PDA

View Full Version : Do kochających psy i chcących zamieszkać na wsi


BogusiaUrszula
20-06-2016, 20:42
Dzień dobry:)
Z tej strony Bogusia.
Szukam potencjalnych chętnych do zamieszkania w domu na wsi, ok 80km od Warszawy z moimi 4 psami w zamian za opiekę nad Nimi i opłaty własne za zużycie mediów. Nie wiem na razie od kiedy i na jakie terminy ale wszystko do dogadania , po poznaniu się, ponieważ ewentualny wyjazd uzależniam od tego czy znajdę kogoś odpowiedniego:)
I tu główny warunek-miłość do szalonej 4ki:)
Domek jest skromny ale ze wszystkimi wygodami , położony na przepięknej dużej działce pod lasem i maleńką rzeczką (Soną) za lasem. W odległości ok 5 km jest stacja pkp, z której kursują bezpośrednio na Dworzec Gdański pociągi co godzinę lecz właściwym ludziom z chęcią zostawię również auto do dyspozycji.
Wiek Państwa nie gra roli, ani płeć , ważne jest tylko aby osoba, która ma ochotę na takie życie miała tę "moc", ponieważ nie ma co się oszukiwać , trochę jej trzeba mieć aby mieszkać na wsi z niezłą paką psów:) Ja będę na pewno wpadać na dzień - dwa , dość często w odwiedziny więc dobrze będzie jeśli i My jakoś choć wstępnie się polubimy:)

Prowadzę małą firmę w Warszawie na Grzybowskiej więc jeśli ktoś chciałby się spotkać i porozmawiać , proszę o kontakt pod tel 785790325 lub o pozostawienie telefonu do siebie a oddzwonię.
Bogusia Grabowska :)