PDA

View Full Version : Rezygnacja w ostatniej chwili z wyjazdu wakacyjnego do Maroka

adka
24-07-2015, 09:57
W związku z nieoczekiwanym wypadkiem rodzinnym, nie możemy pojechać na tygodniowe wakacje do Maroka. Wycieczka kupiona została 5 miesięcy temu, czy w związku z tym można ubiegać się o zwrot pieniędzy? Chodzi o Rainbowtours. Wiem, że oni niechętnie to robią.

profesorek
24-07-2015, 10:47
W związku z nieoczekiwanym wypadkiem rodzinnym, nie możemy pojechać na tygodniowe wakacje do Maroka. Wycieczka kupiona została 5 miesięcy temu, czy w związku z tym można ubiegać się o zwrot pieniędzy? Chodzi o Rainbowtours. Wiem, że oni niechętnie to robią.

Nie jestem pewien czy można.Zwykle mozna jeśli nie upłynie te 6 miesięcy.Obecnie chyba musicie liczyć się z pewnymi kosztami.Musisz sie jednak konkretnie dopytać w biurze podrózy.

Jest pewne zabezpieczenie ale tego już sobie raczej nie kupisz.Jest to ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu.Tutaj masz informacje:
http://blog.tueuropa.pl/2155-ubezpieczenie-kosztow-rezygnacji-z-wyjazdu-pomysl-o-tym-z-wyprzedzeniem

Warto jest o tym pomyśleć z wyprzedzeniem zanim wykupisz wycieczkę. Dzięki temu masz pewne zabezpieczenie.