PDA

View Full Version : Pasje starszych Amerykanów - komentarze


Dreamka
02-01-2008, 15:22
Komentarz do artykułu: Pasje starszych Amerykanów (http://www.senior.pl/124,0,Pasje-starszych-Amerykanow,1885.html)
--------------------
Mieszkam w USA i prawde powiedziawszy usmiechnelam sie czytajac ten artykul:)
Kupuja buty sportowe... Tak, bo tutaj obuwie sportowe uzywane jest na codzien... zobaczyc kobiete w szpilkach, czy sukience to ewenement. Nawet na wszelkiego rodzaju zabawy towarzystwo przychodzi w jeansach i "adidasach"
Pozdrawiam

Lila
02-01-2008, 15:44
Robótki ręczne ?
Po kiego ta Ameryka wobec tego ? Oj ,zgnuśnieli ci seniorzy amerykańscy..ojoj.
Obuwie sportowe kupuje się ciągle na okazje sportowe.Jeżeli chodzą w tym obuwiu ciągle,jak mówi Dreamka,to wolę być Polką ..:)

Ps.Zresztą zdaje się,nie mam wyboru..:)

Basia.
02-01-2008, 15:53
również wolę być Polką i cieszę się, że jestem. Kocham buty, kocham ciuchy, kocham życie.:) :)

en_vogue
02-01-2008, 16:21
Zdecydowanie wole być polką,lubię ładnie wyglądać.Nawet idac po zakupy wkładam buty na obcasie.:)
Zreszta ogladając niektóre amerykanki,rozumiem czemu noszą sportowe buty ;)

Dreamka
04-01-2008, 19:19
No tak, ja tez jestem Polka, tyle, ze na emigracji:) Ubierasz sie "jak Polka" - tak mowia sasiadki. Mam ich w nosie. jesc mi nie daja :) Chyba nawet dobrze, ze mi nie daja, bo wnet byloby mnie dwie, albo trzy.

Jan Adam
07-03-2008, 14:43
Mam 68 lat , byłem w tym sezonie 6x po tygodniu na nartach- patriotcznie czyli w rejonie Białka, Bukowina , Małe Ciche .W międzyczasie gram w pingla , a latem w tenisa, z kolegą mamy wyprawy rowerowe. Nigdy w życiu nie uprawiałem sportów z taką pasją.Może trochę przesadzam, ale jak narazie organizm nie strajkuje a to dlatego chyba , że nie jest tylko dla radości a nie na wyczyn.