PDA

View Full Version : Bezmyślność nie zna granic....wątek z potrzeby psa


Malwina
11-10-2015, 13:58
Zbulwersowało mnie to ogłoszenie....labradory, to opiekuńcze, łagodne psy szkolone do terapii z niepełnosprawnymi, dogoterapii z dziećmi.....a tu 4 latek w "kwiecie wieku"psiego, i ta właśnie rasa, i argument...nie nadaje się dla dzieci.....ruszyło mnie...

Przekopiowałam głoszenie z facebooka z dzisiejszego dnia.

Oddam za darmo w dobre ręce 4 letniego labradora. Pies jest łagodny, kochany dla dorosłych, jednak nie nadaje się do małych dzieci. Zna komendy daj łapę, siad, uwielbia aportować. Pies ma wszystkie szczepienia i jest odrobaczony.

http://olx.pl/oferta/labrador-oddam-za-darmo-CID103-IDc6MTZ.html#2d3a689656:(


Może ktoś z naszego forum może pomóc???..tak bym chciała...

Kaima
11-10-2015, 18:24
Niestety, nie pomogę, chociaż bardzo bym chciała. A to, że nie nadaje się do przebywania z dziećmi, to tylko pretekst dla pozbycia się stworzenia z domu.

Malwina
11-10-2015, 19:08
No właśnie, tak poczułam...i tak cholernie przykro mi się zrobiło a i wściekle.....ale może ktoś....znajomy..znajomego znajomy....im więcej ludzi wie, tym więcej szczęścia piesek może mieć....bo inaczej nie wiadomo co z nim zrobią...wezmą na łańcuch, wywiozą, albo coś gorszego.....:(

wiesia.
11-10-2015, 19:10
wezmą na łańcuch, wywiozą, albo coś gorszego.....:(
Mam psa, ale popytam znajomych.

Robert99
18-12-2015, 08:57
Trochę dziwne, że taka rasa "nie lubi" dzieci. Ale może faktycznie chodzi tylko o to, żeby się go pozbyć bo się znudził, bo trzeba coś przy nim zrrobić i sam sobie nie poradzi. Albo dzieci robiły mu jakąś krzywdę i dlatego teraz faktycznie może mieć problem z ich akceptacją.
Też popytam. Może znajomi przyjmą do siebie takiego psiaka.