PDA

View Full Version : Innowacyjna metoda walki z żylakami - komentarze


martunia4
13-12-2007, 19:14
Komentarz do artykułu: Innowacyjna metoda walki z żylakami (http://www.senior.pl/158,0,Innowacyjna-metoda-walki-z-zylakami,1599.html)
--------------------
czy ta metoda laserowa pomoże na długo???? bo jeśli za jakiś czas znó bym miała ją zastosować to nie wiem czy to ma sens....

hannabarbara
13-12-2007, 19:34
Fajna rzecz, tylko jak każda nowinka, prawie nie do wykrzystywanie. Aparaturę ma jeden szpital. Jest nas Polaków plus, minus, cztrdzieści milionów. Co 5 osoba cierpi na żylaki. To znaczy jeden aparat na 8 milionów ludzi. Liczby same mówią za siebie.

babciela
13-12-2007, 19:55
Przykro mi,muszę Was zmartwić-tametoda daje gwarancję na circa 2 lata-ja mam tak spapraną noge-skądinąd kiedys wcale niebrzydka-że ratuje mnie tylko czarna pończocha.

BarbarkaM
17-01-2008, 20:43
Proszę o kontakt z osobami cierpiącymi na zylaki.Mam do nich skłonność.Pierwsze pojawiły się w 1985-6 latach.Teraz jestem już po 2-ch operacjach/pierwsza w lipcu 1996r,a druga w pażdzierniku 2005 r./W chwili obecnej te na po pierwszej operacji powinny być ponownie usunięte.kto boryka się z tą chorobą wie,ze jest nieuleczalna.Zylaki pojawiaja się w sąsiednich miejscach.Mam żylaki tzw.zewnętrzne,a więc niebolesne.

85.222.4.xxx
02-01-2012, 22:30
ja na szczęście uniknęłam takich zabiegów. w porę zorientowałam się, że jest coś nie tak, poszłam do lekarza, ten kazał mi zmienić nieco tryb życia na zdrowszy i bardziej ruchliwy i polecił DIOSAN, suplement, który jak sam powiedział ma najlepsza diosminę. Zastosowałam się do zaleceń, po 3 miesiacach poszłam ponownie do tego lekarza i powiedział, że jest zdecydowana poprawa, sama zresztą czuję, że jest lepiej. Ufff....

Boga
02-01-2012, 22:46
Czy ten DIOSAN to lek bez recepty i można samemu łykać? To tabletki?

85.222.4.xxx
18-01-2012, 22:03
Tak, są to kapsułki dostępne bez recepty, bo to suplement. Różni się on tym od pozostałych, że ma ponoć "lepsza" diosminę, lepiej przygotowaną do tego rodzaju preparatu.
Polecam! Z dnia na dzień jest lepiej, u mnie problem już prawie nie występuje!