PDA

View Full Version : Zaproszenie dla pasjonatów aktywności, sportu i turystyki


FundacjaPBG
24-08-2015, 21:05
Jesteś seniorem 60+ szukającym nowych wyzwań lub chcącym sprawdzić się w turystyce lub jesteś osobą z niepełnosprawnością lubiącą ruch, aktywność, a Twoją pasją są podróże? A może chcesz dopiero zacząć swoją przygodę z turystyką i aktywnie spędzić czas?

Chcesz zachęcić kogoś z rodziny do wyjścia z domu, ciekawego spędzenia czasu i poznania ludzi z pasją, którzy nie zważając na wiek lub niepełnosprawność realizują marzenia i rozwijają swoje pasje?

JEŚLI TAK? Zapraszamy Cię do uczestnictwa w projekcie "Dostojne srebro, żywe złoto - aktywni razem!" realizowanym od kwietnia do listopada 2015 roku.

Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych oraz osób z niepełnosprawnością z wykorzystaniem integracji międzypokoleniowej.

W ramach projektu:
a) 4 inspirujące spotkania podróżnicze
b) 2 aktywizujące spotkania terenowe, których tematami przewodnimi będą szkolenie i regaty żeglarskie oraz wyprawa kajakowa.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE NA STRONIE: http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1758//

Działania realizowane są przez Fundację Podróże bez Granic w partnerstwie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku. Projekt finansowany jest w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014 2020 (ASOS) - Edycja 2015.