PDA

View Full Version : Polskie konopie siewne


morwind
28-04-2016, 09:47
Witam Pamietam, że kiedyś byly o wiele bardziej popularne.Jak byłem dzieckiem to często w domu gościł u nas olej z konopii. Robiło się z konopii sznury.

W ostatnim czasie nieco zapomniane wracają do łask. W telewizji często słyszy się o ich wspaniałym działaniu. O tym,ze zawieraja w sobie idealne stężenie kwasów omega 3 do omega 6.

Czy może ktoś z Was przyjmował olej albo suplementy na ich bazie i napisze czy widział u siebie efekty?

marta60
28-04-2016, 11:34
W aptekach masz olej konopny Hemp Element. Kupujemy od czasu do czasu. Rzeczywiście działa wzmacniająco na włosy, zmniejsza ilość cholesterolu, ciśnienie krwi. Poza tym wpływa korzystnie na zapamiętywanie. Może nie jest tani, ale za to skuteczny i efektywny.

kazio
28-04-2016, 12:22
Jak dla mnie to jest wszawe. Rozumiem wiele, ale to jest forum ludzi starszych, w znacznej części niezamożnych, a reklamowane produkty ..... niestety ceną nie dorównują swoją jakością. Jak coś jest dobre to sprzeda się bez reklamy. Zachęcam do zerknięcia na stronkę i wyciągnięcie wniosków:

http://oferia.pl/zlecenie/item122119-reklama-na-forach-internetowych

Astra
28-04-2016, 19:23
Mam fibromialgię i olej konopny, bardzo pomaga na bóle. Musi mieć wysokie stężenie, odpowiednich składników. Ale ten olej u nas jest zakazany. Dlatego chorzy w Polsce faszerują się lekami narkotycznymi, które fatalnie wpływają na ich zdrowie, uzależniają.
Ten, który jest w internecie, jest bardzo drogi i ciągle za słaby na bóle.

morwind
29-04-2016, 10:50
Olej z konopii siewnych jest w Polsce nielegalny? Bo z tego co wiem to nielegalna jest medyczna marihuana , która jest wykonana z konopii indyjskich a ja jednak piszę tutaj o czymś innym. Marto w jakich dawkach przyjmujesz ten suplement?