PDA

View Full Version : Byliście kiedyś zdradzeni?


morwind
26-06-2016, 10:01
Mówię tutaj o drugiej połówce? Byliście może kiedyś zdradzeni. Kiedy zaczyna się zdrada? A kiedy to jeszcze niewinny flirt? Jak rozpoznać zdradę?

dorian
28-06-2016, 07:35
Granica jest płynna. Zależy od osoby, zależy od sytuacji.
Czasami trzeba flirtować aby coś osiągnąć, ale nie chodzi o zdradę. Innym razem flirt to pierwszy krok do zdrady. Jeżeli ją podejrzewasz - cóż, należałoby się upewnić, aby nie rzucać oskarżeń na wiatr.
Może jakiś program szpiegujący na komputer?
Tutaj ciekawy tekst o tym jak rozpoznać zdradę: http://programszpiegujacy.pl/jak-rozpoznac-i-udowodnic-zdrade/

paruzel
04-07-2016, 08:59
Nigdy nie miałam z tym styczności na całe szczęście. Jeżeli chodzi o ustalenie, kiedy dochodzi do zdrady, to raczej ciężko to ustalić. Z drugiej strony związek powinien się opierać na zaufaniu, a nie ciągłym podejrzewaniu.

euraka
07-09-2016, 08:39
Zaufanie jest rzeczywiscie najważniejsze ale czasami ma się przeczucia,że coś jest nie tak. Bardzo często intuicja nie zawodzi i takie urządzenia szpiegujące pozwolą nam odkryć prawdę. Sama jestem zdania,ze prawda jest lepsza niż życie w kłamstwie.

Zerknijcie sobie na stronę:
http://www.bezpiecznyromans.pl/ - jest tutaj sporo artykułów o zdradzie. O programach szpiegujących

wesolysenior
11-10-2016, 17:04
ja na szczęście nigdy, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Nie wiem jak bym się zachowała gdybym się dowiedziała o zdradzie męża.

emka46
11-10-2016, 19:04
A definicja zdrady?

Tylko fizyczna? Czy tylko emocjonalna? Czy obie?

Okazuje się, że jest ona niezwykle pojemna i różne osoby różnie ją rozumieją.
To był tylko…
Większość z nas jednoznacznie utożsamia zdradę z fizycznym zbliżeniem z inną osobą. I nie zawsze chodzi tu o seks. Dla jednych oznacza to zbyt namiętny taniec, czułe objęcie, pocałunek, trzymanie za rękę.

Kaima
11-10-2016, 21:29
No właśnie, co jest zdradą, a co nie? Czy zdrada to tylko fizyczne zbliżenie bez uczucia, ot numerek bez zobowiązań, czy raczej koniec uczucia do partnera (zdradzać można nie tylko w małżeństwie) i związanie się z inną osobą? A jak nazwać sytuację, w której jedno cały czas myśli o kimś trzecim, kocha i tęskni, ale platonicznie?Tego bałabym się najbardziej... zwłaszcza jeśli obiekt uczuć wybranka byłby dla mnie nieznany.

wesolysenior
25-10-2016, 11:31
ja na szczęście jeszcze nie byłam, bynajmniej jeszcze o tym nie wiem.