PDA

View Full Version : Jaki prezent na rocznicę


profesorek
31-07-2015, 12:43
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz zony. Chciałbym podarować jej w tym dniu coś szczególnego .Dodam,ze lepiej aby nie był to prezent materialy. W takim razie co mogę jej dać? Jakiś kurs?

adka
31-07-2015, 15:26
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz zony. Chciałbym podarować jej w tym dniu coś szczególnego .Dodam,ze lepiej aby nie był to prezent materialy. W takim razie co mogę jej dać? Jakiś kurs?


Jest wiele ciekawych opcji. Może lot balonem? Wprawdzie nie jest to takie tanie ale zapewnia niesamowite wrażenia i moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja. Jest możliwosć wykupienia takiego lotu w większości miast w Polsce:
http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem - zobacz sobie. Jakiś czas temu moje dzieci zaimprowizowały taki prezent mi oraz mężowi na rocznice. Wprawdzie na początku gula do gardła mi troche podeszła jak wzlatywalismy ale wrażenia niesamowite ! Widok miasta z góry. Było warto.

janina111
17-01-2016, 18:28
A może biżuteria? Przecież kobiety w każdym wieku uwielbiają takie dodatki.

krystyna.stryjak
24-06-2016, 11:10
Myślę, że lot balonem to fajne rozwiązanie, ale wiesz trudno przewidzieć jak żona na to zareaguje, bo może się okazać, że bedzie się na przykład bała ;) Jeżeli chodzi o latanie to możesz zabrać ją w sumie na jakis weekendowy wyjazd, czasami można znaleźć w internecie tanie loty, np. do Londynu (śpiesz się poki można bez paszportu;P), Rzymu czy Paryża:):)

paruzel
19-07-2016, 12:29
A może jakiś wspólny wypad? Albo romantyczna kolacja? Rocznice powinno się świętować bardzo uroczyście.

euraka
17-08-2016, 08:14
Jest bardzo wiele opcji prezentowych
współny wypad we dwoje
kosmetyki
krawat dla mężczyzny
koszula
torebka
Ewentualnie zaprojektowanie czegoś od siebie.
I nie. Nagrobek nie jest dobrym pomysłem na rocznicę.

Faldony
08-09-2016, 14:38
Można skorzystać z możliwości odnowienia małżeństwa:) Zatrudnić fajny zespół weselny i cieszyć się dobrą zabawą w gronie rodziny i przyjaciół.

kowdan
04-04-2017, 09:58
Odnowienie małżeństwa to na pewno ciekawa opcja. Niemniej zwykle planuje się to na jakąś szczególną rocznicę....

Jestem zdania,ze tak jak wspomniała tutaj euraka dobrą opcja będzie zaprojektowanie czegoś od siebie.Druga osoba dzięki temu zobaczy ,ze bardzo staraliśmy się jej podarować coś nieszablonowego i oryginalnego.
https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk

Baisa
17-01-2018, 10:04
Myśle,ze osoba która podała tutaj pomysł podarowania nagrobka po prostu sobie żartowała i nie myślała o tym poważnie ;)

Ze swojej strony daję równiez pomysł na rocznicę ślubu
https://www.gazetomania.pl/prezent-na-rocznice-slubu.action/

Niedrogi ale zaskakujący. Można na stronie zaprojektować gazetę z artykułem i zdjęciem. Co jest dość zaskakujące:
https://www.gazetomania.pl/prezent-na-rocznice-slubu/prezent-na-rocznice-slubu-gazetomania-3.jpg

euraka
29-04-2019, 08:54
A moim zdaniem najlepszym prezentem będzie po prostu bukiet kwiatów.Kwiaty są uniwersalne oraz nadają się na każdą okazję. Poza tym mozna je podarować każdemu i nikt nie potraktuje się urażony. Sama osobiście bardzo lubię dostawać bukiety.

Daję kontakt do bardzo dobrej kwiaciarni w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl

Wiele razy zamawiałam tam bukiety na rózne okazje, na pewno będziecie zadowoleni.

alina58
19-05-2019, 11:21
Ja lubię dostawać prezenty które zostają na dłużej, do których mogę wracać i cieszyć się nimi wtedy gdy przyjdzie mi na to ochota :) Dlatego biżuteria (https://www.apart.pl/bizuteria/zawieszka-z-bialego-zlota-z-diamentem-i-topazem/20538) wydaje mi się idealna na prezent

Limonkaa
22-06-2019, 15:05
Bardzo fajne te wasze pomysły :). W szczególności spodobał mi się ten pomysł z gazetą- super. Tylko, że też wiecie jak różnie bywa z prezentami. To co nam się podoba - niekoniecznie tej drugiej osobie. Dlatego moim zdaniem najlepsze są prezentu uniwersalne, klasyczne takie jak bukiet kwiatów. A teraz wystarczy zerknąć sobie na stronę https://kwiatowadostawa.pl/kwiaciarnia/rzeszow i zamówić wiązankę z dostawą do domu.