PDA

View Full Version : Suszarka do ubrań czy warto


euraka
16-06-2016, 08:17
Zastanawiam się nad kupnem ale opinie są różne .Czy ktoś może posiada? Jaką firmę? I czy naprawdę tak gniecie ubrania?

dorian
19-07-2016, 11:38
My suszarkę do ubrań elektryczną kupiliśmy sobie miesiac temu. Zdecydowalismy się na Candy
GVH D1013A2-S . Jest to spora suszarka na 10 kg ale zależało nam na wiekszej aby nie włączać od razu kilku cykli. Suszarka nie gniecie ubrań tak bardzo ( oczywiscie najłatwiej jest je uprasować od razu po wyjęciu z niej). Wygoda spora, rachunki za prąd równięż się nie zwiększyły.

Kupiliśmy bo zauważyłiśmy. ze przed suszenie ubran w domu robi sie na ścianach pleśń. Mieszkamy w kamienicy , w której nie mamy balkonu.

promienna
27-07-2016, 14:36
Jak masz miejsce - kupuj! Od razu masz suche i często niemalże wyprasowane pranie. Nie robi Ci się wilgoć w mieszkaniu i goście nie muszą oglądać porozwieszanego prania.

morwind
10-08-2016, 11:02
Ja również uważam,że warto. Na początku nie byłem wprawdzie przekonany ale żona sie uparła . Kupiliśmy suszarkę od Candy, głównie z uwagi na to,ze mielismy już pralkę tej firmy i dobrze chodzi. Tak więc nie szukaliśmy innej firmy. Suszy dobrze, ubrania nie są tak pogniecione. Nie ma problemu z doprasowaniem ciuchów ( nawet koszul). Poza tym plusem jest to,że ubrania nie wiszą w domu. Nie wychodzi nam juz pleść na ścianach ( a zdarzało sie to na jesieni).

Grażka53
07-06-2018, 13:45
Jak dla mnie nic nie jest w stanie zastąpić zapachu prania wysuszonego na świeżym powietrzu, trzeba tylko mieć dobrą suszarkę, a wybór jest spory, można zobaczyć tutaj http://podamto.pl/suszarki-na-pranie-rozkladane-zaokienne-balkonowe . Oczywiście zima sytuacja jest inna, jeśli ktoś nie ma miejsca na rozwieszanie prania w mieszkaniu, to trzeba szukać innego rozwiązania.

BasiaKasiaAsia
16-07-2018, 10:45
U nas suszarka Samsunga ze sklepu https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/ okazała się strzałem w dziesiątkę! Przy sporej rodzinie, zimną było zdecydowanie ciężko, nic nie schło, a góra ciuchów do prania tylko rosła i czekała. Na szczęście ten problem już za nami<3 <3 <3 Jak chodzi o sprzęt AGD i AGD do zabudowy, zawsze wybieram ten sklep, ponieważ mają punkt w naszym małym mieście, więc mogę pójść, zobaczyć, ocenić i wybrać, a jeżeli nie ma tego na stanie to zamawiam online. Świetna sprawa.