PDA

View Full Version : Zapachy z feromonami


Mermera
05-11-2015, 08:58
Co sądzicie o tych perfumach z feromonami? Wąchałam kilka zapachów i muszę powiedzieć, że coś chyba w tym jest bo zapisują się w głowie.

Z chęcią poczytam wasze opinie na ich temat.

Izabela54
06-11-2015, 14:13
A co mermero? Masz kogoś na oku? Sama kieruje się głównie konkretnym zapachem. Kupuję coś co mi się podoba. Perfumy z feromonami mam. Zapach bardzo ładny , dosć mocny oraz długo się trzyma. Na szaliku do 3 dni, na ciele do 8 godzin. Sa to perfumy Love & Desire.

Mermera
09-11-2015, 08:14
Niekoniecznie.Po prostu czytałam osatnio cykl książek Lwa Starowicza ( dla wszystkich , którzy nie czytali polecam bo sa świetne ! ) i w jednej z nich pisał,że feromony mają bardzo duże znaczenie,nie tylko w kontaktach z płcią przeciwną ale z wszystkimi ludźmi. Tak więc są bardzo często wykorzystywane w celach biznesowych. Wiele osób stosuje je jako jedną z metod manipulacji w pracy.
Czy te feromony, których używasz coś konkretnie zawierają?

Jadwiga62
10-11-2015, 06:36
Akurat też od czasu do czasu kupuje love desire, więc się wypowiem.
Zapach jest raczej delikatny, ale długo się utrzymuje, jest przyjemny i nieszablonowy :)
To jest woda perfumowana z feromonami. Jeżeli chcesz zwrócić na siebie czyjąś uwagę, to tak. Jest to dobra opcja.

maryla68
01-03-2016, 11:43
Widzę, że potrzeby z wiekiem nie maleją ;)

rudadagusia
17-06-2016, 00:54
Ja powiem szczerze, że kompletnie nie wierzę w takie "wynalazki". Każdy zapach przyciąga, bo przecież każdemu podoba się coś innego. Ja np. ostatnio kupuję przeważnie Armani Code pour code z https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Giorgio-Armani-Armani-Code-pour-Femme-woda-perfumowana-spray i mojemu partnerowi zapach ten bardzo się podoba. Z kole moja znajoma z pracy mówiła, że jej mąż uwielbia, gdy ona używa "ciężkich", orientalnych perfum, najlepiej z kokosem albo piżmem. Także lepiej wybrać po prostu perfumy, które się pododbają i tobie i "jemu";)

lenasto2
23-06-2016, 12:38
Co sądzicie o tych perfumach z feromonami? Wąchałam kilka zapachów i muszę powiedzieć, że coś chyba w tym jest bo zapisują się w głowie.

Z chęcią poczytam wasze opinie na ich temat.

Pierwszy raz się z takimi zetknęłam . B A R D Z O podobają mi się . Jak kurier przyniósł , otworzyłam pudełeczko i to jest ten zapach , bez pryskania , w mieszkaniu unosi się taka lekka nutka ....(nie potrafię określić czego) . Czy to tak działa jak ......ale faktycznie "zapisuje" się w pamięci .

paruzel
03-08-2016, 08:59
Jak dla mnie to raczej dość naciągane to jest i nie bardzo wierzę w działanie takich perfum. Zresztą po co to komu?

Marry61
29-09-2016, 14:04
Również jestem zdania, że takie perfumy z feromonami nie działają i to zwykły marketing.

Strzycka
23-01-2019, 15:20
Też mi się tak wydaje, lubię po prostu ładnie pachnieć i wiem, że mężczyźni też to lubią, ale z tymi feromonami to raczej przesada. Dylemat mam nieco inny natomiast, otóż znalazłam taką oto perfumerię internetową: https://perfumy.pl/firm-pol-44-Dior.html gdzie dość tanio można kupić zapachy Diora i inne popularnych marek. Ale czy mogę mieć pewność, że to są oryginały? Nie chciałabym dać się nabrać, aczkolwiek oferta kusząca, tym bardziej że znalazłam tam swój ulubiony zapach- J'adore.