PDA

View Full Version : Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego...


Bogda501
16-08-2015, 19:39
Tak zatytułowany jest filmik czyli wyznania John’a Perkins’a, byłego głównego ekonomisty "Chas. T. Main Inc", byłego pracownika Banku Światowego, który opisuje mechanizm zadłużania i ekonomicznego podboju krajów Trzeciego Świata.
Osobiście mam prawie pewność, że Polska jest gdzieś na tej liście....

https://www.youtube.com/watch?v=S1NkLnqQGOU

Nie Przenoście Tego Wątku Na Politykę..!!

waclaw46
25-08-2015, 15:33
Paweł Nogal rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego. Punktem wyjścia do rozważań stała się wypowiedź Eckharda Horsta, prezes firmy Trade Credit z międzynarodowej grupy Credendo, który stwierdził, że: "Wszyscy spodziewają się wielkiego krachu (...) Wiemy tylko, że będzie duży krach, ale nie mamy pojęcia kiedy."
https://www.youtube.com/watch?t=94&v=InJkvNOHopc
Jak nam blisko do Resetu finansowego?

Bogdio501 dodaję też podobny tekst związany z finansami światowymi i różnych spekulacji jakie można znaleźć w sieci na temat ostatnich zawirowań na giełdach tym razem na celowniku mamy Szanghaj - Chiny.Temat nie łatwy ale zainteresowania na forum SC seniorzy mają różne.
Giełda w/g pierwotnych założeń miała na zadanie wyceniać przedsiębiorstwo poprzez rynek akcjonariuszy. Zrobiło się z tego małe kasyno gdzie króluje spekulacja .
Też uważam że nie jest to temat który by interesował tych co zajmują się polityką niech lepiej zostanie na wątku społecznym .