PDA

View Full Version : Jakie dekoracje okien polecacie


marta60
01-04-2016, 09:56
Jak ładnie ubrać okno? Pokazujcie swoje okna,bo chcę coś zrobić,ale nie mam pomysłu.Chętnie podpatrzę na wasze i na pewno coś mi zabłyśnie w głowie.Popatrzę chętnie na różne dodatki,wystrój mieszkania,jak upiększyć sypialnię,co dodać żeby się w niej czuć dobrze.Pokazujcie nakrycia na kanapy,ozdoby na doniczki,i jak macie swoje ulubione kąciki w domu to ja chętnie podpatrzę.Chcę malować mieszkanie i tak bardzo pragnę zmiany,że sama nie wiem co chcę zmienić.Dzięki wam moi drodzy coś znajdę,wiem na pewno,że się odezwiecie,bo to takie przyjazne forum,że nikogo się bez pomocy nie zostawia.Liczę na was bardzo.Pozdrawiam.

monkz
01-04-2016, 11:34
My jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z firan i zasłon. Są popularne ale mamy dość nowoczesne mieszkanie i lepiej wyglądają okna z samą plisą. Mamy u siebie takie plisy:
http://www.sundeco.pl/images/plisy_start_m.jpg

Dodam,ze kupowaliśmy w sieci bo wcześniej rozejrzeliśmy się w różnych firmach lokalnych i nie mają takich niskich cen. W sklepach internetowych jest znacznie taniej.
Zerknij sobie tutaj:
http://www.plisa.sklep.pl/oferta

Mają spory katalog tak więc możesz się tam zainspirować.

kalina3
26-04-2016, 07:45
Moja koleżanka ma u siebie zasłony w stylu glamour (http://homebook.pl/inspiracje/sypialnia/styl-glamour), które wyglądają jakby były pikowane. Choć mi ten styl nie do końca odpowiada, tak w tym przypadku wydaję mi się, że udało jej się to wszystko dobrze skomponować. A dekoracja okna wygląda bardzo efektownie.