PDA

View Full Version : Życie seksualne po 60tce


dorian
02-02-2016, 07:26
Powiem tak, chciałoby się więcej - ale nie zawsze jest możliwość. Jak sobie radzicie podczas męskiej niemocy związanej z wiekiem ?

Bertold
02-02-2016, 19:15
Powiem tak, chciałoby się więcej - ale nie zawsze jest możliwość. Jak sobie radzicie podczas męskiej niemocy związanej z wiekiem ?
:) :) Dorian, jakiej niemocy? Jak zapomniesz o pierwszej pięćdziesiątce, to znajdziesz się na początku drogi ... będzie ciekawie, z dreszczykiem i tak jak lubisz ... tylko pamiętaj, że Ona; nie powinna mieć jeszcze, co zapominać. Powodzenia.

miloszczek
03-02-2016, 07:19
To normalna rzecz, że facet w pewnym wieku nie może tak jak kiedyś. Ale przecież są środki wspomagające. Myślisz, że taki Korwin jak spłodził kolejne dziecko w wieku ponad 70 - nawet w jakiejś gazecie o tym pisali, wypowiadał się Lew starowicz :) Takich ojców jest coraz więcej.

Bertold
03-02-2016, 10:12
To normalna rzecz, że facet w pewnym wieku nie może tak jak kiedyś. Ale przecież są środki wspomagające. Myślisz, że taki Korwin jak spłodził kolejne dziecko w wieku ponad 70 - nawet w jakiejś gazecie o tym pisali, wypowiadał się Lew starowicz :) Takich ojców jest coraz więcej.
Miłoszczku, doradzasz ojcostwo w wieku 60+!!!???? Czy masz do zaoferowania owe środki wspomagające? Ojcostwo w tym okresie życia, to przecież szczyt egoizmu - nie uważasz? No ...... chyba, że dożyjesz chociaż setki. Czego z głębi duszy Ci życzę. Chyba jednak, nie jesteś jeszcze seniorem 60+. Pozdrawiam.

Izabela54
03-02-2016, 10:59
Może być róznie. Wszystko zależy od danej osoby. Jeśli widzisz u siebie problemy to wspomóż się witaminami. Mój mąż miał swego czasu pewne problemy i brał środki z żeń szeniem. Polecił mu je urolog oraz działanie bardzo dobre. Nie są na receptę. Można je dostać w aptece albo zamówić przez internet.

Poza tym duże znaczenie odgrywa tutaj tryb życia. Jeśli ktoś siedzi całe dnie przed telewizorem oraz je niezdrowe rzeczy to nic dziwnego,że ma takie problemy.

dorian
04-02-2016, 08:39
:) :) Dorian, jakiej niemocy? Jak zapomniesz o pierwszej pięćdziesiątce, to znajdziesz się na początku drogi ... będzie ciekawie, z dreszczykiem i tak jak lubisz ... tylko pamiętaj, że Ona; nie powinna mieć jeszcze, co zapominać. Powodzenia.

No właśnie ochota jest. Fantazja jest ale mocy trochę brak ;) Możliwości są już mniejsze niż w przeszłości. Przyjmowałem witaminy z zeń szeniem. Efekt jakiś tam jest. Viagry na pewno nie chcę.

Bertold
05-02-2016, 10:56
No właśnie ochota jest. Fantazja jest ale mocy trochę brak ;) Możliwości są już mniejsze niż w przeszłości. Przyjmowałem witaminy z zeń szeniem. Efekt jakiś tam jest. Viagry na pewno nie chcę.
To jesteś w domu. Specyfiki pochodzenia roślinnego trzeba stosować w długim okresie a nawet ciągle, dorzuć umiarkowany wysiłek fizyczny na co dzień (spacery, bezstresowe życie). Zadbaj o stężenie glukozy we krwi, żeby było w normie. Włącz do diety migdały (ale bez przesady). Najważniejsze, masz świadomość, że potrzebujesz wsparcia. Moja rada - jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś urologa - to zrób to. Specjalista sprawdzi przeciwwskazania i dobierze lek i dawkę, jeżeli okaże się potrzebny. Mam nadzieję, że nie masz oporów przed wizytą w gabinecie lekarskim i przed szczerą i precyzyjną rozmową ze specjalistą. Dasz radę.

MironSach80
24-02-2016, 16:26
Jeśli się dba o kondycję, stosuje się dietę opartą o zasady zdrowego żywienia, jest się aktywnym fizycznie, to i sex w tym wieku nie powinien być większym problemem. Akurat znam osoby, które są w tym temacie bardzo aktywne i trzeba im życzyć wszystkiego najlepszego.

VDrabski
09-03-2016, 10:49
Ja do wcześniejszych wypowiedzi dodałbym jeszcze, że udane życie seksulane to także dbanie o części ciała, które są za to odpowiedzialne.
Uważam, że regularne wizytowanie gabinetu urologicznego, powinno być obowiązkiem każdego faceta. Sam uważam, jestem w takim wieku (po 40stce), że kontrolować się zwyczajnie w świecie trzeba, a niespodzianek na pewno nie będzie.

awasawa
26-03-2016, 16:36
Informuję z autopsji, że często reklamowany w TV Braveran jest placebo.

roman88
09-03-2017, 11:29
Jeżeli chodzi o niemoc w naszym wieku to ja też miałem problem, bo żoną mamy udane współżycie. Ale wsparła mnie moja Janka i teraz dzięki maxon odzyskałem radość życia. Mój członek całkiem inaczej reaguje na bodźce. Także można i w tym naszym wieku dojrzałym być w dobrej energii.