ważne ile mam lat, i nie ma nadętych,
obrażalskich osób gotowych cenzurować wszystko - wyłączając,
oczywista oczywistość, własną TFurczość.;)


PS
Kiedy tutaj wypowiedziałam swoje najtajniejsze myśli, to mnie, jak pomyje, wylali.
Jedna z niezwykłych animatorek wirtualnego życia seniorów nazwała mnie chamką.


Zwykłą! :mad:


Czy ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy chamką zwykłą i niezwykłą.
Jak stać się niezwykłą?:D

To straszne, być tylko zwykłą chamką! Jak dalej żyć z tą traumą?
Może jakie serduszko mnie mocno przytuli, i tylko dla mnie zabije.
Wielbiciela dać mi, najlepiej cały szwadron pokornych wielbi cielów.

senior A.P.
08-01-2008, 13:14
Oooooooooo ! Sa i tu ludzie z innej druzyny !
Brawo !
Doceniam szybkie mecze.
Zastanawiam sie co tez moze znaczyc Li-lith ???
Z angielskiego jakby to bylo "lithe" to by na polski znaczylo smukly/smukla ,cholera nawet moj adwokat nie wie ,chyba pojde po rade do proboszcza,niech strace . Tym bardziej,ze osoba piszaca jako "Li-lith" godna jest zainteresowania,w dodatku mnie przed nia ostrzezono. Czyzby oszustka/oszust matrymonialny ?

lucyna
08-01-2008, 13:47
Ech,kochani
dlaczego tak się dzieje że nie możemy rozmawiać,tak zwyczajnie
czy potrzebny nam jest wzór z góry?
Polacy przecież potrafią ,ładnie ,spokojnie i miło gawędzić.

Anielka
08-01-2008, 14:59
Tak lucynko potrafią i to robią,niektórych ignorują i nie widzą i jest im z tym całkiem dobrze.Pozdrawiam cieplutko.11529

jolita
08-01-2008, 15:14
żeby szybciej zakończyć tą niefortunną stronę i powrócić do treści, dla których ten wątek został powołany...

jolita
08-01-2008, 15:21
Miło nam będzie jeśli zaanonsujecie swoje wejście do Klubiku w tym oto wątku...
Jeśli nie udało się Wam umieścić bardziej wyczerpujących informacji o sobie w t.zw. "profilach" stanowiących rodzaj wizytówki tu też macie na to miejsce.
Życzliwie przyjmujemy do tut. grona wszystkich życzliwych, ale trochę informacji ułatwi nam tą życzliwość zwielokrotnić...11533

lucyna
08-01-2008, 16:26
Anielko zkąd Ty bierzesz takie sympatyczne myszki?

jolita
11-01-2008, 23:52
11649 Pięknie przedstawiłaś się - to raz,
11651 korzystanie z komputera nazwałaś zabawą - to dwa, a więc wszystko przemawia za tym, że będzie Ci w Klubiku dobrze...11650
Nie przejmuj się niczym, bo w większości właśnie tu odbieraliśmy swoją edukację. Powodzenia - Jola

gratka
12-01-2008, 03:30
Milo cie poznac, startuj rogami do przodu,z usmiechem, pewnoscia siebie! serdecznie pozdrawiam, Janina.

Alsko
12-01-2008, 10:22
Jeszcze jedna rogata dusza, brawo!

Polską czcionkę pewnie masz, spróbuj nacisnąć klawisz alt + np. e lub c. Jeśli zrobi się ę i ć - to znaczy, że masz :D


A to kwiatki na powitanie :) 11657

Ewita
12-01-2008, 10:32
Sama jestem zodiakalnym Bykiem i tych moich rogów wielokrotnie używałam (w słusznej sprawie):D
Trafiłaś między swoich, Koziorożcu miły! Witaj!
A! Polskiej czcionki możesz szukać w ustawieniach komputera. Wybierz język polski.

Alsko
12-01-2008, 14:17
Koziorożcu, mam dwa pytania: 1. Dlaczego Kozirożec, a nie Koziorożec?
2. Dlaczego Twój profil jest niedostępny? Wyświetla się informacja, że za wysokie progi na moje nogi :-(( Tak ma być czy niechcący tak jest?

Alsko
12-01-2008, 14:33
jestem niemota komputerowa. Coś tam pamiętam z porad forumowiczów.
Klik Szybkie menu, klik 'ustawienia', klik profil.
Wypełnij od nowa.
Zezwolenie na pokazanie profilu jest ustawione na nie dla wszystkich (gości, użytkowników, przyjaciół). Musisz to zmienić. I też zatwierdzić.

A w wolnej chwili poczytaj dział 'e-pomoc'. Tam jest dużo przydatnych informacji :)
Nie przepraszaj!!!! Znowu się rozpisze! Toż zanudzi nas!!!

siekierka
12-01-2008, 14:47
Koziorożcu! jeszcze raz wrócę do pierwszej porady udzielonej Ci przez Alsko. Na klawiaturze masz dwa klawisze z napisem Alt. Spróbuj jeszcze raz: przytrzymaj PRAWY klawisz z napisem Alt, i równocześnie naciśnij A. Jeszcze raz: przytrzymaj prawy Alt i nie puszczając go, naciśnij E. I co? Wyszło ą i ę? Jeśli tak to brawo! Jeśli nie , to krzycz! Oczywiście na forum.

Sgerr
12-01-2008, 15:07
A jeżeli są problemy z klawiaturą sprawdź jej zdefiniowany język. Jeśli masz komputer angielski znajdź w sieci sobie łatkę lub pogrzeb w komputerze ustawień polskiej klawiatury.

Alsko
12-01-2008, 15:48
Nie krzycz, bo głupsza ode mnie na pewno nie jestes! To niemożliwe!!!!
Sgerr, wytłumacz jej krok po kroku. I pamiętaj, że my nie rozumiemy komputerowego żargonu!

tar-ninka
12-01-2008, 15:52
Kochani tutaj jest wątek pt. "Przedstaw się.":D

Sgerr
12-01-2008, 16:02
Masz Gatewaya tak jak ja. Na Pasku zadań tam gdzie jest Menu Zadań masz znaczek klawiatury. Kliknij na niego i daj opcje Settings. Tam powinno być takie białe pole gdzie są dwie opcje:

EN English
- Keyboard
*US
PL Polish(Poland)
- Polish (Programmers)
- Polish (214)

Jeśli masz tylko EN English kliknij na nią i obok pojawi się opcja Add.
W listy wybierz Polish Programmers i Daj Ok. Jak dodasz rozwiń pasek z listą dostępnych języków(nad biały polem) i ustaw Polish Programmers

Viola :)

P.S. Jeśli masz zaś to co ja mam to poprostu w tym pasku ustaw Polish i po sprawie :)

Alsko
12-01-2008, 16:06
Hej, wyciągnęłam Wam wątek 'Jak to się robi'.
Idzcie tam, bo Tar-ninka nam głowę zmyje!!!!
To apel do Koziorożca i Sgerra

Radavicius
14-01-2008, 20:04
Mam zamiar napisać dwa słowa o sobie,ale prawdopodobnie znowu nie tu gdzie trzeba,umieszczę swoje trele.Jestem "nowy",prawdziwy senior wsród występującej tu młodzieży-mało nas po siedemdziesiątce.Mam na imię Jerzy,mieszkam z żoną w Gdańsku.Jedna córka,dwie wspaniałe wnuczki ( bo któż ma inne),rozpuszczona kotka.Interesuje mnie caravaning,voip,zdjęcia,działka. Ostatnio polubiłem rower,ale dla leniwców-elektryczny.To chyba w skrócie wszystko.Serdecznie witam wszystkich seniorów,liczę na przyjęcie mnie do Waszego sympatycznego grona.Pozdrawiam Jerzy

Basia.
15-01-2008, 00:19
Mam zamiar napisać dwa słowa o sobie,ale prawdopodobnie znowu nie tu gdzie trzeba,umieszczę swoje trele.Jestem "nowy",prawdziwy senior wsród występującej tu młodzieży-mało nas po siedemdziesiątce.Mam na imię Jerzy,mieszkam z żoną w Gdańsku.Jedna córka,dwie wspaniałe wnuczki ( bo któż ma inne),rozpuszczona kotka.Interesuje mnie caravaning,voip,zdjęcia,działka. Ostatnio polubiłem rower,ale dla leniwców-elektryczny.To chyba w skrócie wszystko.Serdecznie witam wszystkich seniorów,liczę na przyjęcie mnie do Waszego sympatycznego grona.Pozdrawiam Jerzy
baw się dobrze w naszym klubiku. Pozdrawiam.:) :)

Dzidka
15-01-2008, 08:09
Radaviciusie, ładnie się przedstawiłeś i na pewno szybko się tu zadomowisz, czego Ci serdecznie życzę.
Jako miłośnik kotów znajdziesz tu honorowe miajsce. Pozdrawiam.
http://images13.fotosik.pl/108/a7d37317b864083am.jpg

Nika
15-01-2008, 08:29
Jurku,niech pobyt na naszym forum bedzie dla Ciebie mila rozrywka.Na pewno znajdziesz tu wielu zyczliwych ludzi.

en_vogue
15-01-2008, 12:30
Miłego pobytu w klubie!

http://img413.imageshack.us/img413/6544/lotek3ej0.gif (http://imageshack.us)

anga
15-01-2008, 15:37
Witam wszystkich serdecznie.Jestem zodiakalnym Baranem.Na imię mam Anna,jestem emerytką, mam męża, dorosłą córkę i 16-letnią wnuczkę, ponadto psa i kota.Lubię książki, robótki i spacery.Przeczytałam wszystkie posty, jesteście wspaniałą społecznością, miło mi do Was dołączyć.

destiny
15-01-2008, 15:51
Twój avatar przypomina mi moją adoptowaną kotkę :)
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na "dobre i złe"
...no, raczej samego dobrego Ci życzę, choć w chwilach smutku
i tu możesz liczyć na wsparcie i dobre słowo :)

11743

Tesa
15-01-2008, 17:44
Aniu - Ango!!! Jurku - Radavicius!!!

Witam Was w rodzince forumowej. Życzę miłego pobytu, napisania dużo postów, oraz dużo miłych wpisów.
Powodzenia.
Tesa.http://img266.imageshack.us/img266/2039/drag44us8.jpg (http://imageshack.us)

helenka
16-01-2008, 07:52
Witam ! Jestem Helena, emerytka z wybrzeża, ale tymczasowo mieszkam we wrocławiu.Wybrałam życie w pojedynkę , ale jestem i matką , i babcią .Moją pasją jest rysunek , wyszywanie obrazów i komputery .

Nika
16-01-2008, 08:13
Mam nadzieję,Helenko,że zagościsz u nas na dłużej!

Malgorzata 50
16-01-2008, 08:25
Witajcie "nowi" i bawcie się z nami dobrze niech was nie zrazaja nasze wyglupy i zachęcają rozmowy bardziej "serio" Cieszę się ,ze tu jesteście
A czy to nie wszystko jedno w jakim jestesmy wieku- duch się liczy!!!!!

http://img292.imageshack.us/img292/9435/filephpnl6.gif (http://imageshack.us)

hannabarbara
16-01-2008, 09:16
Witajcie Mili! Mam nadzieję, ze będziecie dużo pisać i bycie w Klubie wejdzie Wam w krew!11755

en_vogue
16-01-2008, 13:59
Witam wszystkich nowych,początkujacych forumowiczów.

http://img297.imageshack.us/img297/4698/arl957btulipawhitepostenp8.jpg (http://imageshack.us)

jolita
16-01-2008, 14:20
11763Witam Nowoprzybyłych równie serdecznie zawiadamiając, że istnieje jeszcze wątek POWITANIA, gdzie Nowicjusz może znależć słowa skierowane do siebie...

anga
16-01-2008, 17:17
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i serdeczne przyjęcie do grona.Na pewno będę czuła się tu dobrze. Mój avatar to moja Tosia. Jak się wprawię to zrobię galerię i pokażę rodzinkę i psa.

gratka
16-01-2008, 19:50
Moja kotka Głupotka wita nowoprzybyłe koty i ich ludzkich przyjaciól. Ja tez sie nisko klaniam i życząc miłego pobytu na forum pozdrawiam również wasze pieski. Kwiatka nie przynosimy, bo to dla nas za trudne.

lucyna
17-01-2008, 19:20
może jednak zostań,pogadaj z ludżmi,może prywatnie powiedz
poradzi ktoś,pomoże
uśmiechnij się

tar-ninka
17-01-2008, 19:48
Kozirożcu nie odchodż
Nie zniechecaj się , zostan z nami , Jezeli masz problemy ,chetnie ci kazdy pomoze ,
mozesz też prozmawiac na GG ,numery masz w naszych profilach .
Zobacz np. w moim , zawsze chętnie pomogę , porozmawiam .
Pozdrawiam cie i proszę zostan .

sosna
17-01-2008, 21:38
nadrabiam zaległości powitalne
Witam wszystkich nowo przybyłych serdecznie

Kozirożcu
prosze nie odchodź
tak fajnie się Ciebie czytało:)
pozdawiam
sosna

Bajadera07
19-01-2008, 17:10
Witam wszystkich !!!

Sgerr
19-01-2008, 17:12
Witamy bogdo50 !! :) (tak to się odmienia?)
Mam nadzieje że się szybko zadomowisz u nas.

Tesa
19-01-2008, 17:43
Bogda50!

Witam Cię serdecznie w rodzince forumowej. Baw się dobrze, a jak lubisz muzykę zapraszam m.in. do wątków muzycznych.

Pozdrawiam serdecznie.
Tesa.

xanulax
19-01-2008, 22:38
Witam ! wszystkich mam na imię Ania Henryka pochodzę z małego miasteczka w kotlinie Kłodzkiej. Obecnie mieszkam w sercu zagłębia miedziowego z dwojką dorosłych synów i 17 letnia córką i duzym psem rasy owczarek niemiecki ( jest cudownym 11 letnim psem )... Jestem od 11 lat wdową ... Mam osobisty komputerek i dobrze sie nim " bawie " Na razie jestem na etapie poznawania tego serwera i uczenia sie wszystkiego co jest z nim związane . Wkraczam bardzo nieśmiało . Pozdrawiam wszystkich i mam cichutką nadzieję, ze zostane zaakceptowana ...

bogda
19-01-2008, 22:42
wszyscy Cię zaakceptują, o to się nie martw....i baw się z nami dobrze...:)

Ewita
19-01-2008, 22:43
Poznawaj, wkraczaj, gadaj z nami i miej taką frajdę, jak my! Witaj!:D

jolita
19-01-2008, 23:00
Witam ! wszystkich mam na imię Henryka . Wkraczam bardzo nieśmiało . Pozdrawiam wszystkich i mam cichutką nadzieję, ze zostane zaakceptowana ...

Też pytanie...Naturalnie! Witam Ciebie, pozdrawiam Synów, kłaniam się Córeczce, ściskam łapę poczciwego...11859

p.s. a czy nie święciłaś 17-go imienin? Przyznaj się bo mamy dekadę na składanie życzeń!

Honorka1949
19-01-2008, 23:56
]Serdecznie witam wszystkie nowe seniorki i seniorów, którzy do nas dołaczyli.Bawcie sie z nami dobrze.!

http://img208.imageshack.us/img208/2011/rozabialapakwramiepieknga1.jpg (http://imageshack.us)

Sunshine
20-01-2008, 07:42
Witam ! wszystkich mam na imię Henryka

to miło,że dołączyłaś do nas w dniu swoich Imienin.
Z tej okazji życzę Ci wszystkiego najlepszego,witam Cię serdecznie w naszym gronie.http://img249.imageshack.us/img249/2679/copyrightfotootwartypl8xc4.jpg (http://imageshack.us)

en_vogue
20-01-2008, 11:34
Witam nowych klubowiczów.
http://img184.imageshack.us/img184/6065/014iq1.jpg (http://imageshack.us)

Benigna
20-01-2008, 11:44
Odrabiając zaległości witam serdecznie wszystkich nowych forumowiczów z życzeniami ciekawego spędzania czasu w naszym klubiku:) 11868

Anielka
20-01-2008, 11:55
Serdecznie witam nowych na forum i milej zabawy zyczę.11869

Honorka1949
20-01-2008, 12:46
Jeszcze raz serdecznie witam wszystkich nowych klubowiczów oczywiscie kwiatuszkiem.Sory - wczorajsze mi zjadło.

http://img182.imageshack.us/img182/5205/kwiatzoltyzptakiemsrednbo7.jpg (http://imageshack.us)

jolita
21-01-2008, 14:48
Szanowni Nowicjusze to stronka, z której miło nam będzie dowiedzieć się troszkę (na ile zechcecie) o Was. Zapraszamy...

cruella
22-01-2008, 23:46
Witam, jestem czytelniczką forum seniora już od dłuższego czasu i bardzo mi się tu podoba. Nie wiem, czy znajdę dość czasu na pisanie, ale spróbuję choć czasem tu bywać. Nie załapałam się na wcześniejszą emeryturę, więc przyjdzie mi pracować jeszcze conajmniej 8 lat. I choć lubię swoją pracę, żal mi czasu który mogłabym poświęcić na rozliczne zainteresowania - książki, Scrabble, uprawę mini ogródka, wycieczki i wiele jeszcze innych.
Mieszkam na Wybrzeżu - celowo nie podaję nic bliższego, bo nie spodobał mi się ostatni pomysł podziału na województwa, jakaś rywalizacja, gdzie więcej? Jestem indywidualistką, nie lubię zapisów, formalnego członkostwa.
Mam nadzieję, że znajdę wśród Was przyjazne dusze.
Cruella

Benigna
22-01-2008, 23:52
Cruello, na pewno znajdziesz tu życzliwe dusze.
Z najlepszymi życzeniami11934

brzoskwinia
24-01-2008, 12:32
Trafiłam tutaj przypadkowo, ale bardzo mi się tutaj podoba :)
co prawda Seniorką jeszcze nie jestem ( bo mam 25 lat ) ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona - może na coś się przydam :)
http://img184.imageshack.us/img184/3717/kwiatpb8.jpg (http://imageshack.us)

lucyna
24-01-2008, 12:41
Witaj młody powiewie naszych wspomnień
miło że jestes

Ewita
24-01-2008, 12:47
Chickita, Berbeć, Małolata, Inny 15 - mamy tu całkiem niezłe grono młodych!:D Witaj!

hannabarbara
24-01-2008, 13:00
Chickita, Berbeć, Małolata, Inny 15 - mamy tu całkiem niezłe grono młodych!:D Witaj!
Był jeszcze uwnuczkowiony przez nas wnuczek z Czech, ale juz nie bywa.

brzoskwinia
24-01-2008, 13:04
a czas mi tak szybko leci, że muszę się przyzwyczajać, bo za niedługo też będę tylko wspomnieniem...;)

Ewita
24-01-2008, 13:09
a czas mi tak szybko leci, że muszę się przyzwyczajać, bo za niedługo też będę tylko wspomnieniem...;)
Hiiii... na to trzeba sobie zasłużyć! Nie ma lekko! Na razie proponuję trochę lektury!:D

xanulax
25-01-2008, 00:04
rzadko świetuje swe metrykalne imię Henryka ... od 15-stego roku życia zwracają sie do mnie imieniem Ania...

Nika
25-01-2008, 09:03
Życzę Ci Aniu miłego pobytu na naszym forum.

mamuk
25-01-2008, 20:25
http://img407.imageshack.us/img407/914/20vj2.gif (http://imageshack.us)
Wprawdzie już mnie przywitały miłe osoby,ale na tej stronce mnie nie było-więc jestem.Obecnie jestem sama(wdowa).Mam dwoje dzieci jedno ma rodzinę a drugie studiujei jest bardzo daleko.Cieszę się ze znalazłam to forumi już wszystkich polubiłam.Kocham życie---Krysia.

smakokoszka
25-01-2008, 22:16
Też jestem pierwszy dzień w klubie seniora, jeszcze nieśmiało czytam wpisy. Pozdrawiam. Cichutko nie usiedzę , będą spostrzezenia.

martunia
25-01-2008, 22:21
Witaj, baw się dobrze.
Pozdrawiam.

bogda
25-01-2008, 22:21
Witam Was mamuk i smakokoszka.... bawcie się dobrze, wszystkie spostrzeżenia są mile widziane...Pozdrawiam :)

Benigna
25-01-2008, 22:35
Bawcie się z nami:) 12007

halla
30-01-2008, 19:33
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i proszę o wyrozumiałość w poruszaniu się po tym portalu.
hala

tar-ninka
30-01-2008, 19:37
Witam Halu bardzo serdecznie
i zapraszam do watku p.t. Przedstaw sie . tam cie wszyscy powitamy bardzo cieplutko a jak potrzeba to pytaj , pomozemy .
http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-przedstaw-sie-cz.-ii-page13-1607.html
kliknij a zaraz sie znajdziesz gdzie potrzeba . pozdrawiam . :D

stazyjka 2
31-01-2008, 08:55
Witam wszystkich.
Trafiłam tu dzięki koleżance i mam nadzieję pozostać tu dłużej. Mam 50 lat, bezrobotna nauczycielką z woj. świętokrzyskiego /zmiana miejsca zamieszkania/, mężatka, syn.Kocham zwierzęta, a dobra książka to jest to co lubię. Myślę, że przyjmiecie mnie do swego grona.

tar-ninka
31-01-2008, 08:59
Witaj Stazyjko 2
Pewno że przyjmiemy , całym sercem .
Dziękujemy koleżance ze Cię do nas wprowadzila.:D

Ewita
31-01-2008, 09:02
Belfrów ci u nas dostatek. Ja też się do tego grona zaliczam. Witaj i czuj się dobrze!:D

smerfeta
31-01-2008, 12:38
Witajcie nowe dziewczyny!Bardzo tu fajnie i czegoś mi brak jak tu nie zajrzę.Pewnie i Was to czeka w przyszłości-uzależnienie od Seniorka!

en_vogue
31-01-2008, 16:34
Witaj wśród klubowiczów.

http://img112.imageshack.us/img112/8562/cardinalsbirdsgiflz6.jpg (http://imageshack.us)

antosia
01-02-2008, 20:59
Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów.Jestem bardzo pocztkującym klubowiczem.o nicku Guśka.Mam 50 z dużym +od 6m-cy jestem emerytką.Wdowa trzech dorosłych synów za cztery miesiące też babcią.Do klubiku trafiłam przez koleżankę z którą byłam w sanatorium.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich hejka.

bogda
01-02-2008, 21:12
Witam Cię Guśka serdecznie...nie jest żle jak piszesz, bo jednak do nas trafiłaś....rozgość się i baw się z nami dobrze....Pozdrawiam :)

Dzidka
01-02-2008, 21:13
Guśko, witaj w domu.
Za kilka dni, obiecuję, nie będziesz mogła żyć bez naszego Klubiku.
http://wsd.ofm.krakow.pl/uploads/kartki/kwiaty/kwiaty30.jpg

hannabarbara
01-02-2008, 21:22
Witajcie nowicjuszki! Mam nadzieję, ze będziecie bawić się dobrze. Grunt to szybko nauczyć sie sprawnie po forum poruszać. Polecam z paska Nowe posty lub Szybkie menu. Po przeczytaniu szybko na dół, tam klik w"na górę" i znowu to samo.
12186

helenka
02-02-2008, 04:22
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/2048/1_czerwone_serce1.gif Witaj Guśka! Wtaj w klubie nowicjuszy !

Nika
02-02-2008, 08:14
cieszę się,że Guśka i Stazyjka dołączyły do nas.mam nadzieję,dziewczyny,że zostaniecie na dłużej.Poczytajcie wątki,aby poznać różnorodność tematóe,o których rozmawiamy.Zawsze ktoś czeka na Was w tzw.punktach kontaktowych-w barze Sunshine,przy kominku Nineczki,w pszczelarni Jolitki albo na łajbie Tarninki...jest ,gdzie posiedzieć w życzliwym towarzystwie!Miłej zabawy!

en_vogue
02-02-2008, 14:38
Witaj wśród klubowiczów!

http://img208.imageshack.us/img208/1971/roseeg3.jpg (http://imageshack.us)

elizka
02-02-2008, 20:06
Stazyjko!Jak bardzo się cieszę ,że tu z nami będziesz się bawić i buszować!Zyczę Ci wielu przyjaciół i wspaniałej zabawy na zawsze!Tu jest naprawdę extra!Guśka i Ciebie też serdecznie witam.http://img141.imageshack.us/img141/8049/56nv1.gif (http://imageshack.us)

Betty
03-02-2008, 03:01
No to ja też się przedstawię. Jestem całkiem nowa i zielona . -Nie wiem jak mi wyjdzie to pisanie ,ale ponoć do odważnych świat należy .
Mam na imię Elżbieta , 6o lat , jednego syna własnego,i parę jeszcze dzieci, ale nie moich - mojego męża .Od roku jestem na emeryturze ale teraz pracuję o wiele więcej niż wcześniej
- tak mniej więcej 12,13 godzin dziennie. Wcale nie robię to co lubię - bo najbardziej lubię grawerować na szkle piękne rośliny i obrazki. Mój wolny czas - to 23.30 do 10.00
Trafiłam na to forum przypadkowo i bardzo mi się spodobało . Bardzo bym chciała tą drogą znaleźć przyjaciół , bo co raz bardziej zaczynam odczuwać przepaść dzielącą mnie od otoczenia. - Obracam się w kręgu młodych ludzi i przykro powiedzieć - wszędzie jestem najstarsza. Syn ma swój świat, mąż siedzi u swojej córki i zbyt często się nie widujemy .
- Sama rozpacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucyna
03-02-2008, 09:15
Witaj.
Betty to nie rozpacz,to życie
nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli,ale zawsze możemy przez to zrobić coś dla siebie.
Masz piekne hobby i możesz w to uciekać
bardzo miło tu się pogaduszki prowadzi i nawet wystarczy tylko poczytać i pomyśleć nad losem innych ,a potem na szkle wyryć smutek i nostalgię a potem iść do lasu zakopać i powiedzieć niech nigdy nie wraca.

szekla
03-02-2008, 09:23
Witam wszystkich serdecznie .Betty tu po jakims czasie każdy jest jak u siebie ,tylko daj sie poznac innym :D

BUNIA
03-02-2008, 09:40
Witam nowo- poczatkujace-

Zycze Wam dobrego samopoczucia w tym klubie , nowych zyczliwych znajomosci i wiele radosci z zagladania na to forum

URL=http://www.vpx.pl/]http://www.vpx.pl/up/20080203/87075d8bf4a7c047241de88cd03c0a4c5540b55721.jpg[/URL]

polusi
03-02-2008, 09:48
i ja witam wszystkich nowych forumowiczów,wielce spóznione dla wszystkich powitania ,,,zostaję daleko w ogonie z braku czasu forumowego..pomimo wszystko zawsze go jakoś wyskorbię ...powitanko http://images31.fotosik.pl/129/60d5ef2390ff75fd.gif (www.fotosik.pl)

Alsko
03-02-2008, 10:45
A może gdybyś lepiej się przyjrzała temu, co robisz - okazałoby się, że nie wszystko musisz?
Ja wiem, "dobre rady cioci Zosi" to moje pisanie. Napisałam tak jednak dlatego, że tak było kiedyś ze mną. Sama sobie niektóre obowiązki wmawiałam :mad: Przestałam od siebie wymagać i okazało się, że świat się nie zawalił. Inni za to mieli więcej obowiązków. Sprawiedliwie...
Życzę Ci więcej czasu tylko dla Ciebie :) I miłego "klubowania"!

Nika
03-02-2008, 10:59
Betty-życzę Ci wielu miłych chwil spędzonych na forum.Jest tu wiele Twoich rówieśniczek,sporo różnorodnych tematów..na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.Powodzenia.

Tesa
03-02-2008, 14:49
Witam nowe forumowiczki!
Życzę miłego spędzania czasu w naszej rodzince. Wszystkiego się pomału nauczycie. Jest dużo tematów, ja zapraszam na stronki muzyczne, gdyż tam sie aktywnie udzielam.
Pozdrawiam serdecznie.
Tesa.http://img292.imageshack.us/img292/7488/02kb1pe2.gif (http://imageshack.us)

stazyjka 2
03-02-2008, 21:02
Dziękuję za tak serdeczne powitanie. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam. Troszkę czasu zabrało mi przeglądanie poszczególnych wątków/i tak nie przejrzałam jeszcze wszystkich/ i stąd moje milczenie. Jesteście naprawdę wspaniałe/li. Muszę się troszkę doszkolić , aby z Wami konwersować. Dużo już od Was skorzystałam / np.:wstawianie obrazków itp./ Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów.

Betty
04-02-2008, 00:02
Serdecznie dziękuję za bardzo miłe powitanie. Syn nie okazał się taką straszną paskudą i wkleił moje zdjęcie.
Ja sama jestem w dosyć kiepskim nastroju , bo świat mi się chce zawalić z powodu córki męża , która otwarcie wypowiedziała mi wojnę i szkaluje mnie gdzie tylko może . Jutro będę miała naradę ( jak dobrze pójdzie)z mężem, co z tym fantem zrobić ,ale czarno to widzę i chyba zostanę sama jak palec . Trzymajcie proszę za mnie kciuki, a kto wierzący niech się za mnie pomodli

lucyna
04-02-2008, 08:43
Betty
trzymam,nie daj się
ja wiem co znaczy taka walka

Dzidka
04-02-2008, 08:53
Stazyjko, witam Cię serdecznie.

Betty, będę Cię wspierać i jestem z Tobą.

Pozdrawiam obie Nowicjuszki cieplutko.

http://katimoor.za.pl/anioly/fioletowy.gif

sosna
04-02-2008, 09:45
którzy dołączyli do Seniorka
bardzo serdecznie
Betty a dla Ciebie kwiatek
http://img229.imageshack.us/img229/6349/025he8.gif (http://imageshack.us)

trzymam kciuki i nie tylko
pozdrawiam
sosna

Betty
05-02-2008, 10:07
Serdecznie dziękuję za wsparcie . Wczoraj usiłowałam opowiedzieć jak się dalej potoczyło , ale nie udało mi się wklepać niczego:mad: . Jakoś nie mogę się zorientować jak się tu poruszać :confused:
Działam również na innym forum - ale tam jest bardzo łatwo i prosto i nie ma problemu ,żeby cokolwiek znaleźć :http://www.forum.starebielsko.org/forum.php
A więc , poszło całkiem dobrze . Mąż ma już też dosyć takiej sytuacji i chyba zostawi córkę samą sobie , więc ja nie będę musiała aż tyle pracować , no i nie będę sama - oczywiście jak dobrze pójdzie. :)

Betty
05-02-2008, 10:23
A może gdybyś lepiej się przyjrzała temu, co robisz - okazałoby się, że nie wszystko musisz?
Ja wiem, "dobre rady cioci Zosi" to moje pisanie. Napisałam tak jednak dlatego, że tak było kiedyś ze mną. Sama sobie niektóre obowiązki wmawiałam :mad: Przestałam od siebie wymagać i okazało się, że świat się nie zawalił. Inni za to mieli więcej obowiązków. Sprawiedliwie...
Życzę Ci więcej czasu tylko dla Ciebie :) I miłego "klubowania"!

to że muszę pracować jak szalona - to dlatego,że gdy przeszłam na emeryturę zaszalałam i wzięłam karty kredytowe . A teraz muszę pospłacać wszystko i zarobić trochę na inwestycje. Coś chyba trzeba zostawić jedynemu dziecku po sobie , może będzie miało łatwiej w życiu

hannabarbara
05-02-2008, 10:38
Witajcie wszystkie nowe seniorki! Betty, jak widać jesteś Legniczanką, to podobnie jak nasza Hebra. Możecie się więc spotykać w realu, z Wrocławiankami też. Wcale nie trudno tu się poruszać. Jeszcze parę dni, parę wizyt i wszystko będzie jasne.
12255

polusi
05-02-2008, 16:28
http://images25.fotosik.pl/152/7dab6b73897a92a9.jpg (www.fotosik.pl) witaj i baw sie dobrze

dramatynka
10-02-2008, 12:35
Witam Wszystkich forumowiczów.
Mam na imię Maria ,mieszkam w jednym z miast Wielkopolski z moją 84 letnią Mamą.Od 25-ciu lat jestem na rencie.Za sobą mam nieudane małżeństwo z którego nie było dzieci-przeciwskazania zdrowotne,a przed sobą mam nadzieję to co najlepsze. Tak w skrócie wygląda mój obrazek życiowy.Trochę suche te wypociny ,ale pisanie nigdy nie było moją mocną stroną co mam nadzieję będzie mi wybaczone.:)

Ps. Dzięki za epomoc,tam doczytałam się jak wgrać mojego elfa.Dwa dni walki i jak widzicie udało się.
Cierpliwość jest cnotą :D .A tak w ogóle to jestem początkującą internautką...komuterek mam dopiero od kwietnia 2007.

Pozdrawiam.

polusi
10-02-2008, 13:28
witaj Dramatynka...tutaj sporo jest ...uczacych się tego ..".diabełka". wal śmiało jak coś nie wiesz .. http://images33.fotosik.pl/138/c8d1dbfc5948737f.jpg (www.fotosik.pl)

Basia.
10-02-2008, 13:35
na naszym forum i bawcie oraz czujcie się jak najlepiej.:)
http://img238.imageshack.us/img238/4443/105167jn7.gif (http://imageshack.us)

evebso
10-02-2008, 16:38
Witam
Jestem nowa na forum /chociaz nie tak do końca/ od ponad roku mam to forum w moich ulubionych i często sledzę dyskusje na tym forum.Bardzo podoba mi sie ciepła atmosfera tego miejsca.
Jestem od ponad 3 lat na rencie ale obecnie troche dorabiam i dlatego nie było czasu na włączenie się do waszych dyskusji. Zainteresował mnie szczególnie ostatnio temat zarabiania w internecie.
w 2004 roku jak straciłam w związku z restrukturyzacja w banku pracę po długim okresie doszłam do jako takiej równowagi i bardzo zaangażowałam się w w samokształcenie komputerowe.Zawsze marzyłam ,ze jak bede miała własny komputer to musi by on koniecznie z legalnym systemem. Kupilam składaka i tak zaczęła się moja przygoda z systemem legalnym ale i darmowym czyli LINUX. Ale to juz jest osobna historia moze kiedyś będą mogła ja dalej opisac.
Serdecznie pozdrawiam z baaaaaaardzo rozkopanego cudownego Sopotu
Ewa

zochna
10-02-2008, 17:52
Na początek - wypada się przedstawić...
...wiec, jestem zochna / pod 60-tkę/ z warmińsko mazurskiego i... jak na razie, reszta więżnie mi w gardle...
Myślę jednak, że z czasem rozwiążę mi się język /klawiatura/, ponieważ jestem straszną gadułą i...kompletnie nie mam z kim pogadać /wiecie jakie to cierpienie?/.
Cieszę się, bo... Was znalazłam!!! Może, to będzie koniec poczucia "brzydkiego kaczątka"? - oby...
Trochę tu inaczej i na razie się rozglądam za...podglądniętymi już gdzie indziej możliwościami...
no... "raz kozie śmierć"

Anielka
10-02-2008, 17:56
Witajcie wszyscy nowi i bawcie sie tu pysznie.Kazdy z nas zaczynal tak samo a dzisiaj sie madrzymy ,ze szkoda gadac.Serdecznie witam.12386

polusi
10-02-2008, 17:59
witaj Zochna,,,,,http://images31.fotosik.pl/138/d38e3fbc79855dab.gif (www.fotosik.pl)

bogda
10-02-2008, 18:01
Witaj Dramatynko i Zochno....będzie dobrze, każdy z nas był początkującym i nie wiedział co do czego, a z czasem było lepiej...gaduły mogą się wygadać, a mniejsze gaduły poczytać i czasem się odezwać, co by o Was nie zapomnieć....miłej zabawy..Pozdrawiam :)

hannabarbara
10-02-2008, 19:17
Ja dzisiaj nie piszę, bo jakieś grypopodobne paskustwo mnie dorwało, ale jak zobaczyłam Warmię i Mazury, to jednak powitane muszę wystukać! Witaj Zochno! Za kilka dni będziesz się czuła na Seniorku jak w domu.Poprosiłam elfa, by przyniósł kwiatka dla Ciebie.
12387

ymca
10-02-2008, 20:51
dramatynko i zochno -życzę miłej zabawy :)

http://www.vpx.pl/up/20080210/96444b6b76374607a353395fde55c9700defa171640.gif (http://www.vpx.pl/)

vega
10-02-2008, 22:07
Cieszę się że znalazłam bardzo miłe, sympatyczne, ciekawe forum. Takiego szukałam od dawna. Mam nadzieję że zadomowię tu się bardzo szybko i poznam ciekawych ludzi. Mam 50 plus, ale wcale nie czuję upływu lat i za bardzo nie lubię określeń typu - senior, forum ludzi starszych itp. Jak ktos ma młodego ducha to czuje się młody do późnej starości. DUCH SIE NIE STARZEJE !!!! :))))) Mam nadzieję że nikt nie poczuje się urażony.
Pracuję jeszcze zawodowo, choc obecnie na 1/2 etatu. Mam ciekawe pasje -turystyka, fotografia, grafika komputerowa.... i oddaję się im bez reszty. Prowadze strone www, którą ostatnio trochę przebudowuję, jak będzie gotowa podam link. Mam jednego syna i jednego męża ;) Mieszkam w śródmieściu stolicy Wielkopolski.
No, to tyle na początek :)
Cieszę się że Was poznam, mam nadzieję że znajdę tu nowych przyjaciół :0
Serdecznie pozdrawiam

polusi
10-02-2008, 22:13
witaj vega http://images31.fotosik.pl/139/1faa72330cbfbf8am.gif (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1faa72330cbfbf8a.html)

vega
10-02-2008, 22:20
Ojej, jaki fajny misiaczek z różyczkami - dzięki Basiu !!

bogda
10-02-2008, 22:22
Vega...też Cię witam nie mniej serdecznie, chociaż bez misiaczka, bo moje zabawki jeszcze popsute....baw się z nami dobrze...Pozdrawiam :)

vega
10-02-2008, 22:25
Nie wiem czy tu można tak indywidualnie odpowiadać, ale to takie miłe :)
Dzięki bogda !!

bogda
10-02-2008, 22:27
Można indywidualnie, można ogólnie, można wyrażać własne myśli i odczucia...jak poczytasz to sama zobaczysz...:)

en_vogue
11-02-2008, 16:42
http://img528.imageshack.us/img528/2581/nowipowitaniwmu5.jpg (http://imageshack.us)
http://img528.imageshack.us/img528/2581/nowipowitaniwmu5.cff5c938bb.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=528&i=nowipowitaniwmu5.jpg)

stazyjka 2
11-02-2008, 17:53
Witaj vego. Życzę Ci wielu miłych chwil wśród nas.
http://img505.imageshack.us/img505/3541/obraz1gl7.png (http://imageshack.us)

tyna
12-02-2008, 08:59
Witam wszystkich.Jestem Krystyna nowa klubowicza i zupełnie zielona ,zestresowana bo musiałam się zdecydować na ten wpis a jestem mało odważna .Do tego nie wiem czy w prawidłowym miejscu się wpisuję Mam 50 plus jestem na wcześniejszej emeryturze ,mieszkam w Wielkopolsce.Jak naradzie tyle ,będę się przyglądać i może dam radę.:)

Basia.
12-02-2008, 10:47
witaj w naszym klubie, dasz sobie ze wszystkim radę i to ŚPIEWAJĄCO!!!!!!!!!!:) :)

BUNIA
12-02-2008, 10:52
Tyna - motylku zielony - jasne ze dasz rade .Zapytaj pomozecie ?? a my odpowiemy pomozemy

http://img240.imageshack.us/img240/8369/obraz324iu9.gif (http://imageshack.us)

szekla
12-02-2008, 10:55
Witam wszystkich.Jestem Krystyna nowa klubowicza i zupełnie zielona ,zestresowana bo musiałam się zdecydować na ten wpis a jestem mało odważna .Do tego nie wiem czy w prawidłowym miejscu się wpisuję Mam 50 plus jestem na wcześniejszej emeryturze ,mieszkam w Wielkopolsce.Jak naradzie tyle ,będę się przyglądać i może dam radę.:)
witaj i baw się z nami dobrze, a radę dasz sobie napewno :D

Wodniczka
12-02-2008, 11:31
witam serdecznie wszystkie nowe koleżanki, które dołączyły do nas..bawcie się z nami dobrze, a pomoc z każdej strony możecie otrzymać tutaj...ja też byłam początkowo" zielona" bałam się , że nie poradzę sobie tutaj...ale "dla odważnych świat należy"

zochna
13-02-2008, 15:09
hanabarbara :) życzę zdrowia...
...dziękuję wszystkim za miłe słowa:) :) :)

zochna
13-02-2008, 15:13
hannabarbara* sorrki, jeszcze nie doszłam jak `wklepywać` nicka...

elizka
13-02-2008, 15:16
Witam i ja wszystkie nowe dziewczyny i zapraszam do słuchania muzyki w naszym klubie
http://www.klub.senior.pl/f-muzyka-134.html
ja tak zaczęłam i to była dobra decyzja,a potem pomaleńku poznawałam zakątki i dobrze mi tu...czego i innym życzę.

weronika1
14-02-2008, 13:18
Jestem samotna, lecz szczesliwa, dociekliwa i poszukujaca wiedzy. Lubie i mam cierpliwosc sluchac tych, ktorzy nie maja z kim porozmawiac o swoich problemach. Pozdrawiam Wszystkich.


Szczescie, to jedyna rzecz, ktora sie mnozy, jezeli sie ja dzieli (Albert Schweitzer).

zochna
14-02-2008, 15:06
weronika 1 cieszę się, że trafiłaś tutaj...
...mam podobnie, przynajmniej w tych tematach, które poruszyłaś :)

polusi
15-02-2008, 10:55
wszystkich nowych ..serdecznie witam .. http://images26.fotosik.pl/159/ce953dabfa62d757.gif (www.fotosik.pl)

Alunia
15-02-2008, 18:37
Jestem tu nowa.
Chciałabym do Was dołączyć. Mogę? :)
Czytam różne wątki. Poczytałam już o książkach i aranżacji wnętrz.
A tyle jeszcze różności. Zaczytam się do imentu!!
Wszystkich ciepło pozdrawiam!

Nika
15-02-2008, 19:05
mam nadzieję,że wkrótce poczujesz się u nas jak u siebie.http://www.fothost.pl/upload/08/07/fca7a584_zapraszamynaforum.jpg (http://www.fothost.pl)

Dzidka
15-02-2008, 19:15
Aluniu, witam Cię serdecznie i zaręczam, że na pewno nie będziesz się tutaj nudzić. Radzę Ci jednak dawkować te atrakcje, bo przepadniesz jak my tu wszyscy. Pozdrawiam.
http://img164.imageshack.us/img164/583/kwiatek21jt.jpg

Alunia
15-02-2008, 20:21
Jesteście bardzo miłe!
Znalazłam dzisiaj w necie taką stronę (trochę już starawą).
Polecam i Wam:
http://www.venco.com.pl/~zuzanka/muzeum/katalog.html
Dotyczy tzw "Muzeum Rzeczy Nieistniejących";) kiedyś drukowane w Przekroju (chyba).
No, czy nie świetna? Chciałam coś przytoczyć ale trudno się na coś zdecydować. Może to:
BECZKA ŚMIECHU
Beczka się nam bardzo przyda, bo do Muzeum napływa niewiele przedmiotów zabawnych, przewagę stanowią nostalgiczno-romantyczne. Tymczasem bez śmiechu naprawdę trudno żyć. Bierzemy więc beczkę i co jakiś czas będziemy ją sobie turlać dla poprawy nastroju...
Określenie dotyczy jednej z atrakcji wesołych miasteczek, takich z drewnianymi konikami, krzywymi lustrami i lizakami. Beczką śmiechu był poziomo położony walec, kręcący się wokół własnej osi. Śmiałkowie usiłowali przez niego przejść, budząc śmiech wśród gawiedzi.

elina
15-02-2008, 20:27
Jestem samotna, lecz szczesliwa, dociekliwa i poszukujaca wiedzy. Lubie i mam cierpliwosc sluchac tych, ktorzy nie maja z kim porozmawiac o swoich problemach. Pozdrawiam Wszystkich.


Szczescie, to jedyna rzecz, ktora sie mnozy, jezeli sie ja dzieli (Albert Schweitzer).
jestem całkiem nowa ,zupełnie nie wiem gdzie i jak sie podpiąć do waszych rozmów.witam wszystkich cieplutko a ciebie weroniko szczegolnie bo identycznie mogłabym naisać o sobie.troche mam stracha bo wszyscy wydają sie tacy zgrani

Dzidka
15-02-2008, 21:01
Elinko, witam Cię również serdecznie i nie bój się. Za kilka dni zaprzyjaźnisz się ze wszystkimi. Najtrudniejszy pierwszy krok.
Pozdrawiam i dla Ciebie na powitanie kwiatuszki
http://www.kartki.giet.pl/kartki/8/61.jpg

elina
15-02-2008, 21:34
dzięki ci Dzideczko za te kilka ciepłych słow.tak się cieszę że będę mogła sobie z wami pogadać

zochna
15-02-2008, 23:52
również jestem ale wciąż nie wiem jak zastartować na przykład z `cytatami` albo z tym `kwieciem` przebogatym..., aż zazdroszczę ale starsi bywalcy pocieszają, że lada moment będzie już jak `po maśle`...

Witam Cię i pozdrawiam... :)

Nika
16-02-2008, 07:59
Wasze zdenerwowanie jest całkiem zrozumiałe...każdy z nas był kiedyś nowy i niepewnie poruszał sie po forum,wstydził pisać,dyskutować...poczytajcie spokojnie różne wątki.Jest ich tak wiele,że na pewno znajdziecie ciekawe tematy...wkrótce będziecie znały wiekszość.Rankiem wpadamy do Baru Sunshine na wirtualną kawkę i powitania, albo do watku o pszczółkach..powoli poznacie wszystkich.Serdecznie zyczę Wam miłego pobytu na naszym forum.12557

hannabarbara
16-02-2008, 10:32
również jestem ale wciąż nie wiem jak zastartować na przykład z `cytatami` albo z tym `kwieciem` przebogatym..., aż zazdroszczę ale starsi bywalcy pocieszają, że lada moment będzie już jak `po maśle`...

Witam Cię i pozdrawiam... :)
Napisałam Ci cały instruktaż obsługi w prywatnej poczcie wychodząc z założenia, ze krajance trzeba pomóc. Niestety, gdy chciałam go wysłać wyswietliła się informacja, że nie chcesz lub nie możesz otrzymywać prywatnych wiadomości.

sosna
16-02-2008, 11:33
nowe dziewczyny
http://img81.imageshack.us/img81/9906/kwiatcn2.gif (http://imageshack.us)

ja też tu od nie dawna I jeszcze mam opory przy wejściu w watki gdzie kwitnie życie towarzyskie starszych stażem bywalczyń.
Nikt do tej pory nie potraktował mnie tu nie życzliwie.
Musimy tylko nabrać trochę odwagi i będzie OK.
Ale to przyjdzie z czasem.
A póki co my nowe się wspierajmy i trzymajmy się razem
i więcej odwagi
czego Wam i sobie życzę
pozdrawiam sosna

zochna
16-02-2008, 12:52
...przepraszam, a w jakim dziale znajduje się ten "Bar Sunshine"?, bo moje poszukiwania znowu mnie `wyprowadziły` na manowce...;) :D

zochna
16-02-2008, 12:55
...już lecę sprawdzić i zobaczyć, co się da zrobić, a bardziej co??? ja potrafię w tym temacie zrobić!!!
Dzięki :)

zochna
16-02-2008, 13:24
hannabarbara
...nie wiem jak zrobić aby na mój adres prywatny /niewidoczny na profilu!/ można byłoby przesyłać wiadomości...

Sunshine
16-02-2008, 14:50
hannabarbara
...nie wiem jak zrobić aby na mój adres prywatny /niewidoczny na profilu!/ można byłoby przesyłać wiadomości...

Miła Zochno,bez urazy,ale trochę Ci się przyglądam od pewnego czasu i odnoszę wrażenie,że nie jesteś taka bezradna jesli chodzi o sprawy tyczące obsługi komputera czy poruszania się po necie.

W innym wątku napisałaś sama,że mocno czatowałas tu i ówdzie.
Ale u nas nie potrafisz uruchomić sobie poczty priv.

Czarujesz? czy grasz?:D :D :D

Tylko pozostaje pytanie w co ???

Bo na kotka i myszkę to jestem za stara:mad:

admin
16-02-2008, 15:07
hannabarbara
...nie wiem jak zrobić aby na mój adres prywatny /niewidoczny na profilu!/ można byłoby przesyłać wiadomości...

można to sobie zmienić w ustawieniach profilu - czyli tutaj: http://www.klub.senior.pl/usercp.php , wystarczy kliknąć w "edycję opcji"

zochna
16-02-2008, 15:07
...na pewno nie tylko mój zestaw ról społecznych jest przeogromny...

Nie obrażam się i staram się nie budować urazów...
Bywam w niektórych dziedzinach bezradna do bólu ale i potrafię być bezwzględnie drapieżna, jak KAŻDA SAMICA/?!/

...czy aż tak `bardzo` po tym necie buszuję? Bawię się tym niecały rok i idzie mi coraz lepiej... Czasami, jeżeli za `mocno` się staram, dostaję `małpiego rozumu`...

Czy kokietuję?...owszem potrafię ale Ciebie - NIE!

Podoba mi się pewna zasada tzw; "lustro" czyli, że w innych możemy się przeglądać jak w lustrze... :)

admin
16-02-2008, 15:11
Miła Zochno,bez urazy,ale trochę Ci się przyglądam od pewnego czasu i odnoszę wrażenie,że nie jesteś taka bezradna jesli chodzi o sprawy tyczące obsługi komputera czy poruszania się po necie.

W innym wątku napisałaś sama,że mocno czatowałas tu i ówdzie.
Ale u nas nie potrafisz uruchomić sobie poczty priv.

Czarujesz? czy grasz?:D :D :D

Tylko pozostaje pytanie w co ???

Bo na kotka i myszkę to jestem za stara:mad:
zanim Panie pociągniecie dalej tę rozmowę - każdy serwis tego typu ma swoje ustawienia i to, że ktoś jest obeznany z jednym a nawet kilkoma, nie znaczy wcale że w każdym kolejnym od pierwszego momentu będzie wiedział co i jak. Więc proszę śmiało pytać.

zochna
16-02-2008, 15:17
dzięki za pomoc, już mam... :)

czarny141177
17-02-2008, 02:56
Witam wszystkich. jestem tutaj nowy.

Nika
17-02-2008, 08:17
Zapraszamy do naszego grona.Mam nadzieję,że wkrótce zadomowisz się u nas.

polusi
17-02-2008, 09:42
witaj CZarny http://images25.fotosik.pl/159/3106535e8c87090b.gif (www.fotosik.pl)

zochna
17-02-2008, 14:07
...każdy "nowy" z chwilą pojawienia się tutaj, zaczyna stanowić cząstkę tej społeczności ;)

Alunia
17-02-2008, 14:18
Tu jest "przyjacielsko". Polubisz.
Ja też zaczynam sobie mościć legowisko.......;)
( Albo okienko w słodkim plasterku?)

akusia
17-02-2008, 14:50
jestem pewna że znajdziesz tu wiele ciekawych tematów dla siebie.Pozdrawiam :)

cogitomen
19-02-2008, 00:43
Jest mi bardzo miło powitać całą społeczność forum senior.pl .Jestem nowym uczestnikiem i nie zbyt potrafię się poruszać po tym zupełnie nowym dla mnie terenie. Mam nadzieję ,że znajdę tu przyjazń na którą godnie odpowiem. Z poważaniem ...cogitomen. http://www.klub.senior.pl/images/icons/icon7.gif
Smile

Nika
19-02-2008, 07:20
powitać Cię na forum...wkrótce opanujesz sztukę poruszania sie po wątkach.Zapraszam do dyskusji i lektury postów.http://www.fothost.pl/upload/08/08/da581684_zapraszamynaforum.jpg (http://www.fothost.pl)

Tesa
19-02-2008, 10:05
Do Cogitomen!

Witam Cię i pozdrawiam serdecznie dołączając piosenkę.

Gigliola Cinquetti - Le Amiche
http://www.voila.pl/13zp3/

Miłego dnia życzę.
Tesa.

polusi
19-02-2008, 17:59
witaj Cogitomen

jolita
19-02-2008, 18:06
Ach - z tymi powitaniami narobiło się...12650i chciałabym...i boję się....

gratka
19-02-2008, 21:27
Kłaniam się wszystkim nowym.
Każdy z nas kiedyś zaczynał, a ja to jeszcze bardzo dobrze pamiętam (mimo posuniętej sklerozy), jak podpowiadano mi , że dobrze byłoby przedstawić się w odpowiednim wątku. Ja tego wątku nie mogłam znaleść, ale w końcu udało się.
Życzę zadowolenia z naszego towarzystwa i odwagi w wyrażaniu własnego zdania!

zochna
20-02-2008, 19:40
cogitomen witam Cię miło, a jako jeszcze nowa, chciałam się popisać wstawieniem cytatu...
i co z tego wyszło?

zochna
20-02-2008, 19:41
...niestety nic ale i tak Cię witam :-)

AnnaHelena
25-02-2008, 10:35
Proszę o poradę. Wybieram sie po raz pierwszy do sanatorium. Jadę w Bieszczady do Polańczyka. Czy ktoś tam był??? Nie znam zupełnie tych stron. Jestem z Dolnosląskiego.
Pozdrawiam klubowiczów....

biedronka47
26-02-2008, 08:42
witam wszystkich jestem nowa,jeszcze nie bardzo umiem poruszać się po portalu ale na pewno się nauczę.Jestem mamą,babcią i prababcią bliżniaków.Pozdrawiam cieplutko

Alunia
26-02-2008, 09:08
AnnoHeleno! Wejdź na ten watek, dużo sie dowiesz, pozdrawiam :)
http://www.klub.senior.pl/opieka/t-sanatorium-nie-tylko-na-powaznie-page23-509.html

Alunia
26-02-2008, 09:11
biedronko47 ! Witamy Cię serdecznie!:) Rozdajemy tylko "puchate" ;) Będzie Ci tu dobrze...!