PDA

View Full Version : Jakie modne firany polecacie


marta60
16-03-2016, 15:13
na okno balkonowe?
calkowita szerokosc okna to ok 3,5 metra, sciany ok 4

lubie prostote, bez przepychu, swiecacych elementow

myslalam o wysokosci tuz za parapetem, gladkie, z wykonczeniem gipiurowym na calosc szerokosc okna balkonowego..

podpowiedzcie jakie wy macie

kalina3
30-05-2016, 12:52
W ikea mają nawet ładne firany. Teraz modne są takie długie, lejące się.

Faldony
01-07-2016, 10:36
Ja polecam firany żakardowe (http://www.haftfirany.pl/) - wiele osoby pewnie uważa że one są już de mode, ale jak się teraz kupuje to nie porównania do tych sprzed lat. Mam je w domu i zawsze cieszą oczy. Uważam że są bardzo gustowne.

promienna
27-07-2016, 15:31
A to takie to już dawno z mody wyszły. Moim zdaniem nie ma co ich kupować.

paruzel
03-08-2016, 09:52
A moim zdaniem to nie ma czegoś takiego jak modne i niemodne firany, w końcu każdy zawiesza w swoim mieszkaniu co chce. Ja mam te same firany od x lat i nie ma potrzeby bym kupowała nowe "bo wyszły z mody".

dorian
08-08-2016, 12:29
Każdy powinien sobie udekorować mieszkanie tak jak chce. To w koncu on będzie w nim mieszkał. Trzeba się dobrze czuć w swoim mieszkaniu.

My zrezygnowaliśmy z firan i zaslon na rzecz rolet bo są wygodniejsze w czyszczeniu. Rolety zamawialiśmy przez internet. Wbrew pozorom montaż nie jest problematyczny a rolety takie są o wiele tańsze. Kupowaliśmy w Lotari.pl . Jeden z większych sklepów. mają tam wybór większy niż w marketach budowlanych. Ceny również korzystniejsze.