PDA

View Full Version : Projektowanie ogrodu


Faldony
08-03-2016, 08:55
Witam.

To mój pierwszy wpis w tym miejscu, w tym forum. Piszę w tym miejscu, ponieważ sądzę, że znajdą się tutaj specjaliści, którzy mogliby mi nieco pomóc. Mam odłożone trochę pieniędzy na nowy ogród i całość prac chciałbym zlecić profesjonalistom (http://blue-grass.pl). Zastanawiam się czy gra jest warta świeczki. Od lat pracuję hobbystycznie w ogrodzie i to jest miejsce, w którym spędzam chyba najwięcej wolnego czasu. Chcę aby nowa część ogrodu (taka spacerowo - relaksacyjna) była wykonany naprawdę profesjonalnie, dlatego też zadanie chciałbym powierzyć firmie, a nie zajmować się tym samemu. Co sądzicie o takim pomyśle?

dynamical
29-03-2016, 14:14
Jak pracujesz hobbystycznie to po co ci specjaliści? Nie lepiej samemu sobie taki ogród urządzić, jaki będzie ci się na pewno podobać? My mamy urządzony według własnego pomysłu i wykonania. Firma robiła nam tylko basen. Teraz wybieramy leżaki basenowe, pewnie zdecydujemy się na coś w tym stylu http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lezaki/2 w końcu to też część ogrodu :) moim zdaniem w takim miejscu każdy szczegół ma znaczenie :)

dynamical
15-04-2016, 15:18
A jeszcze taki dodatek, bo chcieliśmy zrobić wnukom przyjemność, oni uwielbiają place zabaw i postawiliśmy takie urządzenia http://spil.pl/ wiecie jak się ucieszyli? No po prostu mega :)))

krystyna.stryjak
19-05-2016, 13:59
Jak się człowiek na tym zna, to nie musi od razu w projektanta inwestować - szkoda pieniędzy. Ja sama zaprojektowałam ogród, mąż pomógł mi wszystko zasadzić, jedyne co, to ławki granitowe zamówiłam ostatnio z http://nagrobki-granitex.pl/ bo mi pasowały do konwencji całej przestrzeni ;) I jestem bardzo zadowolona. JUż nie mogę doczekać się kiedy poprawi się temperatura i będzie można całe dnie spędzać na świeżym powietrzu :)

kalina3
27-07-2016, 08:30
A jak podobają Wam się markizy z Acti Group (http://actigroup.pl/przykrycia-przeciwsloneczne/)? Moim zdaniem bardzo dobrze się prezentują i widać, że są wykonane z dobrej jakości materiałów. Jeśli myślicie o ochronie przeciwsłonecznej w ogrodzie, to na pewno warto byłoby się na nie zdecydować.

Karolcia123
14-02-2018, 23:09
Ja sama zaprojektowałam ogród na bazie przykładów w sieci.

Jadzia66
04-06-2018, 10:51
W naszej rodzinie też się wszystko projektowało samemu, samemu kupowało materiały i działalo. Ostatnio mąż zamówił wkręty i akcesoria i wszystkie tego typu materiały z jednej firmy http://balticfasteners.pl/ i był bardzo zadowolony. Jesli ktos by szukał podobnych rzeczy to tu zostawiam namiar.